Tekuté krystaly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=99a04716a46436989814412f0638f03bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 10:48 pm    Předmět: Citovat

Ak by si sa nakoniec rozhodla ist do tych od Black-u, count me in. Wink
Pisnem ti este SZ. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 11:55 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
tak som ich vyskusala ( pre kosicanov : maju ich v bebashope).

za mna nic moc, jednak sa to ani neda naniest na cele vlasy, je to len mastne a na koncekoch to nespravilo vobec nic. podla mna ich to len oslizi, ale nezregeneruje. za vela penazi malo muziky


tanka, prosím ťa, kde je ten bebashop? minule som ho hľadala, ale neúspešne Sad
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladynka
8-20
8-20


Založen: 1.3.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 2:48 pm    Předmět: krystaly/gestil wonder Citovat

Prosím Vás, zkoušela některá z Vás krystaly i masku v černém kelímku gestil? Daly by se porovnat? Která je lepší na suché vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 1:34 am    Předmět: Citovat

ahoj, no to je velmi tazko porovnavat, hlavne musis skusit, na tvoje vlasy. ale podla mna je princip uplne odlisny. gestil je maska, zmyva sa, neobsahuje ziadne silikovy a vyzivuje, moje vlasy od neho vobec neboli splasnute, skor objemnejsie, ale akoby mi stale nieco chybalo, nejako som tomu nevedela prist na chut, ziadalo sa mi viac vyzivy, vlasy mi elektrizovali, potom som zistila, ze je najlepsie ich oplachnut uuuplne studenou vodou, pocit je to zvlastny, ako by si dala masku a zaroven nedala, neviem to opisat, ale nie su tie vlasy take makke, poddajne, hladke ako pri inych bezsilikonovych maskach , su bez zatazenia, co je zas velike plus,no trosku na ukor tej poddajnosti a na konceky to asi tiez nestaci, ale to by som ho musela pouzivat pravidelne, nie na striedacku,v kazdom pripade, prvotne sklamanie bolo, no dopouzivam a mozno este niekedy kupim, lebo aj moje vlasy reaguju rozne. neviem sa vsak zbavit pocitu, ze su aj lepsie bezsilikonove masky,to vsak moze byt len ich vonkajsi efekt a mozno gestil fakt vynimocne opatruje a chrani vlasky. neviem, asi by to ozaj chcelo to pravidelne pouzivanie, ale co som si vsimla, bud su tu ludia z gestilu uplne nadseni alebo total sklamani.akoby nic medzi tym.....
krystaly su zas temer cisty silikon a vlasy skor obalia a tak ho chrania - by som povedala mechanicky, nejedna sa o nic vyzivujuce, teda obsahuju lanovy olej, tak ten snad. tekute krystaly nezmyvas, to obalenie je citelne, su okamzite jemnejsie, uuuuplne sa strati krepovitost a chemlonovitost, a vraj by sa mali menej lamat. ja ich davam nepravidelne a mam ich len mesiac, ale vlasky od nich nemam mastne, su hebke, ako by sa tie krystaly vpili Shocked , co je samozrejme blbost, ale tak to posobi, v kazdom pripade, by ma nenapadlo, ze silikony sa mozu az takto spravat - v pozitivnom, no ja mam vyslovene vlasy, ktore si silikony z casu nas ziadaju - dlzky mam zvlnene, suche, lamave.
podla mna, to, co ti najlepsie posluzi na vyzivu a skvalitnenie vlasov zistis len priamo pouzitim, teda ci gestil alebo ina maska, olej, kondis a pod. a co sa zas tyka ochrany, tak potom tekute krystaly su urc jedno z tych naj, aspon teda zo silikonovych pripravkov. ak nie rovno naj...,.mno neviem, v tejto pokrocilej hodine ma viac nenapada ,ale ako pozeram, tak som vela hovorila, ale malo poradila Embarassed Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladynka
8-20
8-20


Založen: 1.3.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 9:12 am    Předmět: krystaly/gestil wonder Citovat

Leny, moc děkuju za odpověď, pro mě je dostačující! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 9:14 pm    Předmět: Citovat

joj nemas zac, ak som pomohla, som rada, snad sa volaco osvedci,caves a zdrave vlasky prajem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 2:26 pm    Předmět: Citovat

Mam uz par piatkov s krystalmi za sebou a mozem konstatovat, ze:
1. Neviem, preco prekladatel nalepil instrukcie, ze sa mozu pouzivat do mokrych aj suchych vlasov. Mam od Black-u tie modre a na flasticke je striktne napisane "apply small quantities on moist and washed hair". Takze davam len po umyti a len na vlhke, presne podla navodu. Wink
2. Staci ich vazne malilinke mnozstvo. S takouto mi to moje 100ml balenie vydrzi do dochodku. Laughing
3. Vlas sice neuzdravi, ale obali ho docela kvalitne (koniec koncov, sam produkt neslubuje zazraky - na obale je napisane "ideal to cover unpleasant split-ends effect"). Poslednych 5 nekonecne suchych centimetrov na mojich mysich ocaskoch sa premenilo na docela hladke a jemne konce. Presne v tento efekt som dufala, nechcem totiz zatial strihat, ale ani si pri kazdom cesani vytrhavat suche zauzlikovane cuchance.
V konecnom dosledku je na mojej strane 100% spokojnost, svoj ucel krystaly splnili a ako bonus este aj krasne vonaju. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2012 2:03 pm    Předmět: Tekuté krystaly Citovat

Tak já taky nedám dopustit na tekuté krystaly. Používám průhledné Young JAM Crystal s obsahem lněných semínek od italského výrobce Edelstein. Teď jsem se dívala na obal a je tam i v angličtině napsané, že se můžou aplikovat na suché i mokré konečky a prameny vlasů (wet or dry). Tak asi závisí na typu jednotlivých krystalů a taky výrobci Wink

Přesně jak psala Zlatushiq vlasy bohužel neuzdraví, ale na mé zničené, suché a roztřepené konce jsou naprosto dokonalé. I minimální množství je dokáže slibované zázraky a mé konečky jsou krásně hladké a ucelené. Někdy vetřu malé množství i do délek, pro dodání lesku a hebkosti celým vlasům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattynka
8-20
8-20


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 6:41 pm    Předmět: Citovat

I já používám tekuté krystaly, momentálně od BLACK, jsou mým nepostradatelným doplňkem:-). Krystaluju klidně od rána do večera, vlasy mi nemastí. Jsou pak krásně hladké a hlavně ten vlas obalí, takže před fénováním, či žehlením určitě doporučuji!Smile Nejsou to jediné krystalky, které mám odzkoušené, beru vždy od kadeřníků a všechny zabírají perfektně!Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 3:02 pm    Předmět: Citovat

Používám modré od Black vždy po každém umytí. Vtírám je do konečků a méně se mi třepí vlásky. Sice nevím zda je to zrovna po krystalech Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.