Česat či nečesat?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a028640f2c80350ae762dabd1f4b4abZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Myxom
0-7
0-7


Založen: 21.3.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 1:53 pm    Předmět: Česat či nečesat? Citovat

Ahojte! Potřebovala bych nějakou radu ohledně téhle česací záležitosti. Mám (až extrémě) kudrnaté vlasy a už u dvou kadeřníků jsem se dozvěděla, že bych na ně s hřebenem měla sáhnout tak leda před mytím - jinak je to tabu. Stačí prý, když je prohrábnu prsty. Jenže... pro vlásky je to možná fajn, protože je tak nemučím nešetrným zacházením, ale když se tak ráno probudím a na hlavě mám cosi jako mop... Nicméně zatím to přežívám bez česání...
Protože, když to přeci jen učešu , je naprosto po vlnách (hřebenem to není, střídám různé druhy) - vlasy pak spíš připomínají krepák.
Takže, jestli máte někdo na hlavě něco podobného, jak to řešíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 2:00 pm    Předmět: Re: Česat či nečesat? Citovat

Myxom napsal:
Ahojte! Potřebovala bych nějakou radu ohledně téhle česací záležitosti. Mám (až extrémě) kudrnaté vlasy a už u dvou kadeřníků jsem se dozvěděla, že bych na ně s hřebenem měla sáhnout tak leda před mytím - jinak je to tabu. Stačí prý, když je prohrábnu prsty. Jenže... pro vlásky je to možná fajn, protože je tak nemučím nešetrným zacházením, ale když se tak ráno probudím a na hlavě mám cosi jako mop... Nicméně zatím to přežívám bez česání...
Protože, když to přeci jen učešu , je naprosto po vlnách (hřebenem to není, střídám různé druhy) - vlasy pak spíš připomínají krepák.
Takže, jestli máte někdo na hlavě něco podobného, jak to řešíte?

ahoj, já sice nemám afro, ale česat se taky nemůžu, jak si řekla, bylo by po vlnách a měla bych na hlavě krepák. češu se před mytim. trvá to tak 3/4hodiny, dá to práci. vlasy myju tak aby bylo co nejmíň "dredů", vlasy nemuchlám ale žmoulám šampon po celý dýlce vlasů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 3:58 pm    Předmět: Re: Česat či nečesat? Citovat

Myxom napsal:
....na hlavě mám cosi jako mop...
To dobře znám. Před časem mě spoubydlící, když mě viděl po ránu prohlásil, že vypadám jako Saxana. Já je teda češu, jinak bych se z toho asi zbláznil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Já si je češu jenom když na ně dám kondicionér nebo masku, jindy to prostě nejde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

Přítel má taky kudrnatý vlasy a češe si je akorát při mytí, za sucha by je asi nikdy nerozčesal...
A co tak ty vlasy lehce pomačkat nějakým olejíkem...já dávala aspoň příteli na culík, lehce pomačkala a vypadalo to lépe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 11:24 pm    Předmět: Citovat

Nečešu - leda suchý, ale jen zlehka. Jinak ani neni třeba - sám se divim Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

Ká, ty máš kudrnatý vlasy? To jsem nevěděla..čím si je teda rovnáš? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 9:40 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Ká, ty máš kudrnatý vlasy? To jsem nevěděla..čím si je teda rovnáš? Very Happy


Nemam kudrnatý, to musim?? Shocked Téma je česat či nečesat, tak jsem napsal no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

Jen že Myxom tam psala, že má extrémně kudrnatý vlasy, tak potřebovala asi radu ohledně toho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 10:02 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Jen že Myxom tam psala, že má extrémně kudrnatý vlasy, tak potřebovala asi radu ohledně toho Very Happy


už jsem koukal Embarassed četl jsem to pozdě, no Embarassed Embarassed Rolling Eyes Very Happy tak soráč Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.