Míchání odstínů Henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a511159a74110dad4243666d78d39562Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eralein
0-7
0-7


Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

Ty jo to byla rychlost Smile Děkuju za odpověď a poměry....určo to v blízkých dnech zkusím a uvidím jak to dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 2:09 am    Předmět: Hnědá plus blond zlatá hnědá??? Citovat

Nevíte zda by to chytlo světle hnědě, nebo teda ne moc sytě či tmavohnědě? Nebo mám snad smíchat hnědou s bezbarvou?? nebo dolít heřmánek? A myslíte, že by to mělo zrz či červené odlesky??? (pro mě nežádoucí) děkuji moc za odpověď. Jo a ještě já znám na Hennu jen DM, a v Ostravě a okolí, se žádná Hennecolor nevyskytuje! nebo už vyskytuje? budu ráda za info, děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 2:33 am    Předmět: Citovat

Jak to chytne, to záleží na poměru a původní barvě. Vyvvěštit přesný tón fakt po netu nezvládneme Smile Nejlepší je otestovat na schovaném pramenu. Anebo to prostě risknout Smile Ale z té hnědé a plavé by ryšvá vyjít neměla. a navíc jednorázový pokus hennou z DM se vymyje poměrně snadno, takže kdyby se nezadařilo, není to na dlouho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 10:17 am    Předmět: Citovat

Tak napred se omlouvám, za ten divný nadpis, ted si to čtu a červenám se Embarassed jak jsem mohla takovou blbost napsat... A jinak děkuju za radu, zkusim a kdyžtak pak napíšu. Je fakt, že jinou než DM-kovou hennu na dosah nemám, takže bude ta. Ikdyz kdyz tak přemýšlám Idea tak si říkám, že jednodušší a jistější bude si dát Casting sv. hnědý.....zatím proti chemii nic nemám, ale hodlám vyzkoušet i přírodu, protože jak už bylo v jiných vláknech řečeno, třeba mi to může sednout mnohem víc. páčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

tak moje zkušenost z hnědou z dm je taková,že mně chytla fakt pěkně hnědě,ne rezavě,když to smícháš se zlatou tak budeš mít takovou ještě světlejší..a nebo jenom tu hnědou zalít tím heřmánkem,to je dobrý nápad..Smile

vůbec bych se toho nebála,zvlášť jestli máš spíš světlejší vlasy,ale někdo tu psal,že i na tmavší ta hnědá chytá pěkně..

a je fakt,že v ově jsem jinou než dm neviděla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
človíček
81-160
81-160


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 6:13 pm    Předmět: Citovat

ahoj henařky Wink
jak dopadlo barvení perníkovým kořením? já se snažím docílit rezavý odstín a nic moc Crying or Very sad Dávám tam skořice, koupila jsem ted kurkumu a hennu z Afriky,ale ta moc nechytá Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

človíček napsal:
ahoj henařky Wink
jak dopadlo barvení perníkovým kořením? já se snažím docílit rezavý odstín a nic moc Crying or Very sad Dávám tam skořice, koupila jsem ted kurkumu a hennu z Afriky,ale ta moc nechytá Crying or Very sad


Ahoj človíčku.
Ja teda sama o sobě ještě perníkové koření nezkoušela, ale chystám se na to v nejbližší době.Koukla jsem ti do profilu - pokud maš tmavohnědé vlasy, tak z toho asi nějaká úplně svítivá rez nebude. Můžu se zeptat, jakou hennu dáváš, případně jak ji mícháš? Kurkuma způsobí to, že jde henna víc do žluta, a trochu tlumí u rez. Pokud ta africká henna je istě měděná, tak zkus dávat jen skořici, nebo papriku, nebo po vzoru Titanie třeba červené víno. Neházej flintu do cizrny. na něco přijdem Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

človíček napsal:
ahoj henařky Wink
jak dopadlo barvení perníkovým kořením? já se snažím docílit rezavý odstín a nic moc Crying or Very sad Dávám tam skořice, koupila jsem ted kurkumu a hennu z Afriky,ale ta moc nechytá Crying or Very sad

kurkumu (žluté koření) nebo kumkumu(červené barvivo)? Já do tuziánové henny přidala kumkumu a vyšla pěkně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2008 4:20 pm    Předmět: Citovat

Ja jdu dneska zkusit hodit do hennny kurkumu a to pernikove koreni, takze su sama zvedava.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 1:02 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ja jdu dneska zkusit hodit do hennny kurkumu a to pernikove koreni, takze su sama zvedava.

Já kurkumu dávala (a taky karí) a vyšlo to pěkně dožluta Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.