Hřebínková spona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1d775f1846303da1a5c79fa04d4bd07Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sali
81-160
81-160


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 5:24 pm    Předmět: Citovat

Annyssku, bohužel to asi bude rukama Twisted Evil , jsem jaksi na účesy méně zručná Rolling Eyes . Ale snažím se.....
Zrovna dneska jsem mluvila s tou známou, co jsem jí kupovala spony na mmb a strašně si je chválila, jak perfektně drží. Je hodně účesová, tudíž má větší praxi v umisťování sponek a spon....já to vždycky hodím do gumičky Embarassed , a vrchol mého umění je francouzský cop Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 6:46 am    Předmět: Citovat

Nezoufej, ono to zase čistě rukama bejt nemusí, některý vlasy jsou holt mrchy klouzavější (u sebe třeba s touhle sponou vidím značnej rozdíl, když dám po mytí kondicionér a vlasy jsou pak hladší - spona drží podstatně hůř). A taky záleží na napětí/pružnosti těch gumiček na sponě - čím napnutější, tím líp drží: když je ještě neměli u Vietnamců za pár korun, kupovala jsem je v jednom lepším čínským obchodě za cca 2 stovky - pak jsem se tloukla do hlavy, že to byly zbytečně vyhozený peníze, ale posléze jsem zjistila, že ty dražší mají ty gumičky o něco pevnější a míň vytahávací, takže prostě líp držej i na hladších vlasech, ty levnější vyžadujou sofistikovanější zabodnutí a taky pořádně držej jenom na drdolu, kde jsou ty gumičky přirozně víc napnutý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 11:55 am    Předmět: Citovat

mě raky ta spona moc nedrží Rolling Eyes vždycky mi sjede za chvíli z vlasů asi je mám moc klouzavé. Aby mi držel cop tak ty spony musím mít dvě pod sebou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 8:46 am    Předmět: Citovat

mně tedy hřebínkové spony taky moc nedrží.. max pár hodin.. a to mám kvalitní (tedy cena byla kvalitní).. ale osvědčily se u moře, kdy jsem měla vlasy trošku ztěžklé solí.. to držely jak čert celý den a ještě jsem se po nich válela..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 3:34 pm    Předmět: Citovat

Jo, o téhle sponě mamka už půl roku básní, že ji má její dlouhovlasá kolegyně v práci a kupuje ji někde v Olomouci. Dnes jsme to koupily na jarmarku za dvě stovky a spokojená s tím moc nejsem. Nedrží mi to a oba hřebínky už jsem ohnula. Jinak paní prodejkyně mi dala adresu, kde se to dá reklamovat nebo objednat: http://www.masseler.sk/. Mamce ta spona drží, její kolegyni taky. Buď je to rukama nebo vlasama. Třeba to ještě časem vychytám. Každopádně to pěkně rve vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 10:32 pm    Předmět: Citovat

Tajemství držící sponky: pod sponku patří gumička. Já si takto sponkou zdobím obyč culík a i drdol s gumičkou drží i celý den (viz moje fota).
K dostání u Vietnamců za 39 - 59 Kč a někdy si člověk může i vybrat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pardubice
21-40
21-40


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 7:51 pm    Předmět: Citovat

Mě tato spona kupodivu ve vlasech drží dobře a docela jsem si ji oblíbila. Docela často jsem ve vlasech nosila skřipec, s touto sponou mám jakoby lehčí hlavu, nic mě nikde netáhne a v autě si konečně mohu opřít hlavu o opěradlo (což se skřipcem moc dobře nešlo). Jen mám obavy, jak dlouho taková spona vydrží vzhledem k tomu, jak často se napíná.
http://www.speedyshop.cz/speedyshop/eshop/13-1-PRODUKTY-PRO-KRASNE-TELO/3-2-EZ-COMBS-SPONY-DO-VLASU/5/263-EZ-COMBS-DVE-SPONY-DO-VLASU-CERNA-a-STRIBRNA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunce
21-40
21-40


Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 9:41 pm    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
Tajemství držící sponky: pod sponku patří gumička. Já si takto sponkou zdobím obyč culík a i drdol s gumičkou drží i celý den (viz moje fota).
K dostání u Vietnamců za 39 - 59 Kč a někdy si člověk může i vybrat. Smile


A jak to prosím děláš? Moc se mi líbí ten drdol, co máš v galerce! Mně to prostě nedrží.. Poraď, prosím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlarisa
81-160
81-160


Založen: 20.1.2011
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 9:42 pm    Předmět: Citovat

waw, tolik ucesu se s tim da dela, to me nenapadlo.. ja si s touto sponou delam to kalsicky, a ty 2 ucesy co jsou jeste na obalu tak k nem jsem se neodvazila protoze mam tesiky vlasy. A hlavne se bojim naby mi nepraskla x) i kdyz po skouknuti toho videa si skoro myslim ze je to nemozna Very Happy jak moc ji natahovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 10:07 pm    Předmět: Citovat

Slunce: Já bych ti našla video, na youtube je toho spousta, ale bohužel tento starý comp by to neutáhl, možná zítra.
Dáš si gumičku, cop prostrčíš prostředkem hřebínkové sponky a cop postupně omotáváš kolem dokola.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.