Míchání odstínů Henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9b0df5e484cb3d1d833cd9a9fc1f731Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamsilka13
0-7
0-7


Založen: 10.8.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 10:08 pm    Předmět: Citovat

plum2 napsal:
Ahoj, takovouhle podobnou možná trošku tmavší barvu mi dělá henna Ayuuri z Biooo https://www.biooo.cz/henna_ayuuri_natural-p-6241.html?. Zalévám ji ibiškovým čajem půl napůl s rooibosem a výsledná barva jde pěkně do červena dokonce i na mých pár pramenech šedivých vlasů. Jenom pozor, tahle firma má ještě hennu s přídavkem bylin, a ta už mi chytá do zrzava.


Děkuji moc za odpověd, již jsem objednala mahagon, ohnivou červenou a čistou hennu tak jsem sama zvědavá jak mixík zapůsobí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ScarlRed
21-40
21-40


Založen: 4.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2017 9:53 pm    Předmět: Citovat

nezabudka napsal:
Keď chcete niekto polovicu balenia henny s pikramátom na vyskúšanie, od Santé, len mi pošlite adresu do SZ, mne to nevyhovuje, leží mi tu už nejaký piatok a som pevne rozhodnutá ju už v rámci jesenného upratovania vyhodiť, ale mám vždy nepríjemný pocit vyhadovať niečo ešte funkčné, takže za tú duševnú úľavu mi stojí aj uhradiť to poštovné, pokojne aj do Čiech, nie je to taká pálka, mám to odskúšané.


Viem, že je to starý príspevok Smile ale Santé do svojej henny v žiadnom prípade pikramát nepridáva Wink


Aby som nebola OT, bojujem s tmavnutím henny, tak som si teraz kúpila Ohnivo červenú hennu od Logony, primiešam k nej 4-5 lyžíc teplej blond (od Santé), pridám vymačkaný citrón a kurkumu. Chcela by som docieliť sýtu svetlejšiu ryšavú.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2017 6:15 pm    Předmět: Citovat

z čoho usudzuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Red Sonja
8-20
8-20


Založen: 20.10.2017
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2017 10:19 am    Předmět: Ohniva barva-zrzavocervena Citovat

Ahojky holky,

uz nejaky ten patek procitam vase diskuze a uz v tom mam asi z toho vseho v hlavě dobry guláš..jak co spravne namichat a tak...ale nedalo mi to a zkusim se zeptat...kdysi jsem mela chemickou zrzavocervenoblondatou...takovy plaminek na hlave, bylo by mozne teto barvy docilit hennou? Jestli ano, tak Khadi ci Voono? Jaky poměr cca a postup? Moje barva je takova popelava,mysi ci taka nijaka...zkusim vlozit fota do galerky pro lepsi predstavu...dekuju moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2017 10:29 am    Předmět: Citovat

Henna vlasy nikdy nezesvětlí. Maximálně si s ní můžeš pohrát, aby moc netmavla. V zásadě se doporučuje začít hennou smíchanou s cassií (,,bezbarvá henna") a nenechávat to na hlavě příliš dlouho. Větší vrstva se dá vyrobit vždy, ale zbavit se henny může být problém.
Z hlediska barvy má henna tu vlastnost, že vypadá jinak v různém osvětlení. Zatímco uvnitř to asi bůhvíjak zářivá zrz nebude, na sluníčku by měla být.
Co se značky týče - Khadí henna patří mezi zavedené a kvalitní (spolu s Lamdou, Hennécolor aj.), Voono je poměrně nová a tváří se, že za jejím úspěchem stojí hlavně agresivní marketing (ale čistou hennu asi mají taky kvalitní).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.