Kadeřnické nůžky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c1164b82cfc62802d1b7e89557309de5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké máte zkušenosti se stříháním?
Jen jako osoba sedící v kadeřnickém křesle
32%
 32%  [ 8 ]
Zastřihnout konečky v rodině/známým mi nedělá problém
28%
 28%  [ 7 ]
Zvládnu si sám/sama zastřihnout konečky
20%
 20%  [ 5 ]
Udělám i sestřih - rodičům/kamarádům
8%
 8%  [ 2 ]
Už jsem zvládl/a i sestřih sám/sama na sobě
12%
 12%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
melir
8-20
8-20


Založen: 7.2.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
tyhle: http://www.vlasy-kosmetika.cz/jaguar-nuzky-prestyle-ergo-profesionalni-kadernicke-nuzky-na-vlasy-4-5-82245-718.html asi rok a půl a jsem s nima moc spokojená.


Tak jsem si na zdejší doporučení koupila úplně stejné nůžky, jako v tom odkazu. Popravdě nevím, jak se poznají ostré nůžky. Čekala jsem, že to bude podobné jako nůž, že když přejedu po hraně, tak tu ostrost ucítím, ale necítím nic Very Happy Rozhodně dodržuju, že jsou pouze na vlasy a doufám, že mi vydrží věky a budou vlasy kloudně stříhat a ne drtit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 9:51 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem pocit, že se mi hůř rozčesává a dneska na světle jsem si všimla konců -... a krve by se ve mně nedořezal Shocked v záchvatu jsem se rozhodla, že to ostříhám, ale po ruce žádné nůžky. Takže jsem letěla do DM drogerie a popadla tam ty jediné co měli - nějaké Ebelenine za 249,-Kč. U pokladny mě čekalo příjemné překvapení, dostala jsem na ně slevu asi dvacet procent, takže vyšly kolem 180,-Kč, bylo to asi přes tu knížku s kupónama, nevím, slečna mi to nabídla, tak to potěšilo. Každopádně nůžky splnily svůj účel, stříhá se s nimi dobře a jsou vážně ostré, až mě to překvapilo, protože na dotek tak vůbec nepůsobí. Koukám, že spousta lidí je s nimi spokojená, tak snad také budu Wink ale spíš bych radši napsala, že to ani nechci zjišťovat a kéž by zůstaly ležet hooodně dlouho na dně šuplíku a vůůůbec jsem je nepotřebovala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 6:17 pm    Předmět: Citovat

Už dlouho jsem uvažovala o kadeřnických nůžkách na stříhání roztřepených konečků... Do těch z DM se mi moc nechtělo (několikrát jsem slyšela, že se stejným výsledkem může koupit člověk obyčejné nůžky za 30 korun), na druhou stranu jsem se ke koupi Jaguárů za 800 korun nějak nemohla rozhoupat. A dneska v obchodě s potřebami pro kuchyň a domácnost koukám - kadeřnické nůžky! Vypadaly celkem dobře a ostře, 11 cm, značka Victorinox, s mikroozubením, 388 korun. Zkušenosti, názory,...?

http://victorinoxcz.cz/


_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 3:40 pm    Předmět: Citovat

Minulý týden mi přišly tyhle kadeřnické nůžky. Nebyly nejlevnější, ale myslím si, že to byla zlatá střední cesta. Nejvíce se mi na nich líbilo to, že jsou broušené diamantem, honované a bez mikroozubení.
Hned druhý den jsem samozřejmě musela projet pramen po pramenu a všechny roztřepené konečky zastříhnout (což byla docela práce vzhledem k postupce), abych mohla posoudit, jak to tedy funguje. Dříve jsem to dělala též, ale normálními nůžkami, a to byly vlasy hned za pár dní rotřepené úplně stejně.
Nůžky stříhají skvěle, ostří dobře doléhá a jsou perfektně ostré. Jsou takové menší, ale mně to akorát vyhovuje na to vybírání roztřepených vlasů.
Takže za mě jedině plus, doporučuji. Rozhodně to za to stálo.

http://www.vlasy-kosmetika.cz/index.php?detail=4440&selcat=1329&bookmark=link5#position
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 6:48 pm    Předmět: Citovat

ja mam nuzky z profimedu (i efilacky) a celkem si nestezuju. nijak moc jsem to neresila a nechala si je dat na Vanoce.. uz to bude urcite vice nez tri roky. tenkrat tam meli bez te operky (tu maji jen ty moje efilacky prave).
pokud si budu jeste nekdy kupovat nuzky na vlasy, urcite bych chtela s tou operkou a nejradeji bych si je predem osahala.. coz ale nevim, kam bych na ne teda sla.
kazdopadne se to hned tak nechysta... pokud mi je muj drahy neztupi na fousech Smile (zjistila jsem nedavno, ze mi je pouziva. ale strihaji furt dobre a konecky se nam netrepi.. teda ne vic nez je nezbytne nutne - moje vlasy jsou delsi, tak se obcas neco najde, ale u nej jsem snad jeste nevidela jediny roztrepeny vlas. a to ho striham jednou za uhersky rok. Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 6:53 pm    Předmět: Citovat

No jak jsem už výše zmínila, tak jsem dříve stříhala vlasy každými tupými nůžkami na nehty nebo na papír, takže jsem na to zvyklá a i kdyby tam opěrka nebyla, tak by mi nechyběla. Na ty roztřepené vlasy mi to stačí, je to takový malý bonus. Laughing Orientovala jsem se hlavně podle výroby nůžek atd., když už za ně teda platím (pro mě) poměrně vysokou částku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 7:11 pm    Předmět: Citovat

ta operka mi tam ze zacatku nechybela. na sebe ji ani nepotrebuju, ale jak striham manzela, celkem me z toho boli ruka. on ma huste vlasy a da mi to docela zabrat nekdy. fakt chapu, ze nuzky muzou stat peknych par tisic, kdyz je nekdo profik a pracuje s nima hodiny a hodiny.. s tema mojima bych mela ruku v haji po dvou dnech. ale pro ty nase obcasne ucely to staci Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 8:03 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
ta operka mi tam ze zacatku nechybela. na sebe ji ani nepotrebuju, ale jak striham manzela, celkem me z toho boli ruka. on ma huste vlasy a da mi to docela zabrat nekdy. fakt chapu, ze nuzky muzou stat peknych par tisic, kdyz je nekdo profik a pracuje s nima hodiny a hodiny.. s tema mojima bych mela ruku v haji po dvou dnech. ale pro ty nase obcasne ucely to staci Cool


Jo, tak to chápu, ale sama sebe bych si stříhat netroufla a není nikdo jiný, koho bych s nůžkami stříhala, takže opěrka nehraje roli. Na konečky stačí a když chci vlasy zarovnat, jdu ke kadeřnici, našla jsem tu "svou", takže se nemusím bát, že mi zmizí 5 cm místo 1 cm. Very Happy Ve výsledku je teda opěrka jen bonus, já hlavně doufám, že je nebudu muset používat moc často a konečky teď vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaHorka
0-7
0-7


Založen: 10.1.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 8:45 am    Předmět: Citovat

Má kadeřnice používá výhradně Jaguary a tvrdí, že do kvality se oplatí investovat. Když prý zkoušela levnější varianty, tak se ji hned rozpadly nebo byly po pár hlavách hned tupé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miri
8-20
8-20


Založen: 9.6.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po únor 10, 2014 10:51 pm    Předmět: Citovat

Nemá někdo zkušenosti s kadeřnickými nůžkami Tweezerman? http://www.eshop-rychle.cz/cl-dent/eshop/6-1-Pece-o-telo/146-4-Nuzky-a-kleste-na-nehty/5/1817-Tweezerman-Shears-Stainless-2000-5-1-2-Nuzky-na-vlasy-nerezove
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.