Česat či nečesat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e1a1ed65fa55e8239ce3515f5f834439Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 12:56 pm    Předmět: Citovat

Já teďka nevím, co s vlasy dělat... Vlní se mi tak poslendí třetina/polovina vlasů, tam se mi ale dělají moc pěkné vlnky... Když vlasy učešu, tak se vlnky rozbijí, ale objem zbyde (chvíli, pak se zpramínkují). Když neučešu, vydrží mi vlnky, ale ten vršek, který se nevlní, je takový rozježený a neupravený. Rolling Eyes A nemůžu se rozhodnout, co s nima dělat, obojí totiž vypadá blbě. Laughing Asi si budu muset vymyslet nějaké účesy, které budu nosit, pač už je asi nemůžu mít pořád rozpuštěné... Sad
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 10:57 pm    Předmět: Citovat

Lalaith, nemáš náhodou moje vlasy?! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 7:02 am    Předmět: Citovat

melissa: Hele nevím o tom... Laughing (Nehledě na to, že proti tobě mám asi tak třetinovou hustotu, takže bych si rozhodně dala říct. Laughing )

A nějaký tip na to, co s tím dělat náhodou nemáš?!? Nejvíc mě asi štve to mohutné pramínkování... Ale i to, že vlnky jsou někdy takové nanicovaté a úzké, vypadá to jak myší ocáky... Rolling Eyes
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 8:57 am    Předmět: Citovat

no asi tě nepotěším nějakým zaručeným způsobem, jak tohle vyřešit. jednu dobu jsem to dělala tak, že jsem se převážně nečesala. Cool měla jsem kratší vlasy a ty vlnité pramínky se mi hrozně líbily, tak jsem je hřebenem nerozbíjela. jen jsem povrch upravila prstama. pokud ráno ty vlasy na povrchu trošku navlhčím, taky to pomůže na takový restart vlnek.
no a teď se mi pramínky líbí taky. Wink takže mi nevadí, když se po učesání udělají zas. a účes, který by tohle mohl řešit, mě napadá.. učesat to v předklonu, hodit zpět a sepnout. pak bude držet objem a nemusím řešit pramínky. moje vlasy teď daleko líp spolupracují, co používám převážně tuhý šampon a večer češu kančákem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juji
21-40
21-40


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2014 2:21 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Já teďka nevím, co s vlasy dělat... Vlní se mi tak poslendí třetina/polovina vlasů, tam se mi ale dělají moc pěkné vlnky... Když vlasy učešu, tak se vlnky rozbijí, ale objem zbyde (chvíli, pak se zpramínkují). Když neučešu, vydrží mi vlnky, ale ten vršek, který se nevlní, je takový rozježený a neupravený. Rolling Eyes A nemůžu se rozhodnout, co s nima dělat, obojí totiž vypadá blbě. Laughing Asi si budu muset vymyslet nějaké účesy, které budu nosit, pač už je asi nemůžu mít pořád rozpuštěné... Sad


V takové situaci osobně praktikuji projetí hřeben od pěšinky cca k uším nebo kousek víc ... prostě srovnám kolem hlavy a vlnky nenarušuju, nedělá to žádný přechod, jde to v pohodě do ztracena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2014 5:41 pm    Předmět: Citovat

taky to tak dělám Very Happy funguje to dobře Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 11:50 am    Předmět: Citovat

Juji napsal:


V takové situaci osobně praktikuji projetí hřeben od pěšinky cca k uším nebo kousek víc ... prostě srovnám kolem hlavy a vlnky nenarušuju, nedělá to žádný přechod, jde to v pohodě do ztracena Smile


Dělám to stejně. A pokud nechávám vlasy volně uschnout a dávám stylingové přípravky, tak jen do té spodní půlky..jinak to vypadá špatně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2014 5:35 pm    Předmět: Citovat

3 tydny necesu, typ vlasu: jemne, extra lamave a praminkovate.
Zaznamenala jsem mensi lamavost (a to jsem cesala jen kancakem za sucha) a mene mastici hrivu objemnou i 3 dny po umyti. Konce se po zastrihu u kadernice netrepi, nechce se mi verit ze by mi vic jak po roce odrostly znicene vlasy, vypadaji docela zdrave zatim.
Jen to praminkovani...min mi praminkuji kdyz jsou hydratovane (po oleji) ale asi je to typem vlasu.

Necesat se mi vazne osvedcilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 7:39 am    Předmět: Citovat

Heather, a češeš teda rukama? Nebo ani to ne?
Sorry za možná blbý dotaz, ale chtěla bych v tom mít jasno. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2014 3:36 pm    Předmět: Citovat

Meadow ano snažím se jen rukama, po umytí je to v pohodě, ale po vyspání už mi pramínkují, když je to nejhorší tak si udělám culík a pročísnu vlasy kančákem lehce zespodu, aby to působilo trochu uceleněji, ale to dělám jen ráno když je největší krize. S hořejšími vlasy nedělám nic, jen lehce upravím po mytí pěšinku.

Zkoušela jsem také poslední dobou mýt vlasy jen v záklonu a poté nechat volně uschnout, ale měla jsem vlasy hrozně splihlé v délkách, takže závěrečné splachování zase praktikuji v předklonu a pak jen upravuji prsty, mám pak větší objem. Během víkendu snad hodím nějaké aktuálnější fotky.

S pramínkováním se asi nezbývá než smířit Sad ale nečesání jim opravdu svědčí a hlava se méně mastí. Nechtěla jsem tomu věřit, ale je to tak. Otázkou je, že když jsi na no poo tak asi česat potřebuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.