HENNA, SLUNCE A MOŘE
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e5b4c4c475c7c7c7f186e4bde0b50825Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 2:31 pm    Předmět: HENNA, SLUNCE A MOŘE Citovat

Ahojky, můžete mi prosím poradit nebo odkázat na jiné vlákno, pokud se zde již probíralo, jak reagují vlasy barvené hennou u moře na sluníčko? je lepší se předtím nabarvit čerstvě hennou před odjezdem nebo naopak raději je nebarvit? děkuji za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

Jak je to s mořem a slanou vodou to nevim presne,ale s hennou by se na sluníčko moc nemělo:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

Já jsem právě myslela,že hena vlasy před sluncem chrání, protože vlas obalí. S mořem to nevím, moře i hena vysušuje, takže by se asi měly dostatečně olejovat....?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Henna obali kazdy vlas prirodnim rostlinnym proteinem,ktery zaroven pronika hluboko do jeho strukruty.Takto Henna napomaha chranit vlasy pred poskozenim sluncem,vetrem,necistotami z ovzdusi a take pred chlorem ci morskou soli.Ale vlasy barvene Hennou by se nemeli vystavovat primemu slunecnimu zareni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

Taky nevím, minulý léto jsme ještě nehenovala (a taky jsem nebyla u moře Wink ). Ale letos jedeme na čtrnáct dní plachtit kudysi ke Korsice a mám naplánovaný tak, že nahennuju tak čtrnáct dní předtím a potom asi hned po návratu s hojným množstvím oleje, aby se vlasy obalily a zregenerovaly. Tak doufám, že to tak bude fungovat. A na mytí vlasů si s sebou beru akorát to mejdlo Visaka, protože obsahuje nějakej olejíček a vlasy nevysušje, tak snad zvládne mořskej vzduch/vodu i bez kondicionéru a dalších flaštiček navíc, kajuty jsou mrňavý a nic se tam nevejde. No, doufám, že mi ty vlasy neslezou. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

Kačenka1910 napsal:
Jak je to s mořem a slanou vodou to nevim presne,ale s hennou by se na sluníčko moc nemělo:)

A proč by se nemělo s hennou na sluníčko?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Kačenka1910 napsal:
Jak je to s mořem a slanou vodou to nevim presne,ale s hennou by se na sluníčko moc nemělo:)

A proč by se nemělo s hennou na sluníčko?


Cetla jsem že vlasy barvene hennou by se primemu slunci nemeli vystavovat.Henna jen pomaha vlasy pred slunečnim zarenim chranit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

Kačenka1910 napsal:
Jak je to s mořem a slanou vodou to nevim presne,ale s hennou by se na sluníčko moc nemělo:)

to mi nejde do hlavy, neumim si nějak představit jak by to měl člověk dělat. to jakože mám třeba chodit celý léto s kloboukem?já bych to nějak neřešila..
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 9:50 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Kačenka1910 napsal:
Jak je to s mořem a slanou vodou to nevim presne,ale s hennou by se na sluníčko moc nemělo:)

to mi nejde do hlavy, neumim si nějak představit jak by to měl člověk dělat. to jakože mám třeba chodit celý léto s kloboukem?já bych to nějak neřešila..


díky moc za vaše názory, já když o tom tak přemýšlím, tak mi přijde, že vlasy nabarvený chemickou barvou se určitě taky nemají vystavovat slunci, o to víc, vždyt je v tom nějaká hnusná chemie. myslím, že to ta henna zkousne. snad nebudeme zelené Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 9:14 am    Předmět: Citovat

Já tedy své vlsy slunci normálně vystavuji:-) minulý rok jsem henovala těsně před odjezdem k moři a nestalo se nic kromě obarveného ručníku:-) Na to jsem se vás chtěla zeptat - stalo se vám to už někdy,že by vám hena obarvila oblečení? Já letos zmokla na Colours of Ostrava, přestože jsem měla pláštěnku, pod pláštěnkou bílou košili a na ní vlasy. No a ta košile pak měla oranžové fleky... Nevím, jestli to bylo tím, že pod tou pláštěnkou bylo teplo, zapařeno... Každopádně moknout po čerstvém hennění moc nedoporučuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.