Nej účes na sport?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c5e0504af9353149c80239da74e7f75aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

jako ja pri cviceni ve fitku si delam hodne vysoko polozeny cop, ktery u posledniho zamotani gumickou vlastne necham viset jako drdol. neprekazi pak pri cviceni, ani kdyz si lehnu an lavicku delat bench-press Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajunka
81-160
81-160


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 7:03 pm    Předmět: Citovat

Já volím obyčejný culík, než bych upletla nějaký držíci cop to by trvalo... Embarassed Smile
_________________
Willkommen in der WIRKLICHKEIT!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemura
21-40
21-40


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 5:14 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si na sport oblíbila drdol. Vlasy tak nějak kroutím a kroutím až se skoro samy začnou smotávat. Pak je sepnu několika skřipečky. Cool Divili byste se, jak tento účes dobře drží Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

Mě nic pri sportu nedrží a už nevim, jak bych ty vlasy smotala. Když jdu běhat, bruslit nebo do posilky, tak mi drdol nijak nedrží, ani když ho upnu deseti sponkama. Když si dám culík, za chvíli je u krku a přední vlasy venku. Jediný, co mi alespoň trocha drží, je klasický cop zafixovaný několika vlásenkama a nejlépe 2-3 gumičkama v délce. Stejně se ale téměř vždy vracím domů s méně sponkama, než když jsem odcházela. Při plavání je to hůř, do bazénu jdu s hocijakým účesem a ven už mám vlasy rozpuštěný, už to moc neřeším. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 8:06 am    Předmět: Citovat

tak ja jsem zastancem copu jenze jsem ted nedavno vytahla kolo a tak nejak se mi vlasy zapletly do ouska od batohu a ja nemohla hnout hlavou Laughing docela jsem se lekla, kdyz jsem cukla hlavou a ono nic Laughing takze ted i na bruslich jsem si ten cop davala do tricka Embarassed nevypada to nic moc, ale aspon nikde nelita apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 2:22 pm    Předmět: Citovat

ja som bola korčulovať včera a vlasy som si zapla tak, že som si najprv urobila vysoký chvost, zagumičkovala a potom vlasy obtočila do drdola a pripla štipčekmi Smile spokojnosť veľká. nakorčulovali sme niečo vyše 15 km Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 3:11 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
ja som bola korčulovať včera a vlasy som si zapla tak, že som si najprv urobila vysoký chvost, zagumičkovala a potom vlasy obtočila do drdola a pripla štipčekmi Smile spokojnosť veľká. nakorčulovali sme niečo vyše 15 km Wink

Jak to děláte? Já bych přešla 2 km a byly by rozpuštěné... Confused Někdy se mi sice podaří drdol, který drží, ale většinou mi to nedrží Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Teď jsme zavedla nový účes na sport a naprosto mi vyhovuje. Přední vlasy sepnu sponou do falešného culíku a následně všechno spletu do copu. Skvěle drží, a vypadá to moc hezky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 10:45 am    Předmět: Citovat

Jednoduchoo si ich normálne zaštipcujem takým veľkým štipcom, zvyšné vlasy okolo štipca obkrútim a zaštipcujem o5 Very Happy To by bolo treba fotky, ale aj to vyzerá veľmi pekne a objemne aj to drží-perfektne pri bicyklovaní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:00 pm    Předmět: Citovat

rawen napsal:
Teď jsme zavedla nový účes na sport a naprosto mi vyhovuje. Přední vlasy sepnu sponou do falešného culíku a následně všechno spletu do copu. Skvěle drží, a vypadá to moc hezky.


Taky moje volba, hlavně pokud mě čeká několik hodin v kuse (nebo s drobnými přestávkami na oběd a tak...), takže můj oblíbený účes na víkendová soustředění apod. Přes týden to moc neřeším a volím normál culík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.