Tekuté krystaly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53a193cd56b2f93323e6c22a512bf01bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelK
0-7
0-7


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

Chtěl bych se zeptat zda někdo kombinuje ty krystaly s vyluhem z lopuchu nebo zda se to vubec dá,jestli se má používat bud výluh nebo krystaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 8:43 pm    Předmět: Citovat

tak vyluh sa pouziva hlavne na masaz pokozky hlavy a kristaly sa nanasaju na dlzky...nevidela by som problem v kombinovani, ved uvidis, ako ti to bude vyhovovat
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelK
0-7
0-7


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 12:33 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
tak vyluh sa pouziva hlavne na masaz pokozky hlavy a kristaly sa nanasaju na dlzky...nevidela by som problem v kombinovani, ved uvidis, ako ti to bude vyhovovat


No to je právě co se mě moc nechce nerad bych v 43 letech začal experimentovat co vlasy snesou a co né,nemuselo by se to vyplatit,i když koleno se dobře češe.Taky vím,že co jinému sedí druhému muže přinejmenším nepomáhat,ale ten výluh je přírodní tak snad by se nemělo nic stát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

já jsem je aplikovala asi před 4 rokama na doporuření kadeřnice. Je fakt, že třeba na konečky je to super, ale je to šíleně mastný, takže i když jsem s tim brzdila tak mi to hodně mastilo vlasy přestože je mám suché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anya
0-7
0-7


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

jako krystalky od edelstein mi pomohla kůra od baley..žlutý obal na blond vlasy(cca 69 Kč)..taky krásně voní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfia
21-40
21-40


Založen: 30.4.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 6:11 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si ty modré krystaly od Black objednala k narozkám...každý den netrpělivě olizuju poštovní schránku, jestli už to přišlo Laughing
Doufám, že mi KONEČNĚ něco proti mým ustavičně se lámajícím konečkům pomůže... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacqueline
21-40
21-40


Založen: 3.9.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 12:39 am    Předmět: Citovat

Tekuté krystaly jsou snad ten nejlepší vynález na vlasy, co znám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 12:20 am    Předmět: Citovat

Zdravim.
Pomaly ale isto mi dochadza zelene serum na konceky od Avonu a zhanam nahradu. Krystaly ma docela oslovili a budem moc vdacna, ak mi tu tie, co ich pouzivate dlhsie, trosku helfnete. Wink
Neverim na zazraky a je mi jasne, ze rozstiepence su odsudene k zahube, ale co by mi fakt spravilo radost je, ze by mi tato prevratna vecicka udrzala narusene vlasy na hlave co najdlhsie. T.j. aby sa trosku oddialilo lamanie koncov a ja som nemusela strihat dalsich 5cm k tym already ulomenym piatim. Da sa takyto efekt dosiahnut prave krystalmi? Ak ano, aka farba je na to najvhodnejsia? (Poskulovala som hlavne po modrej, ale ktohovie.) A nakoniec - neviete, kde/v akych kadernictvach by sa dali zohnat v Bratislave alebo v Brne? Cez internet sa mi to moc objednavat nechce a ani neoplati.
Vopred velka vdaka za akekolvek rady. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 1:01 pm    Předmět: Citovat

neviete, kde/v akych kadernictvach by sa dali zohnat v Bratislave alebo v Brne? Cez internet sa mi to moc objednavat nechce a ani neoplati.
Vopred velka vdaka za akekolvek rady. Wink[/quote]

ahoj, no tak mne sa zatial podarilo zohnat v kadernickych potrebach, take total zasite v jednom cinziaku v ruzinove, ALE je to znacka insight, a neviem ake su, nemala som odvahu ich zatial kupit, este stale sa rozhodujem Rolling Eyes . vazne vaham, ze si ich kupim, maju asi 2 alebo 3 silikony a lanovy a sezamovy olej, 100ml za 8 a nieco E. Lenze, tu si chvalia hlavne tie black modre a ja som tiez chcela tie, ale tie len cez net a hladala som niekoho, kto by si podelil so mnou postovne z ciech na sk pisu ze po zaplateni na sk ucet je to 145 kc, ja som od nich chcela okrem krystalov aj velku pixlu milmil a karbonove hrebene - na tej stranke je toho hrozne vela Embarassed , ale ak nemas zaujem, a isla by si do tej znacky insight, tak ta predajna sa vola www.rolland.sk adresa je jasikova 22 a tel 02 43635560 - zrovna mam pred sebou ich katalog Very Happy Wink , potom viem , ze este su kad poreby v slimaku a volaju sa belora ale tam asi krystaly nemaju, neviem Rolling Eyes inac teraz sa este pokusam vypatrat, vraj niekede v dobravke alebo karlovke by mal byt velkosklad kad potrieb, tak ako sa mi ho podari najst a budu tam krystaliky mat, urc ti dam vediet a daj vediet ako si sa rozhodla Wink pekny den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 1:39 pm    Předmět: Citovat

teda pardon Embarassed obsahuju LANOVY olej A MANDLOVY A vytazok z JOJOBY, myslim tie insight Wink okrem silikonov samozrejme Wink

no teda, tak som tistila, vraj tu dubravku uz zatvorili Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad tak podla mojich vedomosti uz len tento vyber alebo internet Crying or Very sad ked opomeniem kad pot ROMA v tescu lamac al pri brendonovi, to je raca ci vinohrady?ale tam maju len loreal, schwartzkopf a tak, tekute krystaly a ine speciality som tam nikdy nevidela Crying or Very sad

tak neviem ci ist do tych insight aleboto objednat cez net black Rolling Eyes ale ja som tak straaasne chcela skusit aj ten fortress hreben Crying or Very sad blbe premrstene postovne, na euro to zase bude robit 7 alebo 8 urcite Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.