Kontaktní čočky a vše o nich - tipy, problémy, aj.
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a24aea4c46268c9c09d2a3fd632b6d9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simik
21-40
21-40


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 7:48 pm    Předmět: Kontaktní čočky a vše o nich - tipy, problémy, aj. Citovat

Nie je to o vlasoch,ale je to moj aktuálny problém,ktorý ma veľmi trápy.Mám neskutočne citlivé očkáSad.Zafúka vietor a už mám uslzené,uplakané oči,ktoré sú červenéSad.Sú citlivé aj na klimatizáciu a keď prídem do obchodu z prudším svetlom,tak moje bielka nie su biele ,ale krvavéSad.Mám nové šošovky AirOptix,ale neak nepomáhajúSad.Mám zmeniť svôj Opti-Free za neaký sensitívny roztok?Nechodím už ani večer von,leb večer sú moje oči červené a keď prídem niekde do podniku,tak je to strašnéSad(.Som zúfalá,ale šošoviek sa nechcem vzdať,chcem ten problém neako vyriešiť.Budem skúšať kvapky,roztoky čokoľvek..prosim poradte či má niekto takýto problém,poprípade mal...Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

vypada to, že Ti čočky asi neseděj obecně..... Sad Mamka měla ten samý problém, zkoušela kde co a nakonec si pořídila brýle.............čočky nejsou pro každeho vhodné................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

Ja se obavam, ze Janis ma pravdu. Jestli mas takhle citlive ocka, tak bud bych se poohledla po cocka, ktere jsou turbo hydrofilní, a tímpádem drazsi, nebo bych presla na brylky. Obecne vzato, kdyz ma clovek podrazdene ocka, nemelo by se do nich nic strkat. Ja taky, kdyz cuju, ze mi cervenaji, menim okamzite za bryle Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simik
21-40
21-40


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ja se obavam, ze Janis ma pravdu. Jestli mas takhle citlive ocka, tak bud bych se poohledla po cocka, ktere jsou turbo hydrofilní, a tímpádem drazsi, nebo bych presla na brylky. Obecne vzato, kdyz ma clovek podrazdene ocka, nemelo by se do nich nic strkat. Ja taky, kdyz cuju, ze mi cervenaji, menim okamzite za bryle Confused


a ake su tie turbo hydrofilní cocky? to by ma zaujimalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 8:27 pm    Předmět: Citovat

turbo je muj osobni vyraz a hydrofilni cocky jsem nasla tady -

http://sweb.cz/ocniordinace/kontaktni_cocky.html

http://www.cocky-online.cz/slzivost

ale ja myslim, ze je treba zajit za tym lekarem, nebo optikem, ktery ti tyto navrhnul. Rekni mu, v cem je problem a urcite se to vyresi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já v poslední době taky přešla na brýle, čočky, i ty lepší, mi po určité době podráždí oko; navíc mi začaly oči červenat a moc nevím z čeho, největší podezření mám na počítač, při práci na pc oko mrká méně, proto je sušší, může se podráždit Sad
A nešlo by nosit brýle třeba do školy nebo doma a když někam jdeš, dát si čočky jen na tu chvíli? a pak je zase sundat?
Osobně si myslím, že ani "spací" čočky na spaní dobré nejsou, vždy je to lepší bez nich.
A ještě mě napadly jednodenní nebo 14 denní čočky, ale s těmi zkušenost nemám..
Jinak na podrážděné oko je dobrý heřmánek, ale to spíš u podráždění z vnější části (např. vyluhovat sáček s heřmánkem a pak si ten sáček položit na oči, pokud nejsi alergická)
Zrovna včera jsem četla o nějakém spreji na červené oči, který se stříká přes zavřená víčka, ale je to pro mě novinka, takže nevím, co to je zač. Tohle by mělo být asi ono http://www.tearsagain.cz/
(možná to dělají i jiné firmy, opravdu netuším)-vypadá draze a mrňavě, tak snad je i účinný Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simik
21-40
21-40


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
Ahoj, já v poslední době taky přešla na brýle, čočky, i ty lepší, mi po určité době podráždí oko; navíc mi začaly oči červenat a moc nevím z čeho, největší podezření mám na počítač, při práci na pc oko mrká méně, proto je sušší, může se podráždit Sad
A nešlo by nosit brýle třeba do školy nebo doma a když někam jdeš, dát si čočky jen na tu chvíli? a pak je zase sundat?
Osobně si myslím, že ani "spací" čočky na spaní dobré nejsou, vždy je to lepší bez nich.
A ještě mě napadly jednodenní nebo 14 denní čočky, ale s těmi zkušenost nemám..
Jinak na podrážděné oko je dobrý heřmánek, ale to spíš u podráždění z vnější části (např. vyluhovat sáček s heřmánkem a pak si ten sáček položit na oči, pokud nejsi alergická)
Zrovna včera jsem četla o nějakém spreji na červené oči, který se stříká přes zavřená víčka, ale je to pro mě novinka, takže nevím, co to je zač. Tohle by mělo být asi ono http://www.tearsagain.cz/
(možná to dělají i jiné firmy, opravdu netuším)-vypadá draze a mrňavě, tak snad je i účinný Laughing


dakujem ti pekne,idem to mrknut
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Já střídám čočky a brýle a po nějaké době mi taky začnou oči červenat a pálit-nemůžu mít čočky moc dlouho, max půl dne a ne každý den. Hodně mi pomáhají kapičky (zeptej se v lékárně na kapky ke kontaktním čočkám). Stačí mi Refresh, ale na citlivé oči je super o něco dražší Hylocomod (nebo tak nějak). Myslím, že na začátek by nějaké dobré kapičky stály za pokus. Držím palce Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salivenee
41-80
41-80


Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

Asi před šesti lety jsem si pořídila čtrnáctidenní čočky,ale tak po týdnu mi oči
začaly strašně slzet a rudnout. Nehodlala jsem se jich vzdát a "statečně"
jsem trpěla dál. Časem jsem začala připomínat postavu z hororu,
protože bělmo prosvítalo mezi rudýma žilkama jen vžácně Sad
Vyzkoušela jsem všechny možné i nemožné kapičky a všelijaké druhy čoček.
Nakonec lékařka prohlásila, že jsem přecitlivělá a čočky prostě nosit nemůžu.
Do dneška mám kvůli tomuhle pokusu s očima trable, tak se radši poraď s odborníkem ať taky tak nedopadneš

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 12:21 am    Předmět: Citovat

Dřív jsem mívala podobné problémy po některých roztocích. Nakonec jsem vypozorovala pár druhů, které mi problémy nedělají. Já mám spíš problémy s nadměrným vysušováním očí a jejich pálením... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.