Kontaktní čočky a vše o nich - tipy, problémy, aj.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd22edd8c16d6d97bb45005946c36b00Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 8:11 pm    Předmět: Citovat

Koukám,že máte ohromující zkušenosti co se týče čoček!

Morganna - ten Fokus, o kterém jsi psala- ten prodává pouze čočky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 8:24 pm    Předmět: Citovat

Fokus optika prodava cockadla, bryladla i slunecni okuláre Smile Plus příslušenství. Mají tam relativně slušné ceny vůči takovým jako GrandOptical, atd, kde se úplně zbláznili, mi přijde.

http://www.fokusoptik.cz/uvod/ Jsou v každém větším městě.

Joa ještě, mívají velmi často slušné akce. Napříkald u čoček 2+1. Čili koupíš dvě krabky a jedna je zadara, čili příště už ti stačí jenom jedna. Případně mívají každoročně aj slušné slevy na sluneční brýle a tak.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 8:28 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:


http://www.fokusoptik.cz/uvod/ Jsou v každém větším městě.


Dík za ten odkaz - už vím, kde jsem Fokus viděla - ve Vankovce v Brně .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 8:40 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Mě jenom štve, že jaksi nemáš možnost vyzkoušet - vyjma toho úplně prvního paklíku - prostě jeden pár od daných čoček, když potřebuješ najít ty sedící. Pak už musíš vždycky objednávat celé balení a to je strašné vyhazování peněz.


V optikách by měli mít od každého druhu paklík 2 čoček na vyzkoušení...my máme takové "reklamní" na hraní ve škole (resp. abychom se to hezky naučili, tak se mučíme navzájem nebo sami sebe). Tak by mohli dávat na vyzkoušení, ale jak moc dávají doopravdy to nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 8:48 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak tohle se zrovna ve Fokusu nevede. Nicméně je fakt, že já mám tolik dioptrií+ ten astigmatismus, že to asi musí vyrábět na míru.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 9:02 pm    Předmět: Citovat

Když budeš chtít, tak se ti můžu pak ve škole poptat kdo co vyrábí Smile Je pravda, že u vyšších cylindrů už to asi bude omezenější výběr (a budu mít letos jinou cvičící, ale snad bude stejně milá jako ta předchozí Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 9:06 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Mě jenom štve, že jaksi nemáš možnost vyzkoušet - vyjma toho úplně prvního paklíku - prostě jeden pár od daných čoček, když potřebuješ najít ty sedící. Pak už musíš vždycky objednávat celé balení a to je strašné vyhazování peněz.


tak já nevím, mi optometriska vždycky dala jeden pár na vyzkoušení, protože sem přišla s tím, že bych ráda zkusila jiné čočky - mimo jiné proto, že moje měsíční johnson and johnson přestaly vyrábět... tak mi dala vyzkoušet myslím acuvue, to taky nebylo ono... pak tam byla ještě úplně jiná značka, myslím, že to byla Cooper Vision Avaira, ta byla dost dobrá, ale taková tuhá, tlustá, úplný nezvyk... a asi mi neseděla "hygienicky", jako by se mi špatně čistila a hodně to štípalo v oku... možná špatný materiál? (protože i ten je u každé značky jiný) tak nakonec že zkusíme ty vidi a ty mi kupodivu sedí... už sem se bála, že nenajdu ty pravé, protože mi říkala, že pak má ještě jednu značku, ale pak že už neví, co dál bysme mohly zkusit Very Happy takže se mi ulevilo... a na dotek sou určitě kvalitnější než co sem měla ty johnson and johnson

takže myslím, že je to dost o tom, ke komu si pro ty čočky chodíš... a jak moc je ochotný se ti věnovat... což mi přijde důležité, "vybrat si" dobrého, ochotného optika/optometristu... protože já konkrétně třeba neměla dobrou zkušenost s focusem... ale to bylo spíš tou doktorkou než firmou, se kterou ovšem měla smlouvu...
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 9:21 pm    Předmět: Citovat

Ale tak já jsem s tou optometristkou spokojená. Věnovat se věnuje a zatím mi všechny ty čočky sedly napoprvé, měnila jsem, jak jsem už psala, jen kvůli financím a využitelnosti.

Zas ona vzala do úvahy, že mám oka citlivé, stačí trocha větru, průvanu, klimatizace a kompu a jsem v hajzlu. A nepomůže nic. Takže musela ke všem kritériím přidat ještě toto a vyšly jí z toho ty Biofinity, Switche a Acuvue Moist.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 10:03 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ale tak já jsem s tou optometristkou spokojená. Věnovat se věnuje a zatím mi všechny ty čočky sedly napoprvé, měnila jsem, jak jsem už psala, jen kvůli financím a využitelnosti.

Zas ona vzala do úvahy, že mám oka citlivé, stačí trocha větru, průvanu, klimatizace a kompu a jsem v hajzlu. A nepomůže nic. Takže musela ke všem kritériím přidat ještě toto a vyšly jí z toho ty Biofinity, Switche a Acuvue Moist.


šak v pohodě... 100 lidí, 100 čoček, když to tak řeknu Smile hlavně, že ti sedí a si spokojená... jinak do financí to leze vždycky, ale to i brýle... holt ten, kdo má špatné oči, tak musí platit
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 10:09 pm    Předmět: Citovat

No to jo. Jako mně by se moc líbilo po ránu otevřít oči a prostě VIDĚT Very Happy Musí to být super. Ale vzhledem k tomu, že mi nikdo nezaručí, že laserová operace nebude mít žádné vedlejší efekťi, tak si s díky ponechám ty brýle. Stejně je mám ráda, tak co Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.