Svět se zbláznil...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a2a36bc4ccc9bcdaf059176f8588a102Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl by se vrátit trest smrti?
Ano
33%
 33%  [ 9 ]
Ne
48%
 48%  [ 13 ]
Možná
18%
 18%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
...Moje máma ma takový zvyk neustále předčítat z novin katastrofy, úmrtí a pak taky drby...


Celá moje mamka Sad říkám jí pak vždycky Černá kronika, jako v Ať žijí duchové Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 2:55 pm    Předmět: Citovat

Moja mama stale cita nekrology... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem se vytočila při čtení našich regionálních novin. Nevím, zda si vzpomínate na tu kauzu z roku 2006, kdy řidič srazil kluka, naložil ho do auta a polomrtvého hodil do lesa. Kluk měl velké štěstí - probral se, doplazil na silnici, tam ho někdo našel a převezl do nemocnice.
Rodičům toho chlapce ted přišla faktura na 60 tisíc - mají uhradit škodu na autě, kterou zpusobil náraz auta do jejich syna. Mně se z toho chce fakt zvracet!!!
Prý to bylo i včera ve zprávách - nevím, zda na Nově nebo na ČT1 .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Dnes jsem se vytočila při čtení našich regionálních novin. Nevím, zda si vzpomínate na tu kauzu z roku 2006, kdy řidič srazil kluka, naložil ho do auta a polomrtvého hodil do lesa. Kluk měl velké štěstí - probral se, doplazil na silnici, tam ho někdo našel a převezl do nemocnice.
Rodičům toho chlapce ted přišla faktura na 60 tisíc - mají uhradit škodu na autě, kterou zpusobil náraz auta do jejich syna. Mně se z toho chce fakt zvracet!!!
Prý to bylo i včera ve zprávách - nevím, zda na Nově nebo na ČT1 .

tak myslim že už díky tý medializaci to platit muset nebudou, ale když se to veme z tý lidský stránky, tak to je fakt strašný, debilita normálně. to mi už rozum fakt nebere, místo aby chlapovi napařili deset let za možná už pokus za zabití (nechat ležet je něco jinýho než ho ještě sebrat a chladnokrevně odhodit v lese.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad ), pošlou ještě rodičům fakturu za to, že vrahovi naboural auto.... to je jak kdyby pozůstalejm po vraždě chodili účty z čistírny za koberec od krve nebo já fakt nevim Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 3:14 pm    Předmět: Citovat

To je fakt k pláči Crying or Very sad že na to má někdo žaludek Sad
Ale všichni naštěstí nejsou stejní. Mojí neteř před dvěma lety přejelo auto, naštěstí jí nic nebylo. řidič - sám táta 5ti dětí jí chodil navštěvovat do nemocnice, přinesl jí dárky, pak i k Vánocům. A to dostal pokutu 50 táců, (samozřejmě že do státní kasy) a sebrali mu řidičák, ani nepípnul, naopak brácha se ženou se snažili zmírnit trest protože šlo o nešťastnou náhodu, ale nebylo to nic platný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 3:51 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
To je fakt k pláči Crying or Very sad že na to má někdo žaludek Sad
Ale všichni naštěstí nejsou stejní. Mojí neteř před dvěma lety přejelo auto, naštěstí jí nic nebylo. řidič - sám táta 5ti dětí jí chodil navštěvovat do nemocnice, přinesl jí dárky, pak i k Vánocům. A to dostal pokutu 50 táců, (samozřejmě že do státní kasy) a sebrali mu řidičák, ani nepípnul, naopak brácha se ženou se snažili zmírnit trest protože šlo o nešťastnou náhodu, ale nebylo to nic platný.
a takhle to chodí, svině se maj nejlíp a chudák bude ještě většim chudákem, to je šílený.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
takhle to chodí, svině se maj nejlíp a chudák bude ještě většim chudákem, to je šílený.

Na každou svini se vaří voda, aspoň v to doufám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Dnes jsem se vytočila při čtení našich regionálních novin. Nevím, zda si vzpomínate na tu kauzu z roku 2006, kdy řidič srazil kluka, naložil ho do auta a polomrtvého hodil do lesa. Kluk měl velké štěstí - probral se, doplazil na silnici, tam ho někdo našel a převezl do nemocnice.
Rodičům toho chlapce ted přišla faktura na 60 tisíc - mají uhradit škodu na autě, kterou zpusobil náraz auta do jejich syna. Mně se z toho chce fakt zvracet!!!
Prý to bylo i včera ve zprávách - nevím, zda na Nově nebo na ČT1 .

jo včera jsem to viděla na nově v ezprávách a dost mě to vytočilo!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad takového zmetka jsem dlouho neviděla.Chudáka málem znrzačí a che po něm ještě peníze !!!Doufám,že mu to neprojde nebo to by byl konec Rolling Eyes snad je ještě nějaká spravedlnost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 5:40 pm    Předmět: Citovat

Ano, taky jsem to četl. Z hlediska zákona je viníkem nehody ten kluk, takže škodu na autě musí zaplatit on (auto je firemní) a to že mu pak řidič nepomohl je zdá se věc druhá. Víceméně to dává smysl, protože firma nemůže za to, že ten kdo tím autem zrovna jel tomu klukovi nepomohl, ale každopádně věřím tomu, že to nebude muset platit. Buď to za něj někdo zatáhne nebo mu to ta firma odpustí Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Ano, taky jsem to četl. Z hlediska zákona je viníkem nehody ten kluk, takže škodu na autě musí zaplatit on (auto je firemní) a to že mu pak řidič nepomohl je zdá se věc druhá. Víceméně to dává smysl, protože firma nemůže za to, že ten kdo tím autem zrovna jel tomu klukovi nepomohl, ale každopádně věřím tomu, že to nebude muset platit. Buď to za něj někdo zatáhne nebo mu to ta firma odpustí Wink .

Já myslela, že viníkem nehody je ten řidič- on toho kluka úplně přehlédl a nápalil to přímo do něj takže škodu by měl platit on . Jo - dostal 12 let .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.