Mazlení se s vlásky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=13c0828c2d3c60d8dc92ea67604548a5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ivík
21-40
21-40


Založen: 15.7.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 5:46 pm    Předmět: Citovat

já se s vlásky sice nemazlím ale je to normální.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curupury
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

Mazlím je,natáčím na prst,česu a zaplétám,voním a čmuchám a drbu Laughing .Cizím lidem do vrkočů nelezu ,ale vrním blahem když někdo ohleduplný leze do vrkoče mě Embarassed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 8:26 pm    Předmět: Citovat

curupury napsal:
Mazlím je,natáčím na prst,česu a zaplétám,voním a čmuchám a drbu Laughing .Cizím lidem do vrkočů nelezu ,ale vrním blahem když někdo ohleduplný leze do vrkoče mě Embarassed .

Naprostý souhlas Laughing Laughing Do vlasů lezu jen drahé polovičce a největší blaho je drbání, masáž hlavičky a česání vlásků Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curupury
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
curupury napsal:
Mazlím je,natáčím na prst,česu a zaplétám,voním a čmuchám a drbu Laughing .Cizím lidem do vrkočů nelezu ,ale vrním blahem když někdo ohleduplný leze do vrkoče mě Embarassed .

Naprostý souhlas Laughing Laughing Do vlasů lezu jen drahé polovičce a největší blaho je drbání, masáž hlavičky a česání vlásků Razz Very Happy

Jenže muj muž není velký mazlil Rolling Eyes ,kdysi mi patlal hennu na hlavu on jenže to tak flákal ,že jsem si začala patlat hlavu sama.Jinak mi "drbe" hlavu když něco chce.Zato starší dcera mi ráda češe vlasy(sama sebe totiž docela radikálně ošmikala),teď už u toho naštěstí netrpím ,naučila se natahat.A mladší se mýma copama šimrá v obličeji a děsně přitom ječí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 10:45 am    Předmět: Citovat

curupury napsal:
Mazlím je,natáčím na prst,česu a zaplétám,voním a čmuchám a drbu Laughing .Cizím lidem do vrkočů nelezu ,ale vrním blahem když někdo ohleduplný leze do vrkoče mě Embarassed .


Jo, pokud mi nerozplétá cop! To vždycky dělá kamarádka. Ale ne, že by ho odgumičkovala a normálně rozplétala a zaplétala, ale ona mi ty prameny protahuje přes gumičkou a rozplétá.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 11:33 am    Předmět: Citovat

jak já nesnáším když si chce někdo hrát s mýma vlasama! odjakživa nemám ráda, když mi někdo šahá na hlavu. a když má člověk dlouhé vlasy, tak je to pro ostatní ještě větší lákadlo Confused nemám ráda, ani když mě někdo cizí češe.

sama se s nima mazlím, a spočívá to v čichání a přejíždění po obličeji..haha to zní divně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 1:59 pm    Předmět: Citovat

Na fyzicky kontakt jsem vybirava a plati to i o vlasech... u tech nejblizsich to mam i rada kdyz se mi pohrabou ve vlasech apod, ale udelat to nekdo cizi, vzdaleny nebo koho nemam zas tak moc rada tak by si to za ramecek nedal Twisted Evil
sama si je rada natacim na prsty, takova idealni zabava Laughing
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 4:42 pm    Předmět: Re: Mazlení se s vlásky Citovat

Sidonie napsal:
Ahoj mazlíte se se svými vlásky?
Já jen že já teda jo a často a tak mě napadlo jestli jsem ještě normální Embarassed Ale co, vlasům to očividně dělá dobře. Vždycky je vezmu, rozpustím, pohladím, dám jim pusu a řeknu, že je mám ráda.


ježiš to je krásně řečeno Smile já si je taky ráda hladim mám je hrozně ráda Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: po leden 24, 2011 10:20 pm    Předmět: Citovat

Cool

Naposledy upravil Káliaček dne so únor 12, 2011 10:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po leden 24, 2011 10:58 pm    Předmět: Citovat

Ja vlásky maznám dosť často Smile Večer ked ich češem, vždy sa k ním pritúlim, vdýchnem ich vôňu a poviem im, že ich mám rada, aj ked zatiaľ nie sú také dlhé ako majú tunajšie členky Embarassed Mám pocit, ako by to cítili a tvária sa spokojne a celkom rýchlo rastú, ale to som už asi paranoická Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.