Nej účes na sport?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c8c29af6b5f2ac2ec9dc666cb636f474Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 11:08 am    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes objevila Ameriku - zjistila jsem, že nejlepší účes na sport pro mě je udělat cop na straně pod uchem (prostě na straně a trošku výš) a pak ho natáhnout přes hlavu ala Tymošenková. Přisponkovat asi miliónem skřipečků, ale pak to drží jak přibitý. Je to pohodlné, nezatěžuje to týl jako drdol. Dá se v tom (narozdíl od drdolu) ležet na zemi a dá se v tom skákat, aniž by to lítalo kolem hlavy (jako culík nebo cop). Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johanka
8-20
8-20


Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 5:28 pm    Předmět: cop na sport Citovat

Já si na jógu a posilko dělám buď pletený obyčejný cop nebo ten rozcuchaný drdol z neprovlečených vlasů a ten v podstatě nosím i většinu času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 5:51 pm    Předmět: Citovat

Mně vyhovuje francouzský cop, většinou se mi jen tak nerozpadne a drží. Dělám si ho ale jen když musím mít vlasy opravdu stažené, jinak ho moc ráda nenosím. Do přírody pak dělám dost často "buřtíkatý" culík (prostě ohon ještě na několika místech předělím gumičkami). A na cvičení tai-či nebo jógy si většinou nechávám vlasy rozpuštěné, nebo svázané jen velmi volně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:05 am    Předmět: Citovat

Já mám osvědčený toto: Udělám si vysoko po stranách (za ušima) Takovýty pseudodrdůlky, jak se vlasy omotají do gumičky.. nevim, jak to popsat, ale asi víte.. nelítá to okolo = nemám mokrý konce od potu, a mám nezavazí mi to třeba při sklapovačkách.. dávala jsem i textilní čelenku, aby mi netekl pot dočela, ale moc nezabírala..

akorát tohle asi nebude pro dlouhý hustý vlasy, to by asi nevydrželo, ale pro těch mých 5 ne-moc-dlouhých chlupů ideálka..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 7:25 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že nejjednodušší je udělat si obyčejný culík dole na hlavě. Když si ho totiž udělám kdekoli nad ušima, buď mě tahá nebo nedrží Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 8:50 am    Předmět: Citovat

Měla jsem hodně ráda: culík + gumička + zaplést do copu + gumička Arrow běh, míčové sporty...
Cvičení: obyčejný cop bez gumičky nahoře (francouzský totiž neumím).
Ale teď když mi vlasy trochu povyrostly, cop mi vadí - všude zavazí, poskakuje, všechno kolem mlátí - a je fakt, že dostat copem do očí je opravdu nepříjemné... Drdol se mi při běhání a poskakování rozpadá + mi vadí při cvičení na zemi. Rozpuštěné vlasy (nebo jen culík) nepřichází v úvahu - byly by všude a už bych je nerozčesala bez stříhání.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 4:04 pm    Předmět: Citovat

Můj oblíbenej je drdol na temeni hlavy přichycenej několika skřipečkama, to drží asi nejlíp. Culíkem a copem se fackuju, při klikách se mi pletou pod ruku atd. Ale teď jsem zařadila do cvičení kliky v mostu a někdy si musím "odpočinout" na temeni hlavy, takže dosavadní metoda už není tak super. Takže to zkouším s copem omotaným kolem hlavy - ale ještě to musím nějak vychytat, protože někdy drží parádně, jindy mi z toho vršku hlavy sjede a mám vzadu na krku otravnou copovou podkovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 7:03 pm    Předmět: Citovat

Mně se na gymnastiku nejlíp osvědčil culík se dvěma gumičkami - jedna normální a jedna taková ta velká (třeba i ozdobná), pak rybí cop (jednoduchý se "scumcnul") a dole zase gumička nebo dvě. Dělala bych si drdol, ale to je po pár žuchnutích v háji Laughing A většinou jsem měla culík (rybí mi musela plést kamarádka a taky na to občas neměla náladu), který teda musel být zase se dvěma gumičkami...stejně jsem ho předělávala každých deset minut Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 7:53 am    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Tak jsem dnes objevila Ameriku - zjistila jsem, že nejlepší účes na sport pro mě je udělat cop na straně pod uchem (prostě na straně a trošku výš) a pak ho natáhnout přes hlavu ala Tymošenková. Přisponkovat asi miliónem skřipečků, ale pak to drží jak přibitý. Je to pohodlné, nezatěžuje to týl jako drdol. Dá se v tom (narozdíl od drdolu) ležet na zemi a dá se v tom skákat, aniž by to lítalo kolem hlavy (jako culík nebo cop). Smile
To zní skvěle, potřebuju vymyslet účes na jógu a pilates. Ten normální cop se mi pořád přehazuje dopředu dozadu a když si třeba ze sedu lehám na záda, nějak se to tam schruje a hlava neleží na rovině, ale na přehnutym zmuchlanym copu. Jaké máš skřipečky? A mohla bys to tak informativně vyfotit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 9:48 am    Předmět: Citovat

Hariku, ten příspěvek jsem psala před třemi lety a od té doby mi vlasy dost narostly, takže takto to už nenosím. Už je ten cop na to moc dlouhý. Ale mívala jsem takové ty obyčejné malé plastové skřipečky z drogerie. Čím víc jsem jich použila, tím líp to drželo Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.