Mazlení se s vlásky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=619ffd539fe0b29fa0db07c013d109f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

S vlastními vlasy si taky spíš hraju, hlavně když je mám rozpuštěné, to mi nedá a pořád aspoň žmoulám pramínek, točím na prst, atd. (ono už to s těma delšíma vlasama jde dobře, nemusím zvedat ruce až k hlavě a ty vlásky jdou tak nějak do ruky samy).
A s cizími vláasky se taky ráda mazlím, ráda češu kamarádky a nejradši "vlásky moje nejmilejší" jak psala vílka Wink (a chudák už musel přetrpět i různé copánky a účesy. Ale já to přece dělám z lásky Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 9:54 pm    Předmět: to je téma pro mně :) Citovat

Musím se přiznat, že není den abych si nehrála s vlasy Laughing pořád je češu, že se divím, že ještě nějaké na hlavě jsou, zkouším různé účesy atd... jsem vlasomaniak, svojí neteřinku taky pořád češu, k ségře se s hřebenem nesmím přiblížit, už jí to nebaví Laughing ani miláček není ušetřen, hladila bych ho snad až do úplného vyhlazení - vlasy má krásné, hrubé... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 7:34 pm    Předmět: Citovat

kazdy potrebuje obcas nejake to teple slovo a pohladenie nie? Very Happy Smile ja a moje kabliky sa skor tak vzajomne podpichujeme - ja ich nech sa spamataju, ked to potrebujem a oni mna nech sa spamatam ja,ze oni ma pocuvat nebudu Very Happy mame veselo Smile
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 9:45 pm    Předmět: Citovat

ja mám stále nutkanie hladkať priateľove vlasy Embarassed alebo sa ich nejako dotýkať... jeho vlasy sú najkrajšie na svete totiž Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 12:39 am    Předmět: Re: Mazlení se s vlásky Citovat

Sidonie napsal:
Ahoj mazlíte se se svými vlásky?


Two years ago, I would not have been able to answer this question Laughing because I had a bald head Laughing Now that I am the only man in hospital with "long hair," I think I can, and I want to, answer Sid's question Laughing

The truth is, I'm not used to it - erm, the length I currently have Laughing Also, I still have a servile mentality, so I love combing my patients' hair rather than comb my own hair. I let the wind do whatever it wants with my hair Very Happy Their hair is ultra-short, white and most only have a few hairs on their head, but I enjoy giving them some attention.

An American friend in Seattle, with 140cm-long hair, told me once that she remembers how her grandma used to comb her hair when she was a child. I wish I had grown long hair when I was a teenager so that my grandma could have enjoyed my hair.

Spare a thought for the old woman who lives next to you, or in the same street, or who sees you at work/school. The sight of a young person's long hair is one of the few pleasures they can still enjoy Smile Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vrbik
0-7
0-7


Založen: 19.5.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 9:42 pm    Předmět: Citovat

ahoj..já jsem muž co velmi miluje mazlení s ženskými dlouhými a hustými vlasy. jsou tak hebké a voní. při tom si pozorně všímám kvality vlasů, zda jsou zdravé, netřepí se a pod. A je velmi krásné pozorovat ženu jak se s nimi mazlí..to ženy co se nechávají ostříhat prostě nedělají...mám pocit, že berou vlasy jen jako nutnost..co je obtěžuje a překáží. To je můj názor... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 1:18 pm    Předmět: Citovat

Ja odkedy som tu tak som si vlasocky zacala viecej vazit a tiez si niekedy hovorim ze som na svoje vlasy asi zatazena.. Very Happy Tiez si ich po umyti ked su krasne jemne, hladim a hram sa s nimi a vtedy ma prepadne pocit stastia, ze sa im dari Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 1:19 pm    Předmět: Citovat

siamysi napsal:
kazdy potrebuje obcas nejake to teple slovo a pohladenie nie? Very Happy Smile ja a moje kabliky sa skor tak vzajomne podpichujeme - ja ich nech sa spamataju, ked to potrebujem a oni mna nech sa spamatam ja,ze oni ma pocuvat nebudu Very Happy mame veselo Smile


ze kabliky Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 2:08 pm    Předmět: Citovat

siamysi napsal:
kazdy potrebuje obcas nejake to teple slovo a pohladenie nie? Very Happy Smile ja a moje kabliky sa skor tak vzajomne podpichujeme - ja ich nech sa spamataju, ked to potrebujem a oni mna nech sa spamatam ja,ze oni ma pocuvat nebudu Very Happy mame veselo Smile

U nás nápodobne Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 2:20 pm    Předmět: Citovat

siamysi napsal:
kazdy potrebuje obcas nejake to teple slovo a pohladenie nie? Very Happy Smile ja a moje kabliky sa skor tak vzajomne podpichujeme - ja ich nech sa spamataju, ked to potrebujem a oni mna nech sa spamatam ja,ze oni ma pocuvat nebudu Very Happy mame veselo Smile


jojo, to mi taky něco připomíná Laughing od 18 to mám s nima děsivé, to už si vážně dělají, co chtějí Laughing když se chci s nima mazlit, spíš vypadají, že mi sežerou ruku Laughing

jinak miluju hraní s vlásky přítele.. má je krásné, dlouhé, husté.. paráda no Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.