Zesvětlení vlasů citronem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec40c80940032ace3cd263c447adb882Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 11:50 am    Předmět: Citovat

No já nevim, kde jsem to vzala. Všude si kadeřnice stežujou, že s hennou nejde nic dělat, ani přebarvit, ani stáhnout ani nic Very Happy A "bezpečnostní lhůta 6 týdnů od herny k barvě, ale zároveň prej 6 týdnů mezi barvou a hennou. Proč to pořád odmítají, když to není pravda..?! Twisted Evil
Ještě by mě zajímalo, jak to hennu zesvětlení. Do oranžové nebo do žluta nebo nějak na hnědou nebo na původní barvu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 12:45 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
No já nevim, kde jsem to vzala. Všude si kadeřnice stežujou, že s hennou nejde nic dělat, ani přebarvit, ani stáhnout ani nic Very Happy A "bezpečnostní lhůta 6 týdnů od herny k barvě, ale zároveň prej 6 týdnů mezi barvou a hennou. Proč to pořád odmítají, když to není pravda..?! Twisted Evil
Ještě by mě zajímalo, jak to hennu zesvětlení. Do oranžové nebo do žluta nebo nějak na hnědou nebo na původní barvu?


Protože je to přísně učí na všech těch školách a kurzech, setkala jsem se s tím častokrát. A protože to minimální riziko je, že si zákaznice dala na hlavu nějaký šmejd, nesmí to riskovat. Protože v případě jakékoli reakce přijdou o lecenci, či co to kadeřnice maj....Very Happy
Jinak, moje henna když je tmavá, je taková do červena, když jí zesvětlím, je to zas ta úžasná zářivá zrzavá jak liščí srst :3 (to na profilovce je chemka, ne henna, x let zpět) víc jsem nikdy nešla, nevím, jak by to pokračovalo dál, asi trochu do žluta. ale citronuju vždy jednou, dvakrát, pak bych se bála poškození...Páč jako citron sám cajk, peroxid sám taky, ale dohromady už je to silnější kyselina a to po čase přecejen ty vlasy poničí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 4:09 pm    Předmět: Citovat

katka.f napsal:
Kdy konečně ten mýtus skončí Very Happy henna v současný době neobsahuje žádný kovy se kterýma by peroxid reagoval, pokud nepoužíváš nějaký odpad z drogerie. Klidně bych to dala hned den po, ale to je zas trochu extrémní. Já to vždy zesvětluju právě před hennou. Aby pak barva vyšla světlejší. Plus je to probůh nějaký 3 nebo 6 procentní peroxid, je to původně desinfekce na oči Wink


Mohla bych se zeptat na to zesvětlování před? Děláte to jen peroxidem, 6%? Já jsem to zvažovala, protože jsem chtěla trochu světlejší zrz do zlata.

Harik:
Já jsem používala čistou hennu a nic mi nezelená. Myslím, že zelená indigo. Navíc 3% peroxid ti nic neudělá, ani neštípe, nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 4:12 pm    Předmět: Citovat

S citronem. 3:1 běžně, ale pokud chceš fakt účinek, zvyš poměr peroxidu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 10:37 pm    Předmět: Citovat

A používáte ten 3%? Já si nejsem jistá, jestli mě to zesvětluje nebo ne (nepamatuji si svojí přírodní barvu, barvím se už asi deset let). Já jsem googlila a většinou mi to řeklo, že 3% peroxid nezesvětlí, že bych potřebovala minimálně 6% na 2-3 odstíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2017 10:48 pm    Předmět: Citovat

fairywoodlandsprite napsal:
A používáte ten 3%? Já si nejsem jistá, jestli mě to zesvětluje nebo ne (nepamatuji si svojí přírodní barvu, barvím se už asi deset let). Já jsem googlila a většinou mi to řeklo, že 3% peroxid nezesvětlí, že bych potřebovala minimálně 6% na 2-3 odstíny.


Já upřímně netušim, je z lékárny na desinfekci očí, černá válcová lahvička, můžu se kouknout pak doma, teď ho tu nemám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 6:55 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak kolika procentní? Je to ten normální za ca 40 korun v černé válcovité lahvičce? Nebo mám koupit nějaký peroxid na vlasy?
Ještě jedna věc. Nemám úplně tmavý vlasy, ale nejde mi nahennovat nějaká výraznější červená. Na profilovce mam hnědou hennu, není to moje barva. Hledala jsem na netu a netuším, jestli to je možné. Mam v plánu zkusit ten citron, jestli to trochu nepomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 8:10 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Aha, tak kolika procentní? Je to ten normální za ca 40 korun v černé válcovité lahvičce? Nebo mám koupit nějaký peroxid na vlasy?
Ještě jedna věc. Nemám úplně tmavý vlasy, ale nejde mi nahennovat nějaká výraznější červená. Na profilovce mam hnědou hennu, není to moje barva. Hledala jsem na netu a netuším, jestli to je možné. Mam v plánu zkusit ten citron, jestli to trochu nepomůže.


Proboha na vlasy néééé, prostě v lékárně si řekneš peroxid a to je ono (jo, černej válec) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 5:00 pm    Předmět: Citovat

To bude ten 3%, ale ten mě ted nezesvětlí ani za nic. Jen my sundá tu hennu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 5:09 pm    Předmět: Citovat

fairywoodlandsprite napsal:
To bude ten 3%, ale ten mě ted nezesvětlí ani za nic. Jen my sundá tu hennu.


Nevím, zda jsi pochopila podstatu, ale tohle není nahrazení chemického peroxidu, tohle je převážně přírodní a nenásilné zesvětlení o jeden až tři odstíny, pokud chceš radikální změnu, jsi ve špatném vlákně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.