Domácí pleťové masky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=60b04d9e28605ac290627013592bcdcaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
b.f.
21-40
21-40


Založen: 16.4.2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

Mam smisenou a zaroven dost citlivou plet se sklonem k obcasnym pupinkum, takze mozna si tu nekdo prijde na sve. Smile
V prvni fazi jsem plet vycistila smesi rozdrceneho aspirinu (k tomu jsem pridala par kapek vody) smichaneho s odlicovacim mlekem (Garnier Essentials), nechala asi deset minut na obliceji a nasledne smyla. Plet byla pote sussi, ale aspirin splnil svuj ucel, pory byly krasne zatazene. Smile Ve druhe fazi jsem pouzila zloutek, lzici olivoveho oleje a strouhany kokos. Kokos pusobi jako jemny peeling. Smile Cirka po dvaceti minutach to slo z obliceje dolu a plet je jemna, hydratovana... Ja jsem spokojena. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 9:29 pm    Předmět: Citovat

Pár masek pro suchou a citlivou pleť:

Lávová zem, hooodně šípkového oleje, trocha jojobového a trocha teplé vody. Nechávám asi 10-15 minut, tak aby nestihla zaschnout.

Sušená syrovátka, jen s trochou teplé vody zamíchám na hustější kašičku tak aby nestékala a nechám taky 10-15 minut.

Nakonec moje největší vychytávka vytvořena v zimním zoufalství pálícího obličeje - měsíčkový krém na opruzeniny Weleda, nanést v silné vrstvě na navlčený obličej. Nechávala jsem klidně hodinu Smile a pak jen ubrouskem setřela co se nevsáklo.

Mám ještě otázku - máte zkušenost s kupovanými pleťovými maskami? Kterou máte rády? Ne vždycky mám chuť/suroviny na míchání domácí a tak bych to ráda něčím prostřídala. Zatím jsem měla Alverde (nic moc), Alteru na citl.pleť (po té jsem měla šílenou alergickou reakci) a růžovou od Logony (ta mě taky zrovna nenadchla, byla jsem po ní hlavně ulepená)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 7:27 am    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Mám ještě otázku - máte zkušenost s kupovanými pleťovými maskami? Kterou máte rády? Ne vždycky mám chuť/suroviny na míchání domácí a tak bych to ráda něčím prostřídala. Zatím jsem měla Alverde (nic moc), Alteru na citl.pleť (po té jsem měla šílenou alergickou reakci) a růžovou od Logony (ta mě taky zrovna nenadchla, byla jsem po ní hlavně ulepená)


Co si pamatuji, z těch přírodnějších masek mi vyhovovala Sante (tuším, že s goji) a Lavera (Divoká růže), docela příjemná byla i mandlová maska od Weledy. Cenově jsou ale pochopitelně dražší, než třeba Alverde (které mi mimochodem taky nesedlo)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 7:40 am    Předmět: Citovat

Po mandlové weledě pokukuju, na krém nedám dopustit Smile Můžu se zeptat jaká přesně je? Je spíš hydratační nebo výživná a jaké celkově si z ní měla pocity? Mrzí mě, že jsem nesehnala menší balení nebo vzorek, tak už dlouho váhám, jestli jí koupit nebo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 7:55 am    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Po mandlové weledě pokukuju, na krém nedám dopustit Smile Můžu se zeptat jaká přesně je? Je spíš hydratační nebo výživná a jaké celkově si z ní měla pocity? Mrzí mě, že jsem nesehnala menší balení nebo vzorek, tak už dlouho váhám, jestli jí koupit nebo ne.


Nepovím Ti přesně, jestli byla spíš hydratující nebo výživná - obsahuje ale jojobový olej, který je podle mě dobrý na obojí. V každém případě mi pleť hezky zklidnila a prozářila, měla jsem pak takový "pohlazený" pocit. Smile

Ty menší vzorky jsem kdysi dostala při nákupu z e-shopu cestaprirody.cz, nevím ale, jestli je ještě posílají...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 8:04 am    Předmět: Citovat

Na cestaprirody.cz? Jéé, tak to se při příští objednávce na vzoreček zeptám Smile No, ale Weleda mě zatím nikdy nezklamala, tak to možná risknu Question Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 8:11 am    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Na cestaprirody.cz? Jéé, tak to se při příští objednávce na vzoreček zeptám Smile No, ale Weleda mě zatím nikdy nezklamala, tak to možná risknu Question Díky Smile


Není zač, snad Ti bude vyhovovat, pokud ji taky zkusíš. Wink

Ty vzorečky dávají automaticky ke každému nákupu, ale musím podotknout, že zrovna weledu jsem obdržela jen jednou a před nějakým časem, teď posílají už spíše třeba Santé ap. Nu, uvidíš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.