Míchání odstínů Henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5fe8989630141c41e855c6b68c77f8feZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
človíček
81-160
81-160


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 1:46 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
človíček napsal:
ahoj henařky Wink
jak dopadlo barvení perníkovým kořením? já se snažím docílit rezavý odstín a nic moc Crying or Very sad Dávám tam skořice, koupila jsem ted kurkumu a hennu z Afriky,ale ta moc nechytá Crying or Very sad


Ahoj človíčku.
Ja teda sama o sobě ještě perníkové koření nezkoušela, ale chystám se na to v nejbližší době.Koukla jsem ti do profilu - pokud maš tmavohnědé vlasy, tak z toho asi nějaká úplně svítivá rez nebude. Můžu se zeptat, jakou hennu dáváš, případně jak ji mícháš? Kurkuma způsobí to, že jde henna víc do žluta, a trochu tlumí u rez. Pokud ta africká henna je istě měděná, tak zkus dávat jen skořici, nebo papriku, nebo po vzoru Titanie třeba červené víno. Neházej flintu do cizrny. na něco přijdem Wink


ahoj Morgan,
díky za rady. já mám spíš středně hnědé vlasy (jakmile stáhnu fotky, šupnu sem nějaké Wink ) a je mi jasný,že nikdy nebudu rezavě svítít,ale chtěla bych se tomu co nejvíce přiblížit - takové skromné přání Laughing . Mně nechytala hennecolor,tak jsem přešla na tetovací hennu a přimíchávám do ní skořici, papriku a jednou jsem tam chtěla dát trochu chili,ale padlo mi tam toho hodně,tak to bylo pak dost zajímavý a už to radši nezkouším Rolling Eyes Wink . to červené víno jsem tam ještě nedala, bojím se,aby to nešlo spíš do červena,protože se mi zdá, že mi to do červena chytá,ať tam dám cokoliv Sad A ta henna z Afriky je bez přísad, čistá, tetovací. Tak jsem doufala,že mi to na hlavě pěkně rozzáří Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 2:31 pm    Předmět: Citovat

Děvčata, mám dotaz ohledně míchání henny. Myslíte, že když smíchám bezbarvou s normální hennou, že bude výsledná barva světlejší, nebo budu mít po hlavě fleky podle toho, kam se zrovna ta barevná dostane?... Embarassed Normal hennu nechci, že by to bylo moc rezavé, ale jestli to jde tímhle způsobem zmírnit...? Děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

No kdyz je henna bezbarva, tak barvu asi neovlivni. Tudiz jak bys tam mela hennu normalni. Tudiz rezavou. Tudiz bych tam misto bezbarve dala blondatou.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 2:42 pm    Předmět: Citovat

Já bych ještě spíš dala bezbarvou a blonďatou, ale nevím, na co to chceš, jestli na regeneraci, oživení barvy nebo malé změny barvy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 2:43 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, právě bych chtěla vyzkoušet nenápadně trochu jiný odstín Smile Tak možná tu blond. Díky, holky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Falka
0-7
0-7


Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:41 pm    Předmět: Různé druhy henny Citovat

Ahoj lidi,
jsem tu nová a mám dotaz. Jsem spíš zimní typ, vlasy mám přirozeně středně hnědé, nemají lesk do měděna. Musím si na ně momentálně dávat melír, protože nad čelem a kolem uší jsem úplně šedivá. Kdybych se místo toho rozhodla pro hennu, existuje nějaký hnědý neměděný odstín, aby to vyznělo do studena? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:09 pm    Předmět: Citovat

Ja bych zkusila tu hnedou. Nedavno se tady holky bavily, kterak dodat popelavy odstin do henny a prisly na nejakou rostlinku, tkera se objednava z Anglie. Zkusim to najit Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Falka
0-7
0-7


Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

to bys byla hodná.
asi tu hnědou zkusím v každém případě, i když nafocené odstíny na netu dost klamou. za vyzkoušení na jednom pramínku nic nedám. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

psala zokynka že ta rostlinka je katam, neboli buxus - zimostráz. a opravdu to objednávala v anglii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:56 pm    Předmět: Citovat

Kač - díky

Falka - http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1309&postdays=0&postorder=asc&start=590
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.