Kadeřnické nůžky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49883b99820e5f758ae4782c9fad1cf8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké máte zkušenosti se stříháním?
Jen jako osoba sedící v kadeřnickém křesle
32%
 32%  [ 8 ]
Zastřihnout konečky v rodině/známým mi nedělá problém
28%
 28%  [ 7 ]
Zvládnu si sám/sama zastřihnout konečky
20%
 20%  [ 5 ]
Udělám i sestřih - rodičům/kamarádům
8%
 8%  [ 2 ]
Už jsem zvládl/a i sestřih sám/sama na sobě
12%
 12%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Calwen_
8-20
8-20


Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 12:58 am    Předmět: Citovat

Seřezávač na dlouhé vlasy nééééééééé!!! Seřezávač se používá jen na kratší vlasy u kterých na tom tolik nesejde, na moderní střihy, ale na dlouhé fakt néééé Sad I díky neostrým nůžkám se můžou vlasy začít třepit, existují dokonce takové, které konečky "zataví", aby se nepoškodily, ale seřezávač to je katastrofa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak to je cenná rada, a já o tom taky uvažovala... radši si koupim ty kadeřnický... až našetřim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
airgosh
0-7
0-7


Založen: 19.3.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Serezavac neee! Rozkouse konecky misto rovneho strihu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 2:15 pm    Předmět: Kadernícke nožnice Citovat

dúfam, že tu táto téma už nie je, ak áno, nech to moderátori presunú..

máte niekto doma kvalitné kadernícke nožnice? zdá sa vám, že je rozdiel medzi strihaním s "obyčajnými", ale ostrými a kaderníckymi? kde nakúpiť a aké značky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

Toto téma mě taky moc zajímá! Já přemýšlím, že pořídím nějaké této značky, až na ně ušetřím: http://www.vlasy-kosmetika.cz/index.php?news=33. zaujalo mě na nich to, že tvrdí, že vlasy ustřihnou "zdravě" - že se pak tolik netřepí jako po usřihnutí normálními nůžkami. Jen nevím, jestli to umějí všechny nůžky této značky, i ty levnější, a také nevím, jak se to brousí. byla bych ráda kdyby mi vydžely pěknou řádku let za tu cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, já jsem si koupila kadeřnické nůžky asi za 650,- Kč, a už jen ten pocit, jak padnou do ruky je úplně jiný než u obyčejných. Stříhají nádherně, rychle, hladce jako po másle. Když to porovnám s těmi papírnickými, se kterými jsme se stříhali doteď, tak je to nebe a dudy... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

hanka: a kde si ich zohnala? 650 sa ešte dá, tie ceny nožníc, čo sem dávala Marianna sú pre mňa privysoké.. my máme síce jedny nožnice, čo používame na vlasy, ale mám pocit, že keď sú v kúpelke, strihá sa nimi aj kadečo iné. občas si obstrihám poškodené konce po jednom a teraz sa mi zase zdá, že sú také isté.. takto je to potom úplne zbytočné obyč noznicami
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:52 am    Předmět: Citovat

Karmilla, moje kadeřnice mi dala tip na www.hairservis.cz odkud odebbíra sama zboží, jestli žiješ v ČR, tak řekla bych, že je docela dost měst, kde mají obchody. Já je koupila v Praze kousek od Budějárny.
Určitě je lepší na vlasy používat kadeřnické nůžky. Nejlevnější jsou asi od 500,- jsou lepší kratší, já mám 5,5" tuším, do ruky sednou skvěle. Nůžky za 8.000,- fakt nepotřebujeme, ty už snad musí stříhat samy a být posázené drahokamy, ne? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

nežijem v Čr, ale na tej stránke som pozerala, že sú aj v Hodoníne (to mám len niečo vyše 20km), tak by som skúsila tam, ak budem mať cestu.. ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofinka
41-80
41-80


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 11:53 am    Předmět: Citovat

Já osobně doporučuju pořídit si kadeřnické nůžky domů, protože pižlat si ofinu nůžkami na papír je o nervy, případně i vysvětlovat kadeřnici jak a přijít domů s něčím nechtěným. Já jsem si nedávno pořídila ve výše zmíněném Hairservisu (kamenný obchod, ceny velkoobchodní) jak efilovací, tak i normální nůžky (vhodné prý pro učenky) dohromady mě stály necelých 1600Kč. Nemůžu si je vynachválit, protože oď té doby si pohodlně ostříhám a prostříhám ofinu podle svých předtav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.