Česat či nečesat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e249ef9ed45d77f1fd20a25805a692dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 5:47 pm    Předmět: Citovat

Když jdu ven, tak češu vždycky. Když jsem doma, tak na to kašlu a udělám jen jehlicový drdol (s rozcuchanými vlasy drží líp Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Š.árka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 1:24 pm    Předmět: Citovat

čauky! no,já mám vlásky kudrnaté,takže češu před mytím a vlhké po mytí,jinak jen prohrábnu prsty když jdu do školy aby se neřeklo a aby se nezničily prstýnky =) kyž jsem doma,tak to normálně učešu kartáčem,ale vypadám jako hagrid,který sáhl do zásuvky. mám doma po mamince hřeben s velmi velkými a říkými zuby,takže asi nasadím jeho,protože chci být kudrnatá,mě se to líbí Smile Viděli jste někdo pohádku rebelka? kéž bych měla její barvu a délku,textura občas odpovídá Very Happy po hodně divoké noci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Š.árka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 1:36 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Spácháme někdy vlasofilní hřebelcovaně vlasomazlící sraz... Twisted Evil Laughing Laughing


počítejte se mnou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 7:59 pm    Předmět: Citovat

Přidávám svou zkušenost s česáním-nečesáním, která by mohla být trochu radou a varováním. Vždy jsem si myslela, že mým vlasům víc prospěje nečesání, ale od té doby, co používám zdravou péči, tak naopak česáná vždy teprve ty vlasy dá do latě (předtím to nepomohlo) a cítím, jak se prokrví kůže a tím získají ty vlasy objem. Nečesání, třeba delší, mi spíš škodí - všimla jsem si, že když se dýl nečešu, vypadne mi pak víc vlasů, třeba i pak tahám vlasy jen tak, bez česání, když jsou dlouho nečesané. Tak se domnívám, že je lepší ty vlasy prokrvit, aby nechtěly padat. Spíš vypadnou, když jsou nedokrvený a nepropojený s výživou.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Canga
21-40
21-40


Založen: 4.12.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 9:36 pm    Předmět: Citovat

Vílo, já si myslím, že to padá víc proto, že jak vlasy nečešeš a jsou zcuchaný, tak se prostě v tý hlavě drží a když to rozčešeš a rozmotáš, tak vypadnou, nic jiného bych v tom nehledala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st leden 29, 2014 6:59 am    Předmět: Citovat

Já je češu jen každý den ráno, když jdu mezi lidi. Kdybych nešla tak bych je jen umyla a tím by to pro mě skončilo Very Happy Nemám uatím moc cuchavé vlasy, spíš jen na konečkách, ale to jde v pohodě rukou....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2014 7:30 am    Předmět: Citovat

Já češu několikrát denně, protože se mi vlasy cuchají a uzlují (nosím rozpuštěné, culíky mi vadí, copy neumím a drdoly mi lámou konečky). Rozčesávám i před mytím a po mytí, doma vždycky kančákem, venku a přes den Tangle Teezerem.

Jedno česání mám tak na cca 20 tahů Laughing a vyčešu průměrně 5 vlasů, tak snad dobrý. Češu už teda jenom v předklonu (v záklonu mi to už pořádně nejde) a nepřijde mi že by to nějak moc vlasy zatěžovalo a navíc to dělá krásný objem, zvlášť s kančákem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernadice
0-7
0-7


Založen: 25.1.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 1:29 pm    Předmět: Citovat

Já češu ráno a večer, abych doma netrousila vlasy. Smile prý se dokonce zjistilo, že když se člověk nečeše (tzn. nestimuluje vlasovou pokožku), tak se růst vlasů může velice zpomalit, dokonce zastavit. Zjistilo se to, když muži začali chodit ostříhaní strojkem a hřebeny defacto nepotřebovali...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 5:35 pm    Předmět: Citovat

Bernadice napsal:
Já češu ráno a večer, abych doma netrousila vlasy. Smile prý se dokonce zjistilo, že když se člověk nečeše (tzn. nestimuluje vlasovou pokožku), tak se růst vlasů může velice zpomalit, dokonce zastavit. Zjistilo se to, když muži začali chodit ostříhaní strojkem a hřebeny defacto nepotřebovali...



Tak to teda nevím Smile

Já hřebenem nestimuluju vlasovou pokožku snad vůbec. Pročešu délky a u hlavy to zacuchané nikdy nemám, tak to jen prohrábnu, že se pokožky hlavy hřebenem dotknu minimálně a vlasy mi rostou pořád stejně.

To pak masáž hlavy je ovšem jiná písnička Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 5:43 pm    Předmět: Citovat

Ale tak kořínky se stimulují i taháním za délky (česáním), slabé se uvolní, uvolní místo novým, a pevné se prokrví...
Můj poněkud trhlý strýc si dokonce místo česání (je nakrátko) každé ráno tahá vlasy, prý:"Bra hår som håller hennes huvud"... (Nebo tak nějak, prostě "dobrý vlas se hlavy nepustí" Laughing )
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.