Míchání odstínů Henny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9cb690832ec4dc1a5a0e0774e946573Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marllik
0-7
0-7


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 9:39 pm    Předmět: miešanie Henny Citovat

Ahoj,
ma niekto skusenost s miesanim Henna farieb? co mi vznikne, ked zmiesam "kastan" a "tizian"? Mam vlasy po pas, vystacia mi na ne dve 33 gramove balenia?
oj.. Embarassed tolko otazok naraz.. dakujem za odpovede
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj mna by tiez zaujimalo ze kolko henny potrebujem na zafarbenie vlasov po to zapinanie podprsenky??ked mam 100 gramovu,tak mi staci polovica?alebo tretina?? Embarassed dakujem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 10:15 pm    Předmět: Re: miešanie Henny Citovat

marllik napsal:
Ahoj,
ma niekto skusenost s miesanim Henna farieb? co mi vznikne, ked zmiesam "kastan" a "tizian"? Mam vlasy po pas, vystacia mi na ne dve 33 gramove balenia?
oj.. Embarassed tolko otazok naraz.. dakujem za odpovede


no, asi te nepotesim, myslim, ze nevystaci. alespon podle mych vlasu, ktere jsou taky tak nejak do pasu. ale barva by mohla byt hezka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 12:42 am    Předmět: Citovat

No na moje vlasy (taky je mam k tomu zapínání) stačí 3/4 sáčku, ale ještě tam dávam pytlík a půl koření takže se to nastaví. Chce to ozkoušet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 1:45 am    Předmět: Citovat

korenie?? Laughing vau a ake korenie? ja som si dala nakoniec polovicu.a myslim ze to stacilo aj ked ja zase velmi huste vlasy nemam Embarassed tak a teraz dufam ze stym zaspim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

Very Happy no dávam tam sladkou červenou papriku + někdy kurkumu (trochu skořice). Ted tu holky někde psaly,že tam dávaj perníkový koření. Tak jsem ho tam včera taky prdla kvůli vůni. Máti přišla z práce a hned se mě ptala jestli sem nepekla perník Laughing . Za chvilku to jdu smejt, tak jsem zvědavá jak dlouho budu vonět po perníčcích
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marllik
0-7
0-7


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

tak sa asi tiez skusim popernikovat Very Happy hihi Snad ma potom manzel nezje..on je totiz velmi na sladke..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

marllik napsal:
tak sa asi tiez skusim popernikovat Very Happy hihi Snad ma potom manzel nezje..on je totiz velmi na sladke..


urcite se mu budet moc libit a bude k tobe porad cuchat a hladit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eralein
0-7
0-7


Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 1:27 pm    Předmět: Míchání odstínů Henny Citovat

Ahojky,
chtěla bych se vás holek šikovných zeptat jaké máte zkušenosti s mícháním různých odstínů Henny. Jsem tu nová a zatím jsme si barvila vlasy hennou jen dvakrát. Poprvé Hennou z DM (měděně červená) , krásná barva..skoro přeně ta má vysněná zrzatá, ale jak píšete rychle jde dolů. Po druhé HenneColor(měděná) a ta mi chytla spíš do té červené, ale zase drží. Takže těď bych chtěla začít trochu míchat, aby ta HenneColor vyšla více do zrz a měně do červena. Máte s tím některá zkušenosti? Poměr, jestli to vede k zesvětlení barvy,jinej nádech,...Vím že to každému chytá jinak, ale chtěla bych ten odstín co jsem měla z DM ale po smíchání s Hennecolor. A zkoušel někdo míchat Henny dvou různých značek, třeba tu z DM a Hennecolor? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 1:43 pm    Předmět: Re: Míchání odstínů Henny Citovat

Ahojky Eralein. DMková henna obecne malo drzi a rychleji se vymyva oproti hennecolor, nebo treba LUSHi.Pokud bys chtela vice zrz nez cerveny odstin - tak se da smichat hennecolor medena s blond zlatou - bud pul napul, nebo vice zlate a mene medene. Henna nezesvetluje, takze bych zezacatku urcite zkusila dat vice te zlate a pak to postupne zkorigovat na odstin, ktery by ti vyhovoval. DMkovou a hennecolor micham bezne, kdyz mi chybi kousek te ci one barvy.. Wink Pokud mas nejake dalsi dotazy, sem s nimi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.