Míchání odstínů Henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2d70205dd51c11d92ee4d9d6d67cb441Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beldarana
8-20
8-20


Založen: 18.9.2016
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 3:33 pm    Předmět: Citovat

smíchána jedno balení henné color bordó a půl balíčku henné color ohnivě červená, půl balíčku skořice, ibiškový čaj a jeden citron, tak sem zvědavá jak to dopadne Smile

edit: tak z toho vznikla moc hezká tmavě červená viditelná spíše jen na sluníčku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2017 9:44 am    Předmět: Citovat

Počkej na další barvení. Asi máš odolnější vlasy nebo svojí vlastní barvu sytou. Smile Jaká je tvoje výchozí barva? Taky jsem o té kombinaci uvažovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beldarana
8-20
8-20


Založen: 18.9.2016
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2017 2:32 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Počkej na další barvení. Asi máš odolnější vlasy nebo svojí vlastní barvu sytou. Smile Jaká je tvoje výchozí barva? Taky jsem o té kombinaci uvažovala.


Tohle chytlo po druhém barvení, v listopadu jsem na to dala pouze tu bordo. Původní moje barva je tmavá hnědá, v létě jsem měla konce vyšisované do tmavé rezavé. mě osobně se tahle barva líbí, nezlobila bych se kdyby to bylo trošku víc vidět, ale co nadělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 8:34 pm    Předmět: Citovat

Mám hnědé vlasy, místy světlejší, místy tmavší. Ráda bych jim dodala jen zrzavý nádech, který mi nepřejde do vínově nebo mahagonově červené nebo červené obecně vůbec Very Happy . Což se mi právě děje. Už docela dlouhou dobu (cca 4 roky) se barvím čistou hennou nebo Caca rouge z Lushe - tak 4x ročně, někdy jen odrosty, někdy komplet všechno.
Smíchat cassiu s troškou čosté henny? Um? Um?! Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 10:30 am    Předmět: Citovat

gab: To by mohlo fungovat, ale bude treba par pokusu abys zjistila kolik henny je ta "troska henny" do cassie Smile zacni radeji s mensim mnozstvim a postupne pridavej, i kdyz mas hnede vlasy na kterych to "nebude tak moc videt", vzdycky je lepsi jit pomaleji Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2017 2:19 pm    Předmět: Citovat

Tak momentálně zkouším asi půl pytlíčku cassie od Khadi + 2 kostičky henny Caca Rouge od Lushe. Řekla jsem si, že to dám na celé vlasy (normálně spíš dobarvuji jen odrosty). Protože zima mi ty vlasy dost ... no, rozhodně nepomoha Laughing ... Tak ať se mi tam udělá nějaká ta ochranná vrstvička navíc.
Tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat na těch odrostech. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivette7
8-20
8-20


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 1:07 pm    Předmět: Re: Khadi-míchání odstínu kvůli zesvětlení Citovat

rakave napsal:
Potřebuji poradit.Své vlasy mám tzv myší.Začala jsem se barvit světlehnědou henou Khadí.Pokud jsem jí dávala na barvené vlasy chemickou barvou chytala mi na krásnou světlejší hnědou,tak jak jsem chtěla.Ale teď už mám odrosty nebarvené a tam mi Khadi chytá dost tmavě.Chtěla bych to trošku zesvětlit.Odstíny Khadi se dají míchat.Na svých stránkách má Khadí napsáno,že zesvětlení se dosáhne přidaním heny Neutrál.Ale v mnoha diskuzích holky přidávaly i Khadi střední blond. Nemáte s tím zkušenosti? Nebo nepoužily jste samotnou Střední blond?


Ja mám svoje vlasy tmavá blond. Hennovala som s Khahi svetlohnedá a chytilo mi to do tmavohneda, a to som ju ešte mala namiešanú s blond v pomere 35g:15g. Chcela by som to mať svetlohnedé, len sa bojím, keď kúpim strednú blond, že to bude žlté ako pri Henné Color. Zatiaľ to skúsim namiešať pol na pol s tmavoblond, lebo s Natural sa to bojím miešať, že mi nechytia šediny.
Nemáte niekto skúsenosti ako dosiahnúť svetlohnedý odtieň?

Rakave, nemáš skúsenosti s tou strednou blond? Pozerala som ti do galérie, ty to máš oproti mne ešte o dosť bledšie, lenže ja mám dosť nánosov z Henné Color gaštanovej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zrzka 19
0-7
0-7


Založen: 10.3.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 4:32 pm    Předmět: Míchání odstínu henny Citovat

jitty napsal:
Nermeen napsal:
Potřebovala bych radu ohledně světlé zářivé zrz: četla jsem tady ve vláknech, že čistou hennu je dobré smíchat s cassiou a postupovat od světlejších, to je mi jasné, v top tématu o domácích receptech mě zaujala rebarbora na zesvětlení vlasů, používá se i heřmánek, nemáte někdo zkušenost, jestli je lepší míchat hennu pouze s cassiou nebo spíš se zlatou blond, která obsahuje i heřmánek a rebarboru, není pak ten účinek lepší, tzn. světlejší a intenzivnější zrzavá? ptám se, jestli shánět spíš pytel čisté cassie nebo koupit zlatou blond, ani jedno doma nemám Laughing děkuji


za mně určitě zlatou, já pokud dávám cassiu, tak stejně přidávám heřmánek, kurkumu a všechno možné Laughing
a taky se hodí si vybrat nějakou hennu, co nejde moc do tmava.




Ahoj henařky , doufám že jsem tu zprávně moc děkuji za příspěvky o míchání henny i když některé už ňejaký ten rok pamatují. Já chtěla zářivou zrz a chemií to ani snad nešlo a barva mi poničila mi vlasy. než jsem začala hennovat, tak jsem si o té alchymii přečetla hlavně na těchto stránkách. Nejdřív jsem dala vitaminovou a vzorek na pramínek vlasu. Teď v sobotu 1:1 zlatou a měděnou vše henne color, heřmánkový čaj s medem (zbytek jsem dopila), med, 2 citrony, kurkuma no a arganový olejík s voňavým olejem meduňka, chytli i šediny ale nevím jak se vymyje a ráda bych aby barva postupným hennováním netmavla. Vlasy se zdají být pevnější, lesklejší lépe se rozčesávají, no a kvalita, lámavost a padání vlasů to uvidím.... a barva mazec to jsem ani nečekala, naprostá spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka13
0-7
0-7


Založen: 10.8.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 11:44 am    Předmět: Krásná červená henna-barva Citovat

https://www.google.cz/search?biw=1366&bih=638&tbm=isch&sa=1&q=red+henna+hair&oq=red+henna+hair&gs_l=psy-ab.3..0i19k1l4.35239.37973.0.38447.6.6.0.0.0.0.80.440.6.6.0....0...1.1.64.psy-ab..0.6.433...0j0i7i30k1j0i13k1.WCfQ45U7RWQ#imgrc=iqHKZPYE3udpJM:
Ahojte, jsem tu nová a strašně bych chtěla hennou docílit takové barvy, klidně více výraznější červenou, ale vůbec netuším, kterou hennu a jak třeba míchat, rozhodně nechci žádnou zrzavou, tu už jsem jednou měla z tizian henny z DM a mám radši teplejší barvu do červena. Byla bych moc ráda za jakékoliv tipy, děkuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plum2
8-20
8-20


Založen: 4.11.2015
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 7:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, takovouhle podobnou možná trošku tmavší barvu mi dělá henna Ayuuri z Biooo https://www.biooo.cz/henna_ayuuri_natural-p-6241.html?. Zalévám ji ibiškovým čajem půl napůl s rooibosem a výsledná barva jde pěkně do červena dokonce i na mých pár pramenech šedivých vlasů. Jenom pozor, tahle firma má ještě hennu s přídavkem bylin, a ta už mi chytá do zrzava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.