Hřebínková spona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=162d0117d06464bdd6a57c0ee81b5a7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po leden 24, 2011 10:33 pm    Předmět: Citovat

Já taky jednu takovou sponu vlastním. Inspirovala mě kolegyně, která má neuvěřitelně husté vlasy a drží, pořizuje si s dřevěnými hřebínky, jsou takové bytelnější. Já mám hřebínky kovové, ale taky drží a to mám jemné, spíše klouzavé vlasy. Kdyžtak foto u mě v galerce
_________________

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 8:21 am    Předmět: Citovat

rozhodla jsem se zbavit jedné hřebínkovky.. Crying or Very sad moje vlasy jsou na ni příliš divoké.. chjo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 4:07 pm    Předmět: Citovat

som sa prave stala hrdou majitelkou dvoch takychto sponiek, tak idem cvicit ucesy, len sa bojim, ze som na to privelmi lava Rolling Eyes Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 5:28 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
som sa prave stala hrdou majitelkou dvoch takychto sponiek, tak idem cvicit ucesy, len sa bojim, ze som na to privelmi lava Rolling Eyes Laughing


Hele, když jsem to zvládla já Laughing , to už musí zvládnout i bezruký Laughing
Já vlasy smotám, spíchnu z jedné strany z druhé strany a jdu, fakt je to otázka 10min. I ty složitější účesy nejsou složité...a každý mi to chválí Very Happy Embarassed Very Happy
_________________

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 5:57 pm    Předmět: Citovat

tak zatial mi nejde nic okrem toho jedneho co mam v galerke. na stranke www.masseler.sk je aj video s nejakymi ucesmi, lae som divna, lebo mi to furt nejde Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pardubice
21-40
21-40


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 4:45 pm    Předmět: Citovat

Hlásím, že krásné, velmi zdobené hřebínkovky mají i v Globusu v Pardubicích ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 9:12 am    Předmět: Citovat

já hlásím, že dobré hřebínkovky mají v Dubaji.. Laughing

rodiče mi přivezly dvě.. k předchozím zkušenostem jsem z toho měla strach, ale drží výborně! jedna je černá a druhá fialková..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 10:28 pm    Předmět: Citovat

Teď mají hřebínkovky za 30 kč v těch stojanech se slevou v kauflandu. A na mých klouzacích jemných vlasech drží Smile
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 11:33 am    Předmět: Citovat

Velevážení spoluvlasatci!
Vlastníte sponu, jehlici nebo hřebínek od HP styl studia? Máte je na sobě vyfocené?

Připravujeme ke zveřejnění na titulní straně rozhovor s panem Hájkem a sháníme právě Vaše fotografie, které by tento rozhovor doplnily o názorné ukázky prací pana Hájka.

Své fotografie posílejte do 3. března (včetně) na email porcelainswan@dlouhevlasy.cz. Ty nejpovedenější budou zveřejněny v rozhovoru s panem Hájkem, který si budete moci přečíst 7. března na titulní straně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Darlinka_
41-80
41-80


Založen: 8.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 5:51 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem si koupila u ťamanů dvě za 40 KčSmile super koupě.. bála jsem se, že nebudou držet, ale zatím drží celkem pevně, až to svírá hlavu Smile tak teď ještě vychytat účesy, které se dají s hřebínkovkou dělat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.