lesk vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f3ee5f77740a80bd52dd57c79b689b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AjaP
41-80
41-80


Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 3:02 pm    Předmět: Citovat

JaMiko,
já dávám skoro pokaždé před mytím něco na vlasy např. med, jogrut a vždy oleje, ty střídám. Pak mám lesk jak blesk a vlásky jsou spokojené i bez nějaké chemie Razz
Smívám normálně vodou a šamponem, vůbec mi to netrvá dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 7:06 pm    Předmět: Citovat

Já parkrát zkoušela olej, ale vždy to dopadlo katastrofálně Smile Vlasy jsem měla vždy tak mastné, že jsem se toho nemohla zbavit Very Happy Z medu bych měla i strach, že už vlasy nerozčešu Wink Pro suché, roztřepené konce využívám tekuté krystaly od youngu. Zbytek vždy rozetřu do délek vlasů, které získají nádherné lesk a hebkost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 10:50 am    Předmět: Citovat

Cmelacik napsal:
Já parkrát zkoušela olej, ale vždy to dopadlo katastrofálně Smile Vlasy jsem měla vždy tak mastné, že jsem se toho nemohla zbavit Very Happy Z medu bych měla i strach, že už vlasy nerozčešu Wink Pro suché, roztřepené konce využívám tekuté krystaly od youngu. Zbytek vždy rozetřu do délek vlasů, které získají nádherné lesk a hebkost.


Přesně. Když si vzpomenu, jak mě ,,bavilo" vymejvat oblečení pokapaný medem, nemám důvěru, že by se na hlavě choval jinak. Embarassed To tam přeci musí ztvrdnout, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 12:48 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Cmelacik napsal:
Já parkrát zkoušela olej, ale vždy to dopadlo katastrofálně Smile Vlasy jsem měla vždy tak mastné, že jsem se toho nemohla zbavit Very Happy Z medu bych měla i strach, že už vlasy nerozčešu Wink Pro suché, roztřepené konce využívám tekuté krystaly od youngu. Zbytek vždy rozetřu do délek vlasů, které získají nádherné lesk a hebkost.


Přesně. Když si vzpomenu, jak mě ,,bavilo" vymejvat oblečení pokapaný medem, nemám důvěru, že by se na hlavě choval jinak. Embarassed To tam přeci musí ztvrdnout, ne?


som párkrát skúsila olej a med dokopy, viac medu ako oleja. Teda mala som tekutý med, nie taký scukornatený ... A vymývalo sa to úplne super. Kdežto olejový zábal mám problém dať dolu.
Minule som spravila aj že pol misky medu, 20g cassie a vajíčko. A malo to tak úžasnú konzistenciu, že ho asi začnem pridávať aj do normálneho hennovania Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 8:35 pm    Předmět: Citovat

Med se podle mých zkušeností vymývá skvěle (zrovna jsem si dělala zábal s ním a s riciňákem) - a pokud se případně něčím zahustí, tak z něj ani není maska, co z vlasů odkapává.
Musím ale říct, že i když si ho jinak chválím, nějaký extra lesk mi nikdy nevykouzlil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 8:06 pm    Předmět: Citovat

Já přišla na to, jak to v reklamách dělaj! Kromě nasvětlení to dělá i barva kterou modelce vlasy předtím nabarví. Já mám po barvě od kadeřnice neuvěřitelně leský vlasy, až jak z těch reklam skoro, ale brzo se to vymeje, tak by bylo fajn to tam nějak furt doplňovat Very Happy pamatuju si, že sem měla hezký vlasy po kokosáku, ale než to člověk vymeje... Zkusím teď ale přelívat černým čajem, možná se to vymyje pomalejc
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 8:09 pm    Předmět: Citovat

Mays: Je to o tom, ze chemicka barva (cerstve nabarvena) opticky zaplacne vsechny nedokonalosti ve vlasech a vlasy pak skutecne vypadaji jako leskla, bujna hriva ...

No, nicmene velka cast z reklam je stale jeste "photoshop" aneb natocime culici se holku a v PC z ni udelame sexbombu s harem na pet dalsich hlav co sviti jak halogenove zarovky na nocni silnici ...

Nejen s fotkama se da pracovat na upravach Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 8:12 pm    Předmět: Citovat

Jitt: To zaplácnutí asi taky, ale slyšela jsem, že se do toho míchají i speciální nějaké látky, které ty vlasy jakoby "naleskujou"
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minet
0-7
0-7


Založen: 20.1.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 4:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, co byste mi doporucily na lesk pro jemne vlasy bez objemu? Prijdou mi hodne vysusene, ale zaroven se mi i rychle masti. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 12:51 am    Předmět: Citovat

vzdycky kdyz davam masku na vlasy, prirodni nebo kupovanou, pridavam citronovu stavu-1 citron, vlasy se lesknou a krasne sveze voni Smile mnam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.