lesk vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=098a2054644dc2cf8adf673021e4c3d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 4:53 pm    Předmět: Citovat

Já a mé vlasy bohužel vůbec nevíme, co to je lesk, tohle se nám nějak nedaří. Myslím si, že je to prostě strukturou a typem vlasů, musela bych je vyželit do rovna a naplácat je nějakými udělátky, pak by se podle mě leskly. Snad v tom nejsem sama Smile Kupodivu po tom lesku ani neprahnu, mně se líbí taková ten ... no, říkám tomu pudrový typ vlasů Laughing kdy ty vlasy působí matně, suše, skoro jako poprášené pudrem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 6:31 pm    Předmět: Citovat

lacrima napsal:
vzdycky kdyz davam masku na vlasy, prirodni nebo kupovanou, pridavam citronovu stavu-1 citron, vlasy se lesknou a krasne sveze voni Smile mnam Smile


Z celýho citrónu? To bych se bála. Nemění ti to barvu, nevysušuje? Napadlo mě, že když mi nejspíš sedí kosmetika s ovocnejma výtažkama, že bych to zkusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 8:15 pm    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
Já a mé vlasy bohužel vůbec nevíme, co to je lesk, tohle se nám nějak nedaří. Myslím si, že je to prostě strukturou a typem vlasů, musela bych je vyželit do rovna a naplácat je nějakými udělátky, pak by se podle mě leskly. Snad v tom nejsem sama Smile Kupodivu po tom lesku ani neprahnu, mně se líbí taková ten ... no, říkám tomu pudrový typ vlasů Laughing kdy ty vlasy působí matně, suše, skoro jako poprášené pudrem.


Prave jsem k tobe nakoukla, a me tvoje vlasy leskly prijdou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 4:00 pm    Předmět: Citovat

Chi keratín v spreji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 12:43 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:

Prave jsem k tobe nakoukla, a me tvoje vlasy leskly prijdou Very Happy


fakt? Shocked Very Happy děkuju, to po mém horním vylití srdíčka moc potěší! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
maricka
8-20
8-20


Založen: 20.2.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 1:08 am    Předmět: Citovat

Mám opravdu strašně suché, lámavé vlasy a hlavně bez jakéhokoliv lesku a včera jsem dostala od známé tip na tenhle šampon s cupuacu: http://kosmetika-a-uprava-psa.heureka.cz/sampon-megamazon-cupuacu-473ml/ Je tedy pro psy, ale prý fakt pomáhá i na suché vlasy bez lesku.

Nemáte někdo náhodou zkušenosti, opravdu pomáhá??? Pak jsem ještě hledala a našla přímo máslo cupuacu: http://www.kramekutrililii.cz/kramekutrililii/eshop/0/3/5/49-Maslo-cupuacu , nikdy jsem o něm neslyšela, taky někdo čirou náhodou nemáte zkušenosti? Prý že to máslo je hodně účinné, tak mě napadlo, že bych si ho koupila samotné a k tomu ještě nějaké další ingredience na podporu lesku, třeba Aha kyseliny nebo kyselinu mléčnou a zkusila si vyrobit nějaký balzám nebo masku sama... Mají tam toho opravdu hodně, co by mohlo pomoct... Protože já už jsem vážně zoufalá, z běžně dostupných výrobků mi nic nezabírá, tak si říkám, že si něco spatlám a třeba to pomůže Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so březen 16, 2013 2:25 pm    Předmět: Citovat

ja taky pridavam do kazde prirodni i chemicke masky stavu z citronu, nekdy z 2, taky jsem skousela limety (zalezi co doma je), a na konec proplachuji studenou vodou, nespozorovala jsem zmenu barvy ani kvality vlasu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 7:21 pm    Předmět: Citovat

Jsem naprosto šokovaná leskem vlasů po použití Mangové kúry od Lavery Shocked

http://www.lavera.cz/produkty/mangova-vlasova-kura-sachet

Vůbec nic jsem od ní nečekala, spíš si jen koupila na prostřídání a teda takhle se mi neleskly vlasy ani nepamatuju. Pekně vyživí, ale nezatíží, ale na druhou stranu nejsou po ní úplně vzdušné vlasy jako třeba po amle. Ale tak to je individuální...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kiki2
8-20
8-20


Založen: 6.9.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 1:40 pm    Předmět: Citovat

A kde tuto mangovou kúru na vlasy kupuješ? Nebo kde se dá sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 3:12 pm    Předmět: Citovat

Kiki2 napsal:
A kde tuto mangovou kúru na vlasy kupuješ? Nebo kde se dá sehnat?


Já ji koupila tady http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=5249 (dělá se i v normálním velkém balení), ale obešla bych nějaké bio obchody-záleží odkud jsi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.