Syrovátka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4156fc61172cffaa87e5129538753b37Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 4:33 pm    Předmět: Citovat

Zkoušeli jste někdo Amálku? http://www.edenshop.cz/aromatis/aromatis-amalka-susena-syrovatka-bio-prod_1401.html

Je v účincích nějaký rozdíl oproti normální?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 4:41 pm    Předmět: Citovat

Psala jsem to o pár příspěvků dřív, v účincích nevím, jestli nějaký rozdíl je, ale v chuti dost podstatný - a taky se lépe rozpouští a vůbec, je prostě o hodně lepší než ty obyčejné levné (ale ty třeba na kosmetické účely bohatě stačí...)

porcelainswan: Jinak nevím, jak velký rozdíl je mezi čerstvou kozí syrovátkou a tou pasterovanou (nebo pasterizovanou?), ale každopádně tu pasterovanou jsem viděla v Globusu u bio výrobků, jestli ti to pomůže... jo a ten nápoj s jablečným moštem je toto, nevím, jestli na stránkách najdeš třba kam dodávají výrobky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Psala jsem to o pár příspěvků dřív, v účincích nevím, jestli nějaký rozdíl je, ale v chuti dost podstatný - a taky se lépe rozpouští a vůbec, je prostě o hodně lepší než ty obyčejné levné (ale ty třeba na kosmetické účely bohatě stačí...)


Embarassed Mě se to nějak nechtělo pročítat Embarassed Každopádně děkuju Smile Mě o chuť ani moc nejde, já jí beztak přimíchávám do sójového mléka, spíš mě zajímalo, jestli si zachovává účinky, když se těch solí nebo co to v tom je, zbavuje částečnou demineralizací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 5:02 pm    Předmět: Citovat

Jasný, jo tak to ti nepovím, nějak totiž nemám pocit, že by se nějaké účinky dostavily Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 5:21 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Jasný, jo tak to ti nepovím, nějak totiž nemám pocit, že by se nějaké účinky dostavily Laughing


Nevadí, děkuju za odpověď Smile Já to prubnu a uvidím, co uvidím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

jo ale to by mě zajímalo, jak na tebe syrovátka působí? (čili jaké by měla mít účinky? ) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
jo ale to by mě zajímalo, jak na tebe syrovátka působí? (čili jaké by měla mít účinky? ) Very Happy


Ehm, na mě má účinky pročišťující, když to tak napíšu Embarassed Ale díky tomu mám lepší pleť a pak taky menší chuť k jídlu Wink Ovšem jestli je to autosugesce nebo skutečné účinky, to už ti nepovím Very Happy
Navrch by měla působit proti celulitidě, ale to jsem nějak nezkoumala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

Jo, tak se mnou v tom případě nedělá lautr nic Laughing Možná ta pleť, ale to spíš díky ochlazení... Fajn, díky... (celulitidu taky zkoumat nebudu, radši Laughing Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 4:38 pm    Předmět: Citovat

Taruš, mám to stejně Smile Když syrovátku piju, mám menší hlad, protože mě "zaplácne" a pročišťovací účinek pozoruju taky Smile Jinak si jí pravidelně sypu při koupání do vany a dávám na obličej, tam vidím výsledky nejvíc. Kombinace syrovátky a kokosového oleje je pro pleť k nezaplacení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: so leden 15, 2011 5:53 pm    Předmět: Citovat

mě chutná i ta obyčejná možná dokonce víc jak normální mlíko Very Happy na pleť je taky uplně k nezaplacení a asi ji vyzkouším aj přidat do masky na vlasy snad to neudělá žádnou neplechu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.