Míchání odstínů Henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c8939f1aa2d4035c6244fb89b45b2d68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:21 pm    Předmět: Citovat

Skvělý výčet a shrnutí, kdo má hennu jako top téma? Jenom aby to právě nijak nezapadlo...

Jenom takový malý dotaz... Jakým způsobem (pokud vůbec) by se dalo docílit takovéhle barvy mícháním henny - s cassií samozřejmě? (řekněme na špinavě blond vlasech, pro zjednodušení Embarassed)

něco takového
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:27 pm    Předmět: Citovat

V pripadne zapadnuti to ze sebe vysypu znova Embarassed Laughing neni problem .. Smile

Jinak Lalaith, s tou barvou ... zajimava barva Smile ja bych rekla mozna casii (zlatou hennu?) s trosickou medene nebo ciste henny ... ale fakt uplne trosicka, aby to dostalo ten cerveny odstin, ale zustalo to svetle. Jen nevim, jak presne ta zlata henna chyta ... jestli do zluta nebo spise lehounce do zrz. V tom druhem pripade bych ji mozna zkusila nejdriv jen zalit octem, z te zrz by se mozna mohla "zvratit" k cervene a tohle by teoreticky mohl byt vysledek ...

Kazdopadne je to vyzva Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:33 pm    Předmět: Citovat

No to je rávě zbytečné a škoda, aby to zapadlo, tohle patří pěkně k top tématu k hennování, ať to každý vidí!!!

Jinak já přemýšlela nad tím, jestli by nebylo lepší místo čisté henny do toho mixovat třeba kaštanovou nebo tak něco... Sice v poměru třeba 100 g cassie a lžička nějaké jiné než úplně čisté... S malinkatou troškou indiga Wink
(ale uvidíme, jak to bude vypadat, až ty vlasy zesvětlím...) Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:39 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:

(ale uvidíme, jak to bude vypadat, až ty vlasy zesvětlím...) Embarassed Embarassed

Tak to držím palce! Ale zesvětlená zrz je vždycky ostrá, to tak jemně pastelové jako je na obrázku nebude, pozor na to Smile ale ať se daří, pokud do toho půjdeš, jen opatrně! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:42 pm    Předmět: Citovat

Půjdu, opatrně Embarassed (už mám odbarvovač, prostě to chci zkusit, i za cenu trochy délky...) Zkusím na prameni a potom se rozhodnu, Stahování fajn, ale podle mě na to ty barvy chytají strašně, myslím, že ještě hůř než na odbarvené... (a hlavně teďka mám po tom stahovači na vlasech v podstatě jenom 2 vrstvy přelivu) Myslela jsem, že bych pak na tu určitě svítivou zrz dala nějaký blond přeliv nebo i barvu a potom dál už barvila směsí henna + cassia... Ale už jsem OT...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:45 pm    Předmět: Citovat

Nemam zkusenosti s indigem, ale zase aby to nestahlo moc smerem k hnede ...
Jeste mne napadlo primichat do toho trosicku nejake s pikramatem, aby se tam ta cervena udrzela a prosadila (mahagon/bordo nebo tak neco). Aby se pripadne cista nevymyvala do zrz, ztratilo by to tu krasnou lehounce cervenou barvu.

Ted mne napadl jeste odstin tizian zality octem ... ten jde myslim jen lehoulince do rezava, s tim octem by mohl jit lehoulince do cervena ... ale asi by zalezelo na znacce.

Jinak drzim palce pri tom odbarvovani, at se dilo podari Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:50 pm    Předmět: Citovat

No mě napadla dm henna... Regenerace sice není taková, ale právě proto, že chytá světleji a míň, enbo nenechávat tak dlouho... Ale s tím pikramátem to asi není úplná blbost, asi lepší než ta hnědá... (ještě jsem celkově myslela na oříškovou z dm... ale tam by asi chyběla ta načervenalá)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 8:01 pm    Předmět: Citovat

To je prave ta faze, kdy clovek nevi co z toho vyleze. DM hennu jsem s octem nikdy nemixovala, tak nevim, jak chodi ... a vzdycky je lepsi jit od zrz k cervene, opacne (od hnede k cervene) se chodi blbe.

To "octove cervnenani" mam vyzkousene predevsim s Lamdou, tam vim, ze to do jiste miry funguje ... jestli by tak reagovala i DM henna, to nevim (premyslim, na cem bych ji mohla vyzkouset, mam jeste pytlik tusim mahagonove a medene z dob, kdy jsem zacinala s hennou pokusnicit).

Jeste mne napadlo, ze mozna kdyz ty vlasy odbarvis, ze ti to na hlave vznikne prirozene Laughing ten lehounce nazrzly/nacervenaly odstin Smile Ze ta zrz mozna uplne "do mrte" pryc nepujde ... (pokud to nebudes chtit vzit i za cenu vlasu).
Ale je to spis jen moje domnenka, s odbarvovanim nemam zkusenosti.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 8:14 pm    Předmět: Citovat

Jo, se zrz právě počítám... (určitě nechci odbarvovat na dvakrát, to ne, ale taky jsem to nikdy nedělala)
Ale jde mi o odrosty a následné barvení....

(jinak jak jsem psala, po odbarvení počítám se zářivou zrzavou/žlutou, ale srazila bych to nějakým blond přelivem - aby to nebylo tak moc zářivé...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 8:19 pm    Předmět: Citovat

Na ty odrosty bych asi zkusila zacit s tou nejsvetlejsi s obsahem lawsonie .. a zalivala octem. Indigo se do ni muze pak pridat kdykoliv potom, stejne jako prejit k tmavsimu odstinu.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.