Změna střihu, barvy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a3aac56f1384519b0038fb397a13f89bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moncza
41-80
41-80


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 10:34 am    Předmět: Změna střihu, barvy Citovat

Čaute, tak jako všichni tady si nechávám narůst dlouhé vlasy. Celkem se mi to daří, jenže můj problém je ten, že když mám účes dlouho stejný, tak mě to přestane bavit a začnu experimentovat. A právě teď se bojím že to období zase přichází...Prostě vždycky když už nevím co s vlasama, jak je upravit nebo když mě štve barva nebo střih, tak přemýšlím o nějaké změně. Například teď přemýšlím že si ostříhám ofinu, takovou delší, ležérnější, ale přitom vím, že kdybych to udělala tak bych toho asi litovala. Před měsícem jsem zase chtěla melír tak jsem si ho nechala udělat ale tak jak kdysi jsem to už neměla a tak jsem se nabarvila zase na hnědou, no a teď se mi ta hnědá nějak divně vymývá, tak do zrz. No prostě mě to na sobě štve že pořád tak experimentuju.
Kdo je stejně nemocný jako já, pojďte o tom podebatovat a hlavně mě odradit od stříhání a podobných blbostí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

Tak mě vždycky spolehlivě odradí od nějakého většího stříhání a experimentování jedno moje foto (který mám schovaný na tajným místě) Laughing - to jsem měla vlasy do půli zad, omrzely mne a nechala jsem si je sestříhat a pak ostříhat úplně nakratko - kdykoliv se na tu fotku, kde mám uplně krátké vlasy (navíc se tam tvářím poněkud dementně) podívám, ihned mě choutky ně nějaké vlasové hokusypokusy přejdou. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 1:47 pm    Předmět: Re: Změna střihu, barvy Citovat

Moncza napsal:
Čaute, tak jako všichni tady si nechávám narůst dlouhé vlasy. Celkem se mi to daří, jenže můj problém je ten, že když mám účes dlouho stejný, tak mě to přestane bavit a začnu experimentovat. A právě teď se bojím že to období zase přichází...Prostě vždycky když už nevím co s vlasama, jak je upravit nebo když mě štve barva nebo střih, tak přemýšlím o nějaké změně. Například teď přemýšlím že si ostříhám ofinu, takovou delší, ležérnější, ale přitom vím, že kdybych to udělala tak bych toho asi litovala. Před měsícem jsem zase chtěla melír tak jsem si ho nechala udělat ale tak jak kdysi jsem to už neměla a tak jsem se nabarvila zase na hnědou, no a teď se mi ta hnědá nějak divně vymývá, tak do zrz. No prostě mě to na sobě štve že pořád tak experimentuju.
Kdo je stejně nemocný jako já, pojďte o tom podebatovat a hlavně mě odradit od stříhání a podobných blbostí...


Jsem stejný případ Wink Teď jsem měla vlasy už dlouho stejný a taky se mi nelíbilo že mám na vlasech tři barvy tak sem si nechala ostříhat mikádo-zajímavé je že ho mám teprv týden a už brutálně porostlo takže za chvíli budu mít ty vlasy po ramena. Jinak od experimentování s barvama mě teď odrazuje henna takže takhle to mám pojištěné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 3:32 pm    Předmět: Citovat

Fakt je, že henna je dobrej tip proti chemickýmu barevnýmu experimentování. Sice nezesvětlí, takže si člověk nemůže hodit na hlavu barvu, jakou si vzpomene, ale jednak vlásky zregeneruje, jednak si s ní člověk může různě hrát a přidávat tam kdeco, a pak napjatě čekat, jaká barva vyleze (tím nemyslím odstíny zelený Wink ) - a taky jsou hennový vlásky jiný na sluníčku a jiný za umělýho světla, takže to není jednotvárný.
Já jsem prostě z barevno střihovýho experimentování přešla na experimentování s hennou a různejma domácíma maskama případně s různejma způsobama mytí vlasů (lávovka, mýdlo visaka) a různejma vlasovejma vodičkama domácí výroby. Moje touha po experimentech je ukojena, a přitom místo abych vlasy ničila chemií, tak je ošetřuju a regeneruju. A navíc už se mi pomalu ale jistě začínají blížit k dýlce, ve který se už dají různě sepnout, takže ani ten účes nemusí bejt jednotvárnej... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 3:51 pm    Předmět: Citovat

Taky na mě přichází podobné choutky... a v minulosti přicházely, většinou jsem je poslechla, nechala se ostříhat, udělat nějakou změnu (ne barevně, jen střih) a většinou jsem byla chvíli spokojená, ale pak vlásky zase chtěly ostříhat... začarovaný kruh, a nikdy jsem vlastně nezjistila, jestli by mi při správné péči narostly dlouhé.
Proto se teď snažím vydržet, říkám si že ostříhat je můžu vždycky, ale když to udělám teď, jednak nebudou dlouhé, jednak toho budu třeba už po týdnu litovat... zatím je nosím hodně v culíku, který mi celkem sluší a nemusím složitě řešit, jak vlasy upravit, protože ony jsou teď takové - ani krátké ani dlouhé, hodně sestříhané, no abych je mohla nosit rozpouštěné, potřebovaly by střih. Ale říkám si "vydržet, vydržet", třeba se dočkám příjemného překvapení v podobě dlouhých vlasů, které mi budou slušet. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 3:52 pm    Předmět: Re: Změna střihu, barvy Citovat

citace:
Kdo je stejně nemocný jako já, pojďte o tom podebatovat a hlavně mě odradit od stříhání a podobných blbostí...


tak ja som stejne nemocna, ale vyliecil ma moj experiment dat sa uplne na kratko a na blond.. teraz uz chcem vlasy ako som mala a dlho to potrva.. no a experimenty zostavaju.. henna, domace masky, nova kefa..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 5:20 pm    Předmět: Citovat

ja za experiment povazuji sestrihnuti ofiny Laughing uz rok mi to padá do obliceje a ne a ne to dorůst, takze uz me to nelaka...a kdyby zaclo, pohnu prudceji hlavou a uz se mi lepi na oblicej dva mastne praminky a touha je pryc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

tiez mam pocit, ze cim su moje vlasky dlhsie, tym viac sa meni ich strih a tvar. Stale ma prenasleduje myslienka na ostrihanie ofiny. chcem nechat rast vlasky do jesene a potom sa pojdem dat podstrihnut.(iba suche a znicene konceky) bude to zase 1 rok bez strihania. keby som sa kazdy druhy mesiac podstrihovala, tak by mi urcite tak rychlo nenarastli. niekedy ma napadne ze uz aj ten strih by sa mal trochu podstrihnut, ale ked som to uz tolko vydrzala. dam do copu alebo do chvosta a mam pokoj. som upravena, vlasky dalej rastu ... Wink ked budu vlasky do pasu... potom budem pravidelne kazde 3 mesiace chodit na podstrihnutie koncekov a budem mat dobry pocit z toho ze vyzeraju dobre. a ziadne kratkovlase experimenty sa konat nebudu, lebo ostrihat sa je jednoduche, ale nechat vlasky narast, trva roky... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncza
41-80
41-80


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 7:56 am    Předmět: Re: Změna střihu, barvy Citovat

*Leontýnka* napsal:
Moncza napsal:
Čaute, tak jako všichni tady si nechávám narůst dlouhé vlasy. Celkem se mi to daří, jenže můj problém je ten, že když mám účes dlouho stejný, tak mě to přestane bavit a začnu experimentovat. A právě teď se bojím že to období zase přichází...Prostě vždycky když už nevím co s vlasama, jak je upravit nebo když mě štve barva nebo střih, tak přemýšlím o nějaké změně. Například teď přemýšlím že si ostříhám ofinu, takovou delší, ležérnější, ale přitom vím, že kdybych to udělala tak bych toho asi litovala. Před měsícem jsem zase chtěla melír tak jsem si ho nechala udělat ale tak jak kdysi jsem to už neměla a tak jsem se nabarvila zase na hnědou, no a teď se mi ta hnědá nějak divně vymývá, tak do zrz. No prostě mě to na sobě štve že pořád tak experimentuju.
Kdo je stejně nemocný jako já, pojďte o tom podebatovat a hlavně mě odradit od stříhání a podobných blbostí...


Jsem stejný případ Wink Teď jsem měla vlasy už dlouho stejný a taky se mi nelíbilo že mám na vlasech tři barvy tak sem si nechala ostříhat mikádo-zajímavé je že ho mám teprv týden a už brutálně porostlo takže za chvíli budu mít ty vlasy po ramena. Jinak od experimentování s barvama mě teď odrazuje henna takže takhle to mám pojištěné.


Taky jsem jednu dobu používala hennu, asi tak rok. Hnědou z DM. Ale taky mi vadilo že je trošku do zrzava, pak jsem si ji dlouho nedala a místo toho abych si zas koupila hennu jsem si koupila barvu a už v tom barvení zase lítám.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 8:13 am    Předmět: Re: Změna střihu, barvy Citovat

Moncza napsal:
*Leontýnka* napsal:
Moncza napsal:
Čaute, tak jako všichni tady si nechávám narůst dlouhé vlasy. Celkem se mi to daří, jenže můj problém je ten, že když mám účes dlouho stejný, tak mě to přestane bavit a začnu experimentovat. A právě teď se bojím že to období zase přichází...Prostě vždycky když už nevím co s vlasama, jak je upravit nebo když mě štve barva nebo střih, tak přemýšlím o nějaké změně. Například teď přemýšlím že si ostříhám ofinu, takovou delší, ležérnější, ale přitom vím, že kdybych to udělala tak bych toho asi litovala. Před měsícem jsem zase chtěla melír tak jsem si ho nechala udělat ale tak jak kdysi jsem to už neměla a tak jsem se nabarvila zase na hnědou, no a teď se mi ta hnědá nějak divně vymývá, tak do zrz. No prostě mě to na sobě štve že pořád tak experimentuju.
Kdo je stejně nemocný jako já, pojďte o tom podebatovat a hlavně mě odradit od stříhání a podobných blbostí...


Jsem stejný případ Wink Teď jsem měla vlasy už dlouho stejný a taky se mi nelíbilo že mám na vlasech tři barvy tak sem si nechala ostříhat mikádo-zajímavé je že ho mám teprv týden a už brutálně porostlo takže za chvíli budu mít ty vlasy po ramena. Jinak od experimentování s barvama mě teď odrazuje henna takže takhle to mám pojištěné.


Taky jsem jednu dobu používala hennu, asi tak rok. Hnědou z DM. Ale taky mi vadilo že je trošku do zrzava, pak jsem si ji dlouho nedala a místo toho abych si zas koupila hennu jsem si koupila barvu a už v tom barvení zase lítám.....


No já to mám tak že moje kadeřnice je zároveň společná kamarádka mě a mého přítele(tedy celých našich rodin) a ta na hennu vždy reaguje trošku upjatě. Prostě ona ví že používám hennu a tak by mi na vlasy barvu ani melír nedala. Sice to jde-až se henna pořádně vymyje ale ona zastává názor že by to špatně reagovalo a musí se to nechat odrůst-takže takhle mám pojištěné to nebarvení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.