Míchání odstínů Henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=198dcc646a06068314ad9c0515bf0f1aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Apatia
41-80
41-80


Založen: 15.2.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2015 1:11 am    Předmět: Citovat

Prave som dofarbila vlasy hennou five fives. Pre mna perfektna znacka, mam ju prvykrat. Zmiesala som 100g zlatej blond a 100g medenej, trochu neem prasku, ilu, ricinovy olej a zazvor a vysledok super. Nejde do cervena, skor do zlata. Ja prechadzam z mojej medenocervenej na svoju plavu farbu a tak odrasty farbim vzdy svetlejsim odtienom a tento je naozaj pekny. Vrelo odporucam kombinovat tieto odtiene Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 3:05 pm    Předmět: Citovat

zdraím chtěla jsem se zeptat nezkoušela jste některá míchat lamdu čistou tu rezavočervenou s tou tmavě hnedou lamdou? Jaký byl výsledek? děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 11:25 am    Předmět: blondonarezlá Citovat

Ahoj dámy, zkoušela jste některá namíchat jeden s následujících odstínů?

http://nd05.jxs.cz/600/839/9e0b2c12a1_87198616_o2.png

http://www.vlasy-in.cz/files/zrz1.jpg

http://www.omlazeni.cz/shared_files/uploaded_new/24/244974/2392012_1_bazar.jpg

Vím, že ten první už tu byl, ale žádnej výsledek... Já mám teď půlku délky svojí myšinu a zbytek odbarvenej blond, někde vyšisovanej fialovým šamponem, někde už zažloutlej. Prostě katastrofa Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 8:49 pm    Předmět: Citovat

ještě mě napadlo nechat působit nějaký z blond odstínů (např khadí) malinko dýl aby začal chytat načervenalý odlesky, co myslíte? mátě někdo zkušenosti jak to pak vypadá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 3:07 pm    Předmět: Citovat

Podle mě to bude docela individuální, henna nechytá každýmu stejně. Takže nejspíš nepoznáš, dokud to nezkusíš "na vlastní hlavu". Teda logický by mi připadalo, že by to fungovat nejspíš moc nemělo, protože jak je to zrzavý barvivo takový "nejchytlavější", mělo by se do vlasů vsáknout jako první - ale tak nějak čím dál víc svých i cizích zkušeností o henně sbírám, tím nejistější jsem v předpovídání barvicích účinků. Wink Takže směle do experimentů, je klidně možný, že barvu, o jakou usiluješ, získáš právě takhle. Rozhodně by to nemělo nijak ublížit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 3:10 pm    Předmět: Citovat

Myslim, ze zrovna na hennecolor zlata/blond tu byly ohlasy ze nechyta do "blond" ale mirne do zrz ... tak muzes zkusit tu. Kdyz "nechyti" tak jak chces, tak budou jen zlatave odlesky Smile No a kdyz budes mit stesti ... tak takova velmi jemna zrz, mistni blondynky z ni byly pred par lety fakt nestastne.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 5:33 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Myslim, ze zrovna na hennecolor zlata/blond tu byly ohlasy ze nechyta do "blond" ale mirne do zrz ... tak muzes zkusit tu. Kdyz "nechyti" tak jak chces, tak budou jen zlatave odlesky Smile No a kdyz budes mit stesti ... tak takova velmi jemna zrz, mistni blondynky z ni byly pred par lety fakt nestastne.


děkuji! tak myslíš pouze tu blond bez příměsy? ani špetičku? asi to zkusím no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaduzaMeduza
0-7
0-7


Založen: 4.6.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 11:09 am    Předmět: prosím o radu.. Citovat

Ahojky..
mám dotaz..jsem přírodní blondýna a vlasy mám barvené, už teda dost odrostlé a přecházím na hennu, jelikož mám jemné vlasy a po dlouholetém nošení afro-copánků dostaly zabrat...Včera jsem henovala hennou Khadi bezbarvou + lžíce zlaté blond, vlasy jsou hezké, ale ta barva..odstín do žluta mi vůbec nesluší (mám to teda jen lehce). Více mi sluší mrkvová jen nádech..nebo medová..poradíte mi někdo jak vhodně zvolit hennu, co barví spíš do mrkvova-medova? Díky předem
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 6:07 pm    Předmět: Khadi-míchání odstínu kvůli zesvětlení Citovat

Potřebuji poradit.Své vlasy mám tzv myší.Začala jsem se barvit světlehnědou henou Khadí.Pokud jsem jí dávala na barvené vlasy chemickou barvou chytala mi na krásnou světlejší hnědou,tak jak jsem chtěla.Ale teď už mám odrosty nebarvené a tam mi Khadi chytá dost tmavě.Chtěla bych to trošku zesvětlit.Odstíny Khadi se dají míchat.Na svých stránkách má Khadí napsáno,že zesvětlení se dosáhne přidaním heny Neutrál.Ale v mnoha diskuzích holky přidávaly i Khadi střední blond. Nemáte s tím zkušenosti? Nebo nepoužily jste samotnou Střední blond?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2016 8:19 am    Předmět: Citovat

Kombinace cassie z prodeje bylin a třech lžic henna & amla Khadi nezpůsobila nic víc, než natónování do teplejší hnědé. Já myslela, jak červený to bude... Cool příště dám víc červený.

(Moje směs: asi hrnek cassie, 3 lžíce henna & amla Khadi, ocet, tea tree olej, horká voda (z konvice, chvíli odstátá) a stálo to hodinu na lince.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.