Domácí pleťové masky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c60c87788761b2e3684b665aab0f0f27Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iff89
0-7
0-7


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 8:56 am    Předmět: Citovat

A ještě mi jednou kámoška dala tenhle recept. Je to docela dobrý a má to být proti akné. Já sama jí použila jen jednou teda ale kámošce to zabíráSmile
Smíchejte jeden bílý jogurt, dvě lžíce medu, jeden žloutek z vajíčka a ještě k tomu přidejte dvě lžíce smetany. Dobře promíchejte a masku natřete na celý obličej a také krk. Po dvaceti minutách masku smyjte.SmileWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

Na problematickou pleť: acylpirinová maska. Rozdrtím jeden acylpirin a smíchám ho s trošičkou nějakého nee moc mastného krému, nanesu na obličej, tak 15minut. Je to výborné na rozšířené póry - jsou potom úplně minimální, skoro jako po použití Idealistu od Estée Smile Může to trošičku štípat, ale krásně to zmatní a výsledek stojí na to! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 1:44 pm    Předmět: Citovat

eltecko napsal:
Na problematickou pleť: acylpirinová maska. Rozdrtím jeden acylpirin a smíchám ho s trošičkou nějakého nee moc mastného krému, nanesu na obličej, tak 15minut. Je to výborné na rozšířené póry - jsou potom úplně minimální, skoro jako po použití Idealistu od Estée Smile Může to trošičku štípat, ale krásně to zmatní a výsledek stojí na to! Smile

To zní zajímavě - já jsem četla něco podobného - Acylpirin se rozdrtil do šamponu a udajně to mělo likvidovat lupy. Ale nezkoušela jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si omyla obličej zkrystalizovaným medem...takovej menší peeling a nechala na obličeji vrstvičku medu a přesto namazala kvasnice...ááá to je smrad.už sem si zvykla ale když sem to mazala tak sem myslela že umřu Laughing A večer na vlásky si dám bílý jogurt,med,ricinový olej a kvasnice a zkusím to vmasírovat do pokožky hlavy a uvidím co to udělá Very Happy už dlouho sem nedělala domácí pokusy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

Hmmm, tak jsem si teď udělala masku ze syrovátky, lávy a medu a buuuuu Sad hrůůůza, mám celý obličej zarudlý a podrážděný Sad a to jsem si říkala, že to udělá pleti jen dobře..tak snad se to brzy nějak ztratí nebo nevím Sad ještěže dnes nikam nemusím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:08 am    Předmět: Citovat

iff89 napsal:
A ještě mi jednou kámoška dala tenhle recept. Je to docela dobrý a má to být proti akné. Já sama jí použila jen jednou teda ale kámošce to zabíráSmile
Smíchejte jeden bílý jogurt, dvě lžíce medu, jeden žloutek z vajíčka a ještě k tomu přidejte dvě lžíce smetany. Dobře promíchejte a masku natřete na celý obličej a také krk. Po dvaceti minutách masku smyjte.SmileWink

Tohle bych spíš snědla než natřela na obličej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 1:01 pm    Předmět: Citovat

janie tak to je mi lito,me tato smeska zas silene moc sedla,ale mozna,je to tim,ze ja navic pridavam malinko oleje(merunkovy,sipkovy,dynovy) Wink ja mam po tom plet jak miminko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fli6py
21-40
21-40


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 11:24 am    Předmět: Citlivá pleť Citovat

Pokud máte citlivou pleť náchylnou k akné tak mám pro vás tento recept na pleťovou masku:
1 lžičku citronové dužiny
oblíbený pleťový krém
Dužinu smícháme s krémem (stačí takové množství jaké si denně mažete na pleť), naneseme na pleť a necháme 10 minut působit. Hlavně pozor na oči Wink nebo můžete pomazat jenom akné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BoGotha
8-20
8-20


Založen: 16.1.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 7:39 pm    Předmět: Citovat

Holky, nemáte nějakej recept na domácí tělové mléko nebo krém? Všude jsem našla jen smývatelné masky. Neexistuje něco, čím bych se mohla natřít a mohlo to na pleti zůstat? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

ja poznám nejaké stránky s receptami na roôznu domácu biokozmetiku (aj krémy, mlieka, atď), lenže väčšina z nich je po francúzsky.. môžem sem hodiť nejaké odkazy alebo to preložiť.. ja som ešte žiadne telové mlieko neskúšala (neviem, ako by sa mi spojil olej/voda.. odporúča sa miešať (ideálne v mixéri))
ak chceš niečo jednoduchšie namiešaj si nejaký ľahký olej s éterákom, poprípade si doňho nalož nejaký bylinky. alebo si kúp už rovno ovoňaný (aj keď chápem, že vyrobiť si to je zaujímavejšie Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.