Nej účes na sport?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a87c13ee557c2c81c817733adbee61fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 9:22 pm    Předmět: Citovat

ja volím účes podľa vykonávanej aktivity Smile poväčšine však vyhráva vyčesaný cop zapletaný, pretože potom mi tie vlasy nezavadzajú Smile hlavne musí byť volnejší aby ma neťahal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Timpa
321-600
321-600


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 322

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 1:26 am    Předmět: Citovat

Nevím co ja vidím ze zkušeností holek tak při sportu pořád vidím jak holky ty vlasy pořád odfoukávají z očí všude jim to leze a při trénincích když chytne za zápasení holku tak ty vlasy mě od holky lezou všude a potom 10 minut vyplivuji vlasy z pusy její Very Happy .

Jinak je fakt že copy jsou sexy Smile když si vzpomenu na holku co měla co zapleteny až po zadek hodně dlouhé vlasy tak na člověka tam pomalu popadali činky jak pořád zíral jinam Smile

Ale u kluků ty delší spíše dlouhé vlasy poměrně odsuzuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 7:08 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je nejlepší pevný, opravdu co nejpevnější drdol. Nikde to nepřekáží, nelítá, nic nedělá...
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 6:44 am    Předmět: Citovat

Malonek: máš nejaký overený, mne totiž žiadny nedrží Embarassed

Inak najčastejšie mám francúzsky cop, dá sa relatívne dobre narvať pod prilbu a najmenej zavadzia. Ale rozhodne zapletené.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 6:48 am    Předmět: Citovat

Momentálně sice klasicky nesportuju, ale vyklízím byt, což obnáší lítání všude možně.. Souhlasím s Malonkem, co nejpevnější drdol - pro mě lazy wrap bun..

Ale pod přilbu pořád dumám, tam totiž vlasy v drdolu nenarvu a cop mi zavazí.. Musím najít rozumný kompromis..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 8:23 am    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Malonek: máš nejaký overený, mne totiž žiadny nedrží Embarassed

Inak najčastejšie mám francúzsky cop, dá sa relatívne dobre narvať pod prilbu a najmenej zavadzia. Ale rozhodne zapletené.
Tak do baletu něco na způsob baletního- začnu pevným utaženým culíkem a pak postupně zamotávám a motám dokola a připevňuju spoustou vlásenek (klidně jich je 20 i víc). Potom to zagumičkuju dlouhou gumičku a když se zadaří, drží to. Ještě by bylo ideální použít síťku na vlasy, takovou tu ryze funkční, ne nějakou ozdobnou, ale já žádnou nemám, tak to řeším takhle. Snad to je pochopitelné, kdyžtak si najdi nějaké návody na "ballet bun". Výhodou toho drdolu je, že když se povede, tak se opravdu ani nehne. Jen je potřeba dát pozor, aby netahal.

Druhá, rychlejší metoda je s hodně dlouhou gumičkou (já používám takovou tu čelenku z gumičky). Napřed vlasy protáneš jako na culík, ale neprotáhneš je úplně, pak zbylou délku vlasů omotáš kolem té smyčky, která ti vznikla a zagumičkuješ. Těžko se to vysvětluje, až mi spraví foťák, asi to nafotím. Není to zrovna krásný drdol, pokud se extra nepovede, ale docela pevně drží- i když bych už měla vymyslet nějakou inovaci, začíná se trochu víc kývat...
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natu
0-7
0-7


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 9:52 pm    Předmět: Citovat

Já si do baletu dělám klasický baletní drdol - je rychlý a opravdu drží na místě, používám asi 6 vlásenek a síťku -> http://www.youtube.com/watch?v=lDs1UtaJBwY&feature=mfu_in_order&list=UL
Jinak při ostatních pohybových aktivitách preferuji hodně vysoký culík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 3:00 pm    Předmět: Citovat

My jsme na moderní tanec museli mít francouzský cop, abychom mohli i ležet. Na klasický tanec drdol, aby nás při piruetách culík nevyliskal do oka. Dělala jsem takovou tu klasiku. Culík se zapletl, omotal kolem gumičky nahoře a přisponkoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikuse
41-80
41-80


Založen: 5.9.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 4:27 pm    Předmět: Citovat

Tak mně se na break dance a podobné skotačiny fakt nejlíp osvědčil francouzský cop. Culík by byl taky ok, kdybych měla gumičku, která udrží tíhu mých vlasů při teď už délce pod pas a nemalé hustotě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chabriela
41-80
41-80


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 6:09 pm    Předmět: Citovat

Přesné - na modernu nosím francouzský cop a na balet takový rádoby baletní drdol. Jednou jsem odtančila hodinu v culíku a potom, co jsem slečně vedla při piruetě málem culíkem vyšvihla oko, tak jedine drdol Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.