Baví vás "krášlení se"?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=56955c92e59ef43d15afdc3138a919efZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jiněnka
21-40
21-40


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 10:42 pm    Předmět: Baví vás "krášlení se"? Citovat

Často si říkám, kolik času mi z mého dne ukrojí takové ty "povinné" ženské zkrášlovací procedury: přečesat se, namalovat (používám jen řasenku a slavnostně tužku), holit kde co, vytrhávat obočí abych nebyla za Brežněvovu vnučku, zabojovat s póry na nose, aspoň zapilovat nehty, mytí, balzámování, olejování a přirozené sušení vlasů do pasu taky zabere půl dne,... Večer opět odmalovat tu řasenku, teď už mi nestačí na pleť mýdlo+voda tak nějaký ten krém, na oči se prý musí dávat "oční" - to máme dva krémy... Po sprše něčím namazat (vysoce chlorovaná voda dělá s mou suchou kůží paseku), pak má člověk -masírovaný médii- výčitky že nedělá nic s dolíčky na zadku, takže namastit dalším krémem...
A to slyším od kamarádek jak chodí ještě cvičit, dělají si pleťové masky, peelingy každého mm2 na těle, masáže, relaxace, kosmetičky...

Já zvládám pravidelně tak akorát čištění zubů, a pak mám výčitky, že snad ani nejsem ženská. A tak se vás, dámy, které provádíte tyto procedury ptám: Jde to vůbec stíhat? Není vám líto toho času? A baví vás to???
Někdy si říkám, že jsem se radší měla narodit jako chlap, protože tyto "rituály" k smrti nenávidím!!! a ubíjí mě, ale povinně je podstupuju, abych nebudila zbytečně pozornost bubákem v podpaží či ohryzanými nehty na rukou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 10:58 pm    Předmět: Re: Baví vás "krášlení se"? Citovat

Mě to samozřejmě taky nebaví, ale jsem osoba zodpovědná a nemůžu si vzít na svědomí, že by se bubák díval pod postel, než si půjde lehnout, jestli tam nejsem! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 11:10 pm    Předmět: Citovat

No, me to bavi obcas.
Mam pak takovy zachvat, obvykle koupim nejaky novy vyrobek a slibuju si, ze odted jej budu aplikovat pravidelne a nasledne budu nadhernaaa. To mi vydrzi prave ten jeden den Very Happy. Pak zapomenu, ze jsem si vubec neco poridila. Kdyz na ten zazrak zas nekdy narazim obvykle ho dam mame, ta spotreuje vse.
No, takze nebavi, jen neco. Treba ted konopny olej, ze ho pouzivam na cely telo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 11:46 pm    Předmět: Citovat

také tie bežné veci (namalovať sa, učesať, večer odlíčiť a nakrémovať, umyť si vlasy atď) mi neprídu ako nejaká záťaž, je to proste denná rutina, ktorá mi nevadí, keď mám čas, tak sa tomu venujem dokonca aj s radosťou.. keď ma to chytí, pridám aj nejaký upgrade (pleťová maska, maska na vlasy), ale to len keď mám na to náladu, len z "povinnosti" také veci nerobím, vôbec z toho nemám dobrý pocit a potom to ani nepomáha Very Happy
za kozmetiku som občas schopná utratiť aj väčšie sumy, ale ja si radšej za kvalitu (a záruku toho, že tam niesú kadejaké syntetické svinstvá) priplatím. robím to predsa pre seba (a navyše mi väčšina "bežnej" kozmetiky proste nevyhovuje, mám dosť citlivú pokožku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 11:56 pm    Předmět: Citovat

Smile tak mě to teda moc nebaví Smile holení mě nebaví, líčení mě nebaví, odličování mě nebaví.. Laughing jsem velmi čistotná, takže se někdy sprchuju několikrát denně, většinou vždy, než jdu ven + vyměním kalhotky a ponožky a ještě umývám zuby,ale zbytek ženských věcí jde mimo mě..holím se málo, i když tedy podstatně častěji než kdysi Smile pravidelně akorát v podpaží, ale krátké milimetrové chloupky mi taky nevadí, v poslední době jsem začala dávat více pryč knírek, ten mě fakt štve Smile a ještě pravidelně mačkám "černé tečky".-..líčení nepoužívám, tudíž mě netrápí odličování, hřeben si sebou většinou taky nenosím jako většina holek, češu se hl. ráno a večer, případně když se vrátím na stanoviště, tedy domů a pak zase jdu do terénu:)...max. používám pleťovou vodu a nějaký krém, kuličku do podpaží, nějaký jemnější parfém sem tam a pravidelně "mazátka" na pusu, ty mám skoro v každé tašce..a ještě jsem si opětovně nechala narůst trochu delší nehty, ale s pilováním se nezatěžuji, většinou přistřihuju (každý jinak dlouhý, ale na to neumřu Very Happy )..no, jak to tak po sobě čtu, poženštila jsem se víc Smile
baví mě mačkání beďarů, zejména na rodině (ti to "milují") Smile ale i na sobě, pokud na to mám čas - připadám si pak čistější Smile
no, zas tolik toho nedělám, ale než se někam vypravím, taky mi to trvá Laughing každopádně vše kompenzuju (ženskou) ukecaností, jak je vidět... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 11:59 pm    Předmět: Citovat

Brett, tyhle záchvaty mám taky..akorát spíše na přípravky k papání nebo pití (viz např.křemíková bomba) nebo sliby budu jíst každý den hodně ovoce Laughing a říkám si, jak pak budu zdravá a svěží....... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 1:05 am    Předmět: Citovat

Jůů tak to je jedna z mála věcí, co mě baví...pokud mám čas a chuť, jen nalíčení očí mi trvá déle než hodinu...jinak si nic nekrášlím...rty si nelíčím, make upu moc nedám, ale s očima si vyhraju.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 4:47 am    Předmět: Citovat

Tak ke krášlení mám úplně hrozný přístup. Ráda bych se malovala, ale dělám to jen když mám super náladu. Pořád ten pocit, že když se moc zkrášlím, něco se pokazí. Tak se mi třeba nechce krášlit v den, když mám jít něco vyřídit, v obchodě vyměnit nebo reklamovat nějaké zboží, když vím, že to v práci dneska bude stát za houby, když je na mě někdo rozzlobený a nevím, jak to dopadne, když někdo někam jede a mám o něj strach a vůbec když jsem z něčeho otrávená, třeba: Ach jo, dneska musím uklidit. Jenomže tohle je každý den, žádný není úplně bezchybný. Je to hrozný přístup, já vím, snad to pochází od maminky (mám žlučníkový záchvat, protože jsem si koupila nové šaty).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 7:57 am    Předmět: Citovat

Nebaví. Sad Neumím to a ani se to nehodlám učit. Když se namaluju nebo nechám namalovat, tak se mi líbí jak jsou z toho všichni okolo v šoku. Z holení praktikuje jen to opravdu nejnutnější. A nemít peeling na vaně, tak ani k tomu se nedostanu. A čištění pleti - co to je? A krémy? Laughing Laughing (Taky to podle toho vypadá) Ale i já mám záchvaty a to se pak o sebe snažím hezky starat, vydrží to tak 14dnů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

Chm, tak mě někdy děsně otravuje i to základní minimum jako zuby, učesat, sprcha, umýt vlasy.... Embarassed Jenže je to většinou proto, že je mi zima a představa studené koupelny, kde ze sebe stvořím mokrý uzlíček třesoucí se na dně vany, mě opravdu n e l á k á!!!
Nemaluju se, takže se vyhnu i odličování, které mě hrozně nebaví.

Znovu a znovu se přesvědčuju, že můj lenivý a "nárazový" přístup není vhodný, protože pak péče zabere spoustu času. Jenže já se prostě nedokopu k holení, maskám, krémům, vytrhávání obočí, apod. pravidelně. Ach ta sebekázeň.... Na druhou stranu, když se mi daří o sebe průběžně pečovat, tak z toho mám hrozně dobrý pocit a není to časově nějak zatěžující.

Jediné, co mám opravdu ráda a to skoro vždy, je pleťová voda. Je to rychlé, účinné a pěkné. To je můj rituál večer a ráno. Smile A taky mě neobtěžuje, když se mám předpudrovat - je v tom něco ryze ženského, intimního a přitažlivého.

P.S.: Většinou nesnáším mydlení, brrr... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.