Mazlení se s vlásky
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5439b9fb9ed3254b755ab2303c670ba6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 9:23 am    Předmět: Mazlení se s vlásky Citovat

Ahoj mazlíte se se svými vlásky?
Já jen že já teda jo a často a tak mě napadlo jestli jsem ještě normální Embarassed Ale co, vlasům to očividně dělá dobře. Vždycky je vezmu, rozpustím, pohladím, dám jim pusu a řeknu, že je mám ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 9:31 am    Předmět: Citovat

Smile já to dělám taky přiznám se ale ještě hezčí je mazlit se s vlásky někoho jinýho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Smile já to dělám taky přiznám se ale ještě hezčí je mazlit se s vlásky někoho jinýho Wink


Asi tak, s vlastními vlasy se přímo nemazlím, ale spíš si s nimi občas tak různě hraju. Ale taky mi připadá lepší, mazlit se s vlasy někoho jiného, případně vlastními vlasy mazlit někoho jiného Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 9:41 am    Předmět: Citovat

no ono od toho mazlení vlasů stejně vždycky dojde ke člověku celýmu Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

mazlit se s cizími vlasy je v pohodě, hlavně když pak někdo na oplátku poškrábe za ušima Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 10:29 am    Předmět: Re: Mazlení se s vlásky Citovat

Sidonie napsal:
Ahoj mazlíte se se svými vlásky?
Já jen že já teda jo a často a tak mě napadlo jestli jsem ještě normální Embarassed Ale co, vlasům to očividně dělá dobře. Vždycky je vezmu, rozpustím, pohladím, dám jim pusu a řeknu, že je mám ráda.


Jukla jsem Ti do galerie a musím říct, mít vlasy jako Ty, taky se s nima mazlím od rána do večera. S mými pěti chlupy to ale tak úplně nejde... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

ani ne, spis je kroutim na prst nebo zaplytam copanky kdyz se nudim Laughing ale s cizima vlasama se mazlim rada, to jooo. Konkretne s jednema myma oblibenyma Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 8:39 pm    Předmět: Re: Mazlení se s vlásky Citovat

Blondorezka napsal:
Sidonie napsal:
Ahoj mazlíte se se svými vlásky?
Já jen že já teda jo a často a tak mě napadlo jestli jsem ještě normální Embarassed Ale co, vlasům to očividně dělá dobře. Vždycky je vezmu, rozpustím, pohladím, dám jim pusu a řeknu, že je mám ráda.


Jukla jsem Ti do galerie a musím říct, mít vlasy jako Ty, taky se s nima mazlím od rána do večera. S mými pěti chlupy to ale tak úplně nejde... Twisted Evil

Ha, prý se svými pěti chlupy! No to bych neřekla, tedy zrovna v tvém případě Wink Já se mazlím i s těmi pěti Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 11:59 am    Předmět: Citovat

mazlim mazlim,hlavne kolem vecerniho cesani,to mi ty me vlasy prijdou vzdy takove nejhezci(mozna to dela nase svetlo v pokoji Embarassed ) Very Happy ale je pravda ze s vlaskama myma nejmilejsima se mazlim vic Cool a taky je to na nich znat Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Smile já to dělám taky přiznám se ale ještě hezčí je mazlit se s vlásky někoho jinýho Wink
Tož taky to tak mám.Občas se z čiré radosti nad vláskama musím pomazlit,ale s vlasy někoho jiného je to přece jen zajímavější Very Happy Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.