Změna střihu, barvy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3f4f5b4bec15da3e2fb963b187845e90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 10:54 pm    Předmět: Citovat

U nás v práci nikdo neříká, že jsou dlouhe vlasy nevkusné, hodně žen ve středním věku si je nechává narůst, úplně se s tím roztrh pytel. A fotku sem dát nemůžu, lekli byste se. Jen tak pro představu, když mě fotograf fotil na řidičák, ani na potřetí se mu to nelíbilo, až na počtvrté, a to bylo před dvěma roky. A proč většinou mívám delší vlasy - snad žárlivost na švagrovou, která je zamlada měla do pasu a teď se taky snaží o trochu delší. Jinak by mi to asi bylo jedno, mně nepomůže žádný účes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Ale jdi, není ošklivých žen, to je známá pravda. Každé ženě něco sluší, a kdo řekl, že krása nosí velikost 36?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ava
8-20
8-20


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 11:32 am    Předmět: Re: Změna střihu, barvy Citovat

Moncza napsal:
Čaute, tak jako všichni tady si nechávám narůst dlouhé vlasy. Celkem se mi to daří, jenže můj problém je ten, že když mám účes dlouho stejný, tak mě to přestane bavit a začnu experimentovat. A právě teď se bojím že to období zase přichází...Prostě vždycky když už nevím co s vlasama, jak je upravit nebo když mě štve barva nebo střih, tak přemýšlím o nějaké změně. Například teď přemýšlím že si ostříhám ofinu, takovou delší, ležérnější, ale přitom vím, že kdybych to udělala tak bych toho asi litovala. Před měsícem jsem zase chtěla melír tak jsem si ho nechala udělat ale tak jak kdysi jsem to už neměla a tak jsem se nabarvila zase na hnědou, no a teď se mi ta hnědá nějak divně vymývá, tak do zrz. No prostě mě to na sobě štve že pořád tak experimentuju.
Kdo je stejně nemocný jako já, pojďte o tom podebatovat a hlavně mě odradit od stříhání a podobných blbostí...
Tak to jsem přesně byla já.Dlouhé, krátké, mikádo, blond, černé, hnědé...atd, pořád jsem něco vymyšlela.Teď už jsem z těchto experimentů vyléčená.Mám krátké vlasy, musela jsem se ostříhat, protože beru léky, u kterých je než. účinek zvýšené padání vlasů a mně ty vlasy vypadaly opravdu moc moc(i doktor se tomu divil, že mi tak moc vypadaly).Já si myslím, že k tomu přispělo i to v jakém stavu jsem ty vlasy měla(zničené tím barvením,odbarvováním...)Člověk bere své vlasy jako samozřejmost, ale to jak jsou vlasy důležité a co pro něho znamenají si pořádně uvědomí teprve až o ně začne přicházet.Nikomu bych nepřála zažít, že si šáhne do vlasů a tahá celé prameny vlasů a česání a umývání ty obrovské chuchvalce vlasů to ani nemluvím, však jsem se taky nabrečela, myslela jsem, že mi snad vypadají všechny.Takže jsem změnila názor a vlasy si teď opečovávám úplně jinak než kdysi.Akorát je smutné, že jsem na to musela přijít takovýmto způsobem. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

jiz dlouho jsme zde nepsala. Napadlo mne insiraci od pritele si dat vyholit vzadu na hlave jen temeno a jinak enchat dlouhe vlasy...nemelo by to byt videt kdyz si udelam culik klasicky dolu spusteny do prace(tam jsou dost no konzervativni)
a myslim, ze na leto to odlehci vlasum a budou vic propoustet vanek:o)

viz tohle
http://www.yarnharlot.ca/blog/megshairback2405.jpg

http://www.yarnharlot.ca/blog/archives/2007/05/24/we_will_not_be_dicussing.html

bez napisu hey Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:

viz tohle

http://www.yarnharlot.ca/blog/archives/2007/05/24/we_will_not_be_dicussing.html

bez napisu hey Laughing


to jsi nemyslela vážně, že ne??? Shocked Rolling Eyes Surprised Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 3:41 pm    Předmět: Citovat

Heh, napadlo nás přesně totéž Smile Docela se mi to líbí, ale nechtěla bych celý týl, ale jen tak 6cm, přeci jen těch vlasů mám docela málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 4:18 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle by mi moje vlnky nikdy nedovolily...no jo ta moje zásadovost mě se prostě líbí jen(většinou) přirozený vlásky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

kkk / myslela...ale jako asi 1cm ci 5mm bych to asi tak 5 cm pruh skratila.....uvidim..uplne vyholit nemuzu i kvuli brigade.

kathory / tak uvidime....uz mam vlasky skoro po pas....asi to tak necham, celkem to taha pri ehm ehm no partnerskych aktivitach Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

tak jsme to v sobotu s mym pritelem provedli Laughing

ma vyholeno tak 3 ci 4cm ..... Razz opozdena puberta v 23letech Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 7:06 am    Předmět: Citovat

Téma zamykám a pro probírání touhy po vlasových experimentech doporučuji vlákno vlasostrasti
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.