Nivea - laky,tužidla atd
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=048d4df8407ad44723e83318c90392bdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:


Možná proto to pomáhá Laughing No jsem na to fakt zvědavá. Díky moc a pak dám vědět Wink a ještě se zeptám sice jsme v jiným fóru ale snad to neva, používáš nějaký styling?


Sem tam lak na blond vlasy od Nivei, ale to jen když si udělám culík, protože mám kolem čela věčnou svatozář z krátkých vlásků, takže je tak uhlazuju. Jinak nic Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Ksilhanova napsal:


Možná proto to pomáhá Laughing No jsem na to fakt zvědavá. Díky moc a pak dám vědět Wink a ještě se zeptám sice jsme v jiným fóru ale snad to neva, používáš nějaký styling?


Sem tam lak na blond vlasy od Nivei, ale to jen když si udělám culík, protože mám kolem čela věčnou svatozář z krátkých vlásků, takže je tak uhlazuju. Jinak nic Smile


Tak nivea lak krásně voní taky ho občas používám. Jinak Loreal ale jen na ofinu, ta mě zlobí po ránu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 8:37 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Ksilhanova napsal:


Možná proto to pomáhá Laughing No jsem na to fakt zvědavá. Díky moc a pak dám vědět Wink a ještě se zeptám sice jsme v jiným fóru ale snad to neva, používáš nějaký styling?


Sem tam lak na blond vlasy od Nivei, ale to jen když si udělám culík, protože mám kolem čela věčnou svatozář z krátkých vlásků, takže je tak uhlazuju. Jinak nic Smile


Ten lak na blond vlasy - má v sobě nějaký třpytky nebo tak něco, když je na blond vlasy? Chtěla jsem si ho koupit, ale zase nevím,abych nebyla moc třpytkatá... Nebo to je úplně normální lak??? Confused Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Ten lak na blond vlasy - má v sobě nějaký třpytky nebo tak něco, když je na blond vlasy? Chtěla jsem si ho koupit, ale zase nevím,abych nebyla moc třpytkatá... Nebo to je úplně normální lak??? Confused Question Question


Nee, vůbec nic, je to klasickej lak, ale přijde mi, že oproti jiným vůbec nevysušuje a krásně voní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Llucy napsal:

Ten lak na blond vlasy - má v sobě nějaký třpytky nebo tak něco, když je na blond vlasy? Chtěla jsem si ho koupit, ale zase nevím,abych nebyla moc třpytkatá... Nebo to je úplně normální lak??? Confused Question Question


Nee, vůbec nic, je to klasickej lak, ale přijde mi, že oproti jiným vůbec nevysušuje a krásně voní Very Happy


Děkuju Very Happy To je fajn, asi si ho pořídím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Děkuju Very Happy To je fajn, asi si ho pořídím...


Za nic Smile Napíšu ti popis z laku:
Nivea lak pro blond vlasy zajistí dlouhodobou fixaci účesu, aniž by vlasy slepoval. Složení s UV filtrem, výtažky z pšeničných klíčků a slunečnice zaručuje dlouhotrvající svěžest blond barvy. Díky obsahu vitamínu B3 o vlasy zároveň pečuje.
Pokytuje dlouhodobou extra silnou fixaci účesu, zvýrazňuje zářivost blond barvy vlasů, nezatěžuje vlasy, snadno se vyčesává, pečuje o vlasy, nedráždí pokožku hlavy.
Toť lak Nivea Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Llucy napsal:

Děkuju Very Happy To je fajn, asi si ho pořídím...


Za nic Smile Napíšu ti popis z laku:
Nivea lak pro blond vlasy zajistí dlouhodobou fixaci účesu, aniž by vlasy slepoval. Složení s UV filtrem, výtažky z pšeničných klíčků a slunečnice zaručuje dlouhotrvající svěžest blond barvy. Díky obsahu vitamínu B3 o vlasy zároveň pečuje.
Pokytuje dlouhodobou extra silnou fixaci účesu, zvýrazňuje zářivost blond barvy vlasů, nezatěžuje vlasy, snadno se vyčesává, pečuje o vlasy, nedráždí pokožku hlavy.
Toť lak Nivea Laughing


Děkuju za vyčerpávající odpoveď Very Happy A myslíš, že když je určený na blond vlasy, že zabraňuje žloutnutí vlasů Question Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Děkuju za vyčerpávající odpoveď Very Happy A myslíš, že když je určený na blond vlasy, že zabraňuje žloutnutí vlasů Question Confused


Tak to netuším, nenašla jsem žádnou látku, která by tam na to fungovala, ale naopak zase žloutnutí nezpůsobuje, protože ho používám už hodně dlouho, i v době úplně bílých vlasů a vážně žloutnutí nezpůsobuje.
Už jsi zkoušela tu pytlíčkovou masku Reelle? Po tý tě žloutnutí trápit vážně nebude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:07 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si říkala, že nám to v Elsevu neprojde Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:58 am    Předmět: Citovat

Sarah, já mám doje, že tu blond řadu Reele nějak přestali dovážet, či co. Chtěla jsem to vyzkoušet a ve všech drogérkách kde jsem byla měli jen šampon, ale už ne balzám, ani masku... Přitom od veškerých jiných odstínu to měli komplet a to jsem koukala fakt dlouhodobě, tak není možné, aby to měli všude pořád vyprodané...
Jinak tužidlo a lak NIVEA na blond vlasy je super, taky to docela používám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.