Zesvětlení vlasů citronem
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e620714c4de1cb909093f722a601128bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 9:54 am    Předmět: Zesvětlení vlasů citronem Citovat

Máte někdo zkušenost? Na netu je pár tipů, jak rozzářit vlasy citronovou šťávou v kombinaci se sluníčkem, docela mě to zaujalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

Jo, mám, kamarádce to pěkně poleptalo vlasy, ale těžko říct, jestli to nějak ředila, neředila, míchala s něčím... Ale citronová šťáva sama o sobě, nevím... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:09 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Jo, mám, kamarádce to pěkně poleptalo vlasy, ale těžko říct, jestli to nějak ředila, neředila, míchala s něčím... Ale citronová šťáva sama o sobě, nevím... Confused


Ha Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

Jezecek11 tady kdysi psala, že jí to normálka funguje, buď čistě citronová šťáva, nebo to ředí s vodou a rozprašuje na vlasy, tak mě to právě dost zaujalo. Ještě jsem napsala kamarádce, která to kdysi taky zkusila, tak uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se Tě na to ptala. Známá měla za mlada blonďaté nebarvené vlasy až po pás, nikdy nepoužívala kondicioner a místo toho si je po mytí splachovala pivem a do něj dávala kapku citronové šťávy a nebo medu. Prý jí vlasy po pivu nesmrděly (moc tomu nevěřím), ale nádherně se leskly a bez problémů rozčesávaly. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Tak jsem se Tě na to ptala. Známá měla za mlada blonďaté nebarvené vlasy až po pás, nikdy nepoužívala kondicioner a místo toho si je po mytí splachovala pivem a do něj dávala kapku citronové šťávy a nebo medu. Prý jí vlasy po pivu nesmrděly (moc tomu nevěřím), ale nádherně se leskly a bez problémů rozčesávaly. Wink


A mě teď psala ta kamarádka, že jí to vlasy fakt zesvětlilo, o poškození nic teda nepsala. Prolejzala jsem fóra a nešla příspěvek i od Čířiny, taky má s citronem dobrý zkušenosti. Zkusím to na kousku odrostu a uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Citrón opravdu zesvětluje, kdysi jsem to zkusila u moře a moje vlasy dost zesvětlaly, takový melír.. Ale před tím jsem je měla světlejší vlasy než teď. Vlasy mi to nepoškodilo, ale mé kamarádce je úplně zničilo. Raději to s něčím namíchej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 11:15 am    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
Citrón opravdu zesvětluje, kdysi jsem to zkusila u moře a moje vlasy dost zesvětlaly, takový melír.. Ale před tím jsem je měla světlejší vlasy než teď. Vlasy mi to nepoškodilo, ale mé kamarádce je úplně zničilo. Raději to s něčím namíchej.


Přemýšlím, že bych to naředila s výluhem z heřmánku Smile Nu, uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

Osvědčený tip na zesvětlení vlasů je - citron s vodkou. Pak se usadit co nejdýl na sluníčku. Kamarádka si tak dělá už spoustu let blonďaté melíry a výsledek teda můžu potvrdit - vypadá to jak od kadeřnice. Jediná potíž je v tom, že to jde dělat jenom několik měsíců v roce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 3:51 pm    Předmět: Citovat

Jú, já se na to taky chystám, už o tom přemýšlím tak měsíc. Ale zatím teda udělám zředěný roztok se studenou vodou a budu to oplachovat na závěr mytí, uvidím, jestli budou nějaké výsledky. Jinak v létě určitě rozprašovat. Nezředěnou kyselinu bych rozhodně neriskovala na jemné vlasy, je to jedna ze silnějších organických kyselin a leptá a vysušuje docela dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.