lesk vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5235e61caa0c1edf9b96db4f01e576b5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 11:27 am    Předmět: lesk vlasů Citovat

Ahoj, ještě jsem to tu nikde nenašla, tak zakládám nové téma.
Zajímalo by mě, jak si lze dopomoci k tomu úžasnému lesku, který mívají nejen modelky v reklamách na šampony.
Má s tím někdo nějaké zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 11:36 am    Předmět: Re: lesk vlasů Citovat

Toz vzhledem k tomu, ze do ŕeklam z velke vetsiny vybiraji modelky s tmavymi vlasy, ktere odrazeji svetlo vic a vice se lesknou, jsou odborne nasvicene a maji kolikrat na vlasech nastrikane ruzne pripravky, bych rekla, ze my plebejky asi na to nemame. ZDrave vlasky se lesknou samy o sobe, a da se jim pomoct ruznymi prirodnimi vychytavkami, napriklad hennou.
Zkus procist forum, mame tady spoustu dobrych tipu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

hodně zářivek, tým kadeřníků, paruka též možná a nějaká ta retuš v počítači taky bývá Laughing

mě se dříve vůbec neleskly, pak jsem si pročetla pár věcí tady a za měsíc skoro samy od sebe začaly, zajímavé Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Mně se vlasy nikdy neleskly Rolling Eyes , ale TEĎ Laughing ....Henna a kokosak dělaj divy! Shocked Very Happy Kudrnaté a lesklé na tento typ vlasů přímo pohádkově Wink To je můj tip pro lesk Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

Ja mívala takové vlasy jako z reklam v době, kdy jsem je měla dlouhé a nedotčené barvením a fénem. Lidi mě zastavovali na ulici a skládali komplimenty. No, to už je pasé. Pak mi začli padat a šedivět (máme to v rodině), takže na řadu přišly nůžky (a tím i fén, krátký vlasy člověk málokdy může nechat jen tak uschnout) a chemická barva. Bylo po lesku. Před časem jsem najela na přírodní kosmetiku, barvím se hennou, místo fénu s kartáčem jsem si pořídila difuzér, kterým si fénuju jenom vlasy u hlavy. Dělám si různé zábaly, používám kokosový olej. Je to znát, vlasy se zase lesknou, ikdyž to ještě není ono. Doporučuju tady už zmiňovaný vejcomedový šampon, na moje vlásky je perfektní. Ten kokosový olej taky, prý je dobrý i jojobový - ten zkusím dneska. Oplachuj vodou s trochou jablečného octa nebo na závěr ledovou vodou - vlas uhladí a víc se leskne. Důležitá je taky strava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ještě dodám, že ta henna asi nesedne každýmu typu vlasů, protože mě se po ní vlasy nelesknou, spíš je vysušuje, tak je pak po barvení dávám dohromady zábalama. Barvím se jí proto, že nemám jinou možnost když mám dost prošedivělý vlasy a chemickou barvu už nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

Barvím chemii, vlasy se mi lesknou tak týden po barvení, pak už jsou spíš matné....zkoušela jsem ledacos, ale lesk se prostě nekoná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 12:59 pm    Předmět: Citovat

Rayna napsal:
Ještě dodám, že ta henna asi nesedne každýmu typu vlasů, protože mě se po ní vlasy nelesknou, spíš je vysušuje, tak je pak po barvení dávám dohromady zábalama. Barvím se jí proto, že nemám jinou možnost když mám dost prošedivělý vlasy a chemickou barvu už nechci.


A přidáváš do henny olej? Veř mi, mám suchý, ale henna mi je rozhodně nrvysušuje...... Embarassed nebo že by to každý měl opravdu jinak....A propos, jaký používáš šampec, když říkáš přírodní? Třeba bych vyzkoušela něco nového... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

Přidávám olej, hodně. Stejně vysušuje. Já mám takový ty hedvábný jemný vlasy, který jsou křehký a na takový typ henna prostě asi nesedne (mám kamarádku se stejnými vlasy a henna jí udělala na hlavě vysušené seno). Řeším to tak, že ji nedávám na celé vlasy, ale jenom k hlavě, aby mi obarvila odrosty. Šampon mi vyhovuje Aloe vera od Good health a tady na stránkách jsem objevila ten vejcomedový - smíchat jedno vajíčko plus jeden žloutek, lžičku medu a šťávu z jednoho citronu. Já tam dávám míň citronu a lžičku kokosáku pokud předtím nemám zábal. Nanést na mokré vlasy, počkat 5 minut a smýt. Myje fakt báječně, to by člověk neřekl, protože nepění. Ale smývá mi bez problému i olejové zábaly, fakt. A nepotřebuju pak už žádný kondicionér, ikdyž předtím zábal nemám. Prostě bomba. Na můj typ vlasů sedí skvěle. Navíc příprava je strašně jednoduchá a trvá minutku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

....tak já ho zkusím, ten vejcomedový Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.