Nej účes na sport?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dae1533732b90f738321d3d49de298edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

no já si dělám buď culík a nebo takový ten culíkodrdol (prostě jenom napůl protáhnuté vlasy)
a před dovolenou jsem úplně náhodou narazila v DM na úplně dokonalé gumičky na sport, jsou látkové, ale je do nich zapletená taková gumka (takže nejsou ani látkové ani gumové) a ty parádně drží, nekloužou, ale ani netahají, prostě jsem z nich nadšená... culík mi udrží i celý den bez předělání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:17 pm    Předmět: Citovat

remia napsal:
rawen napsal:
Teď jsme zavedla nový účes na sport a naprosto mi vyhovuje. Přední vlasy sepnu sponou do falešného culíku a následně všechno spletu do copu. Skvěle drží, a vypadá to moc hezky.


Taky moje volba, hlavně pokud mě čeká několik hodin v kuse (nebo s drobnými přestávkami na oběd a tak...), takže můj oblíbený účes na víkendová soustředění apod. Přes týden to moc neřeším a volím normál culík.


Přesně, pokud mě čeká nějaká delší akce, výlet, nebo podobně, je to naprosto ideální řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 9:52 pm    Předmět: Citovat

Dnes sem byla na kole a udělala si takový drdol, že sem ho připla sponkama a zafixovala látkovou gumičkou po obvodě. A div se světe, bylo to hezký i po návratě domů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webgirl
81-160
81-160


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 2:46 pm    Předmět: Citovat

Docela se mi osvědčil francouzskej cop, občas doplněnej čelenkou...A nebo drdol, protože když se člověk hodně potí, tak se i ten cop lepí na krk...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

Paola napsal:
morana napsal:
ja som bola korčulovať včera a vlasy som si zapla tak, že som si najprv urobila vysoký chvost, zagumičkovala a potom vlasy obtočila do drdola a pripla štipčekmi Smile spokojnosť veľká. nakorčulovali sme niečo vyše 15 km Wink

Jak to děláte? Já bych přešla 2 km a byly by rozpuštěné... Confused Někdy se mi sice podaří drdol, který drží, ale většinou mi to nedrží Sad


paola, mne tiez nic nevydrzi, vsetko sa rozpadne. na vodny aerobic si robim taky zagumickovany chuchvalec so silnou a hrubou latkovou gumkou. klasicke gumove gumicky sa roztrhnu, len to na vlasy davam...no a vo vode, ked ten chuchvalec zacina povolovat, si ho proste zasa dorabam. ale idealne su dva francuzske copy, co pletie moja babka, tie su neznicitelne aspon 2dni. to ain nevadi, ked ich vo vode namocim.
prakticky na kazdy sport si robim ten chuchcvalec a priebezne ho zasa dorabam... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 6:40 pm    Předmět: Citovat

Neriešim vlasy,lebo aj tak ich vždy umývam,športujem 3x do týždňa,tak 3x aj umývam.Preto ich mám také jemné,ale neznesiem ten "mastný pocit"Moja mama umýva vlasy každý deň celý život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 10:18 am    Předmět: Citovat

Jediné co mi na spor vydrží je culík nahoře,pak to zapléct a pak zas zagumičkovat dole.
Nebo francouzský cop, ale s tím se mi nechce nikdy babrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2009 9:39 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
no já si dělám buď culík a nebo takový ten culíkodrdol (prostě jenom napůl protáhnuté vlasy)
a před dovolenou jsem úplně náhodou narazila v DM na úplně dokonalé gumičky na sport, jsou látkové, ale je do nich zapletená taková gumka (takže nejsou ani látkové ani gumové) a ty parádně drží, nekloužou, ale ani netahají, prostě jsem z nich nadšená... culík mi udrží i celý den bez předělání...
Taky dělám ten culíkodrdol a ty gumičky mám taky. A dokonce jsem je koupila ve slevě, jsou fakt super. Very Happy
Nebo si dělám dva copánky.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 5:05 pm    Předmět: Citovat

copan je nejlepší.... Laughing ale když jsi jenom ve sportovní podprsence a máš dlouhé pačesy tak ho přehoď dopředu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 2:37 pm    Předmět: Citovat

na sport mám nejraději asi cop. Jinak culík taky není špatný, ale zas když třeba skáču před švihadlo apod. tak mi dost padá dolů, takže pak musim zase upravovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.