Dřevěný kartáč - kde nakoupit??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1385644719747265a2349b12b109b02fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:33 am    Předmět: Citovat

Já vlastním kance v dřevě a hřebének na afro z dřeva - obojí z lavanda.cz a nestežuju si Smile
Chtěla jsem si už mockrát koupit v dm dřevěný kartáč, ale odradila mě ta guma Sad a pak jsem kdysy (možná před měsícem) viděla plný regál hřebenů - dřevěných (bohužel asi v gumě) i 'kančáků'(možná) v Tesco v Brně (na Úzké u Vaňkovky). Moc jsem je nezkoumala, ale nevypadali zas tak hrozně, stáli asi okolo 100-120,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:48 am    Předmět: Citovat

Tady v Chebu v dmku dřevěný hřebeny vůbec nejsou a kančáky jsou zasazený jen v gumě...jen jeden kančák mají ve dřevě ale ten je kulatý.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

Já jsem právě kupovala v dmku a zasazenej do dřeva,je perfektní.Aha,no ono každý dmko je bohužel jiný.Právě v gumě je naprd,ten bych taky nechtěla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 9:51 pm    Předmět: Citovat

Tak hlásím, že se mi z mojí vlastní blbosti rozpadl můj poklad ze stromyazivot.cz Sad dala jsem si ho do batohu zapoměla na něj a naházela na něj hodně těžký nákup... a co se asi tak stalo s tím krásným tenkým dřevem asi vysvětlovat nemusím.... Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:13 pm    Předmět: Citovat

jak tak koukám, nechápu co všichni máte proti dřevěným kartáčům s gumou?? Shocked já mám jeden z DMka, myslím Ebelin nebo tak nějak a je perfektní, netrhá vlasy, neelektrizuje, jemně češe, prostě super...a navíc jiný než s gumou jsem neviděla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 8:45 am    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
jak tak koukám, nechápu co všichni máte proti dřevěným kartáčům s gumou?? Shocked já mám jeden z DMka, myslím Ebelin nebo tak nějak a je perfektní, netrhá vlasy, neelektrizuje, jemně češe, prostě super...a navíc jiný než s gumou jsem neviděla...

Mě se zdá, že jsem taky neviděla jiný s dřevěnými hroty, než zasazený v gumě Very Happy V podstatě nevím co je na tom špatného, jsou i kartáče s přírodní gumou,... Ví Bůh Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitten
321-600
321-600


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 9:42 am    Předmět: Citovat

Taky mám dřevěný kartáč s gumou Ebelin z Dm, češu se s ním už nějaký pátek a nemůžu si stěžovat. Jinak kančák mám zasazený ve dřevě, ale tím se zase moc neučešu, takže ho takřka nepoužívám. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 10:54 am    Předmět: Citovat

Taky neivm, co se tak vseobecne prehani, ze guma a stetiny jsou fujfuj zlo.
Ja mam kancak od Janeke (ktery teda asi neni dreveny) se stetinama v gume a cese me dobre. Kdyz jsem zkousela jenom ten drevo a stetiny, tak to nebylo zrovna kchůl. O tom, ze ty stetiny z toho vic vypadavaji, ani nemluve. Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

tak jsem našla na fleru krásné hřebínky http://www.fler.cz/zbozi/hreben-s-ozdobnou-rezbou-1514021 kukněte i do ostatního zboží, překrásné práce Shocked jen bych se s tím neučesala, hroty jsou moc u sebe...jinak pro mě dokonalost sama..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 3:08 pm    Předmět: Citovat

Já zas obdivuju tenhle: http://www.fler.cz/zbozi/hreben-s-ozdobnou-rezbou-1396867
a jelikož se mi podařilo si svůj dřevěný skvost rozpůlit začínám o něm uvažovat Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.