Kadeřnické nůžky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9501a5537205ddfd049d043438aa3a6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké máte zkušenosti se stříháním?
Jen jako osoba sedící v kadeřnickém křesle
32%
 32%  [ 8 ]
Zastřihnout konečky v rodině/známým mi nedělá problém
28%
 28%  [ 7 ]
Zvládnu si sám/sama zastřihnout konečky
20%
 20%  [ 5 ]
Udělám i sestřih - rodičům/kamarádům
8%
 8%  [ 2 ]
Už jsem zvládl/a i sestřih sám/sama na sobě
12%
 12%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 11, 2014 9:12 am    Předmět: Citovat

Nevím, jestli jsou to úplně tyto (i když asi jo), ale Tweezermany mám a jsou fajn. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miri
8-20
8-20


Založen: 9.6.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út únor 11, 2014 12:26 pm    Předmět: Citovat

Dík :-) právě přemýšlím mezi těmi Tweezermany a mezi těmahle: http://www.vlasy-kosmetika.cz/jaguar-nuzky-prestyle-ergo-profesionalni-kadernicke-nuzky-na-vlasy-4-5-82245-718.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 8:33 am    Předmět: Citovat

Tak už mám doma tyhle zlatíčka. Musím říct, že jsem moc spokojená. Včera jsem si stříhala konečky a stříhají dobře, ostře až do konce. Mohly by být trošku lehčí, ale nemám zkušenost s váhou dobrých nůžek, takže je to asi tím, že je to z dobrého materiálu. Drží se pěkně, ale já mám hodně hubené prsty. Velikost je tak už maximum, na konečky (jednotlivé vlasy) bych snesla i menší čepel aby se s nimi dalo dobře manévrovat ve vlasech, ale dá se na to zvyknout. Když už takhle stříhám jednotlivé vlásky hodinu (a to stejně nic neudělám Smile ), už mě trochu začínají bolet prstíky z držátek, jak jsou těžší. Ale jinak SPOKOJENOST NEJVĚTŠÍ. Snad se vlasy nebudou třepit i po měsíci. Zatím investice nelituju.

http://www.jaguar-solingen.cz/produkty/kadernicke-nuzky/pre-style/397-nuzky-pre-style-ergo-5-5.html
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 7:05 pm    Předmět: Citovat

zetonek - ty mám, ty mám!! a jsou super Smile tak ať jsi i nadále spokojená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 9:58 pm    Předmět: Péče Citovat

Ahoj! Smile

Ráda bych se zeptala, jak o své nůžky pečujete? Nemám s tím žádné zkušenosti a nerada bych něco zanedbala.

Děkuji za rady!

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 8:06 am    Předmět: Citovat

Mohl by mi někdo doporučit vhodné kadeřnické nůžky pro vlnité až kudrnaté vlasy k zastřižení konečků, případně ke střihu, prostě nůžky, kterými bych ale stříhala já sama svoje vlasy?

Moc se v tom nevyznám a ještě jsem se nestříhala. Ale láká mě to, chtěla bych to zkusit, ale ke kadeřnici rozhodně nepůjdu, nikdo jiný mě stříhat nebude. Zase by mi vzala zbytečně kus a pak by to dlooouho dorůstalo.

Je tady někdo s podobnými vlasy kdo se stříhá sám?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 10:58 am    Předmět: Citovat

víla napsal:
Mohl by mi někdo doporučit vhodné kadeřnické nůžky pro vlnité až kudrnaté vlasy k zastřižení konečků, případně ke střihu, prostě nůžky, kterými bych ale stříhala já sama svoje vlasy?

Moc se v tom nevyznám a ještě jsem se nestříhala. Ale láká mě to, chtěla bych to zkusit, ale ke kadeřnici rozhodně nepůjdu, nikdo jiný mě stříhat nebude. Zase by mi vzala zbytečně kus a pak by to dlooouho dorůstalo.

Je tady někdo s podobnými vlasy kdo se stříhá sám?


Já mám vlnité/na koncích někdy kudrnaté vlasy. Stříhám se sama a nemám žádné profi nůžky, koupila jsem si ty Ebeline z DM a jsem s nimi celkem spokojená. Více uživatelů je tady chválilo, já se v nůžkách ale pořádně nevyznám. Stříhala jsem se předevčírem, takže nějaké následky se zatím nedají moc posuzovat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lidaaa
0-7
0-7


Založen: 27.2.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2014 9:06 am    Předmět: Citovat

Já mám tyto nůžky a maximální spokojenost http://www.bezvavlasy.cz/znacky/kadernicke-nuzky-solingen-p550-5-5, zkoušela jsem i levnější na aliexpress, ale nestálo to za nic..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2014 12:54 pm    Předmět: Citovat

Taky uvažuju o koupi nůžek.. projela jsem aukro, nůžky za stovku mi přijdou podezřelé.. ale víc jak několik stovek se mi do toho nechce investovat, mám v plánu si šmiknout jednou z čtvrt roku konce.. takže to vidím taky na ty DMkový za 250,- tuším jsem je viděla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 6:00 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem si domů dovezla nůžky z DM ebelin, přijdou mi, že jdou trochu ztuha... je to normální u nůžek na vlasy, nebo to mám reklamovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.