Změna střihu, barvy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d2194ca7b10c8fcd66bcb5c0c48d55e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moncza
41-80
41-80


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 8:17 am    Předmět: Re: Změna střihu, barvy Citovat

eetynka napsal:
citace:
Kdo je stejně nemocný jako já, pojďte o tom podebatovat a hlavně mě odradit od stříhání a podobných blbostí...


tak ja som stejne nemocna, ale vyliecil ma moj experiment dat sa uplne na kratko a na blond.. teraz uz chcem vlasy ako som mala a dlho to potrva.. no a experimenty zostavaju.. henna, domace masky, nova kefa..Smile



Mě vyléčil taky experiment s krátkými vlasy. Vždycky jsem nosila delší takže když jsem se ostříhala tak to byla hrůza. Ne že by mi no neslušelo ale nemohla jsem si na to zvyknout a připadala jsem si hrozně. A ještě horší to bylo když vlasy dorůstaly, jelikož mám vlnité tak se mi tak divně kroutily kolem obličeje, no prostě hrůza. Jinka s blond barvou mám taky zkušenosti, taky hrůza. Ale melír se mi na mě líbil nosila jsem ho rok jenomže mě omrzel a šla jsem zpátky na hnědou. No a teď jak se dívám na fotky s melírem tak se mi zase líbí, ale bohužel mám barvené vlasy a na ty melír špatně nebo nerovnoměrně chytá. Takže buď si nechám vlasy odrůst (což samozdřejmě nevydržím a zas tam plácnu nějakou barvu), a nebo zůstanu u hnědé..... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncza
41-80
41-80


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 8:19 am    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
ja za experiment povazuji sestrihnuti ofiny Laughing uz rok mi to padá do obliceje a ne a ne to dorůst, takze uz me to nelaka...a kdyby zaclo, pohnu prudceji hlavou a uz se mi lepi na oblicej dva mastne praminky a touha je pryc



Taky jsem nosila ofinu a naštěstí mi dorostla, teď přemýšlím že si ji zas ostříhám ale nevím nevím, asi bych toho taky litovala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncza
41-80
41-80


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 8:23 am    Předmět: Re: Změna střihu, barvy Citovat

*Leontýnka* napsal:
No já to mám tak že moje kadeřnice je zároveň společná kamarádka mě a mého přítele(tedy celých našich rodin) a ta na hennu vždy reaguje trošku upjatě. Prostě ona ví že používám hennu a tak by mi na vlasy barvu ani melír nedala. Sice to jde-až se henna pořádně vymyje ale ona zastává názor že by to špatně reagovalo a musí se to nechat odrůst-takže takhle mám pojištěné to nebarvení.



moje kadeřnice taky říkala že prostě chemie a příroda dohromady nejdou.
Když jsem si na hennu chtěla dát melír, tak mě naštěstí odradila že bych ten melír měla zelený.....že už s tím má zkušenosti na nějaké holce...díky bohu že jsem to nebyla já
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncza
41-80
41-80


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

janullla napsal:
tiez mam pocit, ze cim su moje vlasky dlhsie, tym viac sa meni ich strih a tvar. Stale ma prenasleduje myslienka na ostrihanie ofiny. chcem nechat rast vlasky do jesene a potom sa pojdem dat podstrihnut.(iba suche a znicene konceky) bude to zase 1 rok bez strihania. keby som sa kazdy druhy mesiac podstrihovala, tak by mi urcite tak rychlo nenarastli. niekedy ma napadne ze uz aj ten strih by sa mal trochu podstrihnut, ale ked som to uz tolko vydrzala. dam do copu alebo do chvosta a mam pokoj. som upravena, vlasky dalej rastu ... Wink ked budu vlasky do pasu... potom budem pravidelne kazde 3 mesiace chodit na podstrihnutie koncekov a budem mat dobry pocit z toho ze vyzeraju dobre. a ziadne kratkovlase experimenty sa konat nebudu, lebo ostrihat sa je jednoduche, ale nechat vlasky narast, trva roky... Wink


No jo, taky bych chtěla dlouhé vlasy tak do pasu a nechat si ustřihnout tak 5 cm a mít zdravé konečky....Jinak o té ofině taky přemýšlím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 8:52 am    Předmět: Citovat

Musím s váma podebatovat, protože mě to taky napadlo. Před Vánoci jsem si nechala ustříhnout ty ocasy vzadu a litovala toho. Teď bych to chtěla ustříhnout pod ušima, a přitom, když mi to tak kadeřnice udělala před 2 lety, tak jsem 3 dny brečela. Já jsem totiž chtěla nějaký vyčesaný účes na Vánoce. Pak jsme byli o svátcích všichni nemocní a bylo mi jedno, co mám na hlavě. Teď to mám kolem uší dost dlouhý a zase se mi to nelíbí. Nevím, co dál, protože mně nesluší nic. Dělá mě to širokou a vypadám jak vagabund, sepnutý to nenosím už od té doby, jak mě to kadeřnice ustříhla a ono to pak nešlo a navíc by byl vidět můj oplácaný obličej. Na to už nemám odvahu. No a v krátkých vlasech vypadám o dost starší, při mé hmotnosti to ze mě dělá důchodkyni, naposled jsem byla nakrátko před 4 lety. Ne, nejsem rozmazlená panička, co neví, co chce, já totiž asi nejsem hezká a lidi mi to i naznačují, hlavně, když přinesu fotky z minulosti, to je samé tys bylya hezká, nebo to víš, léta utíkají apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncza
41-80
41-80


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 9:06 am    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Musím s váma podebatovat, protože mě to taky napadlo. Před Vánoci jsem si nechala ustříhnout ty ocasy vzadu a litovala toho. Teď bych to chtěla ustříhnout pod ušima, a přitom, když mi to tak kadeřnice udělala před 2 lety, tak jsem 3 dny brečela. Já jsem totiž chtěla nějaký vyčesaný účes na Vánoce. Pak jsme byli o svátcích všichni nemocní a bylo mi jedno, co mám na hlavě. Teď to mám kolem uší dost dlouhý a zase se mi to nelíbí. Nevím, co dál, protože mně nesluší nic. Dělá mě to širokou a vypadám jak vagabund, sepnutý to nenosím už od té doby, jak mě to kadeřnice ustříhla a ono to pak nešlo a navíc by byl vidět můj oplácaný obličej. Na to už nemám odvahu. No a v krátkých vlasech vypadám o dost starší, při mé hmotnosti to ze mě dělá důchodkyni, naposled jsem byla nakrátko před 4 lety. Ne, nejsem rozmazlená panička, co neví, co chce, já totiž asi nejsem hezká a lidi mi to i naznačují, hlavně, když přinesu fotky z minulosti, to je samé tys bylya hezká, nebo to víš, léta utíkají apod.


Já si myslím že se určitě najde účes, který ti bude slušet. Myslím si že dlouhé vlasy ti budou slušet určitě. Ty totiž sluší každému. A obličej opticky zeštíhluje, když jsou vlasy kolem obličeje sestříhané nebo seřezané.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Musím s váma podebatovat, protože mě to taky napadlo. Před Vánoci jsem si nechala ustříhnout ty ocasy vzadu a litovala toho. Teď bych to chtěla ustříhnout pod ušima, a přitom, když mi to tak kadeřnice udělala před 2 lety, tak jsem 3 dny brečela. Já jsem totiž chtěla nějaký vyčesaný účes na Vánoce. Pak jsme byli o svátcích všichni nemocní a bylo mi jedno, co mám na hlavě. Teď to mám kolem uší dost dlouhý a zase se mi to nelíbí. Nevím, co dál, protože mně nesluší nic. Dělá mě to širokou a vypadám jak vagabund, sepnutý to nenosím už od té doby, jak mě to kadeřnice ustříhla a ono to pak nešlo a navíc by byl vidět můj oplácaný obličej. Na to už nemám odvahu. No a v krátkých vlasech vypadám o dost starší, při mé hmotnosti to ze mě dělá důchodkyni, naposled jsem byla nakrátko před 4 lety. Ne, nejsem rozmazlená panička, co neví, co chce, já totiž asi nejsem hezká a lidi mi to i naznačují, hlavně, když přinesu fotky z minulosti, to je samé tys bylya hezká, nebo to víš, léta utíkají apod.

Luminko - zkus dát nějaké své fotky do galerie, určitě ti pak poradíme, který učes ti bude slušet...jinak souhlasím s Monczou - seřezané vlasy zeštihlují obličej...
(a hlavně se nepodcenuj a na lidské řeči nedej!!!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 3:43 pm    Předmět: Citovat

Já si zas nemyslím, že dlouhé vlasy sluší každému. Někdo v nich opravdu vypadá strašně anebo na ně nemá kvalitu.

Luminko, rozhodně bych nezoufala, že nejsi hezká a že by Ti nic neslušelo. Ke každému existuje něco, co mu sedí, akorát někdy trvá déle to "ono" přesně najít. Zkus hodit fotku a poradíme Smile Jinak také zastávám ten názor, že by Ti seděly dlouhé vlasy. Krátké sedí málokomu, sama jsem za život potkala snad jen jednu holku, které krátké slušely. Na to musí mít člověk dost specifický obličej a krk. Jen to chce vydržet a hlavně nestříhat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Luminko, rozhodně bych nezoufala, že nejsi hezká a že by Ti nic neslušelo. Ke každému existuje něco, co mu sedí, akorát někdy trvá déle to "ono" přesně najít. Zkus hodit fotku a poradíme Smile Jinak také zastávám ten názor, že by Ti seděly dlouhé vlasy. Krátké sedí málokomu, sama jsem za život potkala snad jen jednu holku, které krátké slušely. Na to musí mít člověk dost specifický obličej a krk. Jen to chce vydržet a hlavně nestříhat Wink

..a nic nedat na řeči, že od určitého věku ( po třicítce,jak s oblibou tvrdí známá) jsou dlouhe vlasy nevhodné, nevkusné ... atd! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 7:49 pm    Předmět: Citovat

to bude asi tim jarem, priroda se probouzi lide tez..vsechno zacne kvest a lidi to bude motivovat taky se nejak zmenit Laughing me ted taky posledni dobou honi hlavou myslenka na zmenu...sotva me odrostla ofina do culiku, tak nekde v hlave mi vykukuje myslenka na ostrihani si ofiny nebo nejake zakraceni prednich vlasu --prsote zmenu...pak si zas reknu, kolik prace mi to dalo odrust...atd.( uz jsem tu o tom nekde psala, nechci se opakovat). ale vydrzim.. uz mam pocit, ze to premysleni nad zmenou, neni tak strasny jak pred tydnem =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.