Jak se nazývá tento účes?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc14c99bf2aaf67af4afadb055ea9bfcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2019 3:18 pm    Předmět: Jak se nazývá tento účes? Citovat

Zdravím vás. Léto už není tak daleko a přemýšlím co s vlasy protože minulý rok mi to už stačilo. Very Happy Hodlám je zkrátit, ale mít vlasy úplně krátké taky není pro mě. Hledal jsem něco na internetu a inspiroval se a tenhle účes mi přišel zajímavý, bohužel nevím jak se nazývá a nemůžu najít víc příkladů. Budu vděčný když mi kdokoli poradí. Smile

https://ctrlv.cz/yiFa

Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 5:01 pm    Předmět: Citovat

Dlouho jsem tu nebyla, tak nevím, jestli je to ještě aktuální - ale podle mě jsou to prostě vlnitý vlasy střižený víceméně na mikádo a umělecky polorozcuchaný. Ale z vlastních zkušeností s touhle dýlkou je to na léto dost nepraktický - na to, aby to nepřekáželo a nelítalo do obličeje, je to moc dlouhý, ale na to, aby se to dalo stáhnout do culíku zase moc krátký, furt to někde šimrá... Jako hezký to je, což o to, ale jestli si to chceš pořizovat proto, že dlouhý daly moc práce, tak tohle je imho na údržbu komplikovanější. Nicméně dost záleží na tom, jaký ty vlasy máš - já dost jemný a to bylo teda v týhle dýlce docela peklo. Jestli máš hrubší vlasy, tak to třeba takovou neplechu dělat nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.