Syrovátka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2f801dea79b20a3b7105e40d0ff7cd5bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saisa
21-40
21-40


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út únor 15, 2011 12:18 am    Předmět: Citovat

Já piju tu obyčejnou. Nahořklá chuť mi vyhovuje. Navíc k tomu procesu "elektrolytického snížení obsahu solí" nemám vůbec důvěru. Přijde mi to mnohem více umělé. Nechápu kdepak berou to "BIO" ?! Když to proženou bůhvíjakými výrobními procesy...

Do koupele a na vlasy jsem to ještě nezkoušela. Osobně si ale myslím, že by se to (obzvláště se sušenou!) syrovátkou nemělo vnitřně nějak přehánět. Pokud se namíchá silější než je přirozená, mohlo by to způsobit i ledvinový kolaps .. třebas u někoho kdo má ledviny slabší (je tam hafo proteinů a fosforu, to ledviy zatěžuje).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út únor 15, 2011 6:59 am    Předmět: Citovat

saisa napsal:
Já piju tu obyčejnou. Nahořklá chuť mi vyhovuje. Navíc k tomu procesu "elektrolytického snížení obsahu solí" nemám vůbec důvěru. Přijde mi to mnohem více umělé. Nechápu kdepak berou to "BIO" ?! Když to proženou bůhvíjakými výrobními procesy...


Elektrolytické snížení obsahu solí nemá na bio vůbec vliv. Ani to není žádný šílený výrobní proces - naopak je velice šetrný: prostě tu syrovátku jenom proženou slabým elektrickým proudem, který způsobí vyloučení některých solí, takže jich potom v syrovátce zůstane míň. Toť vše, nic umělého se nikam nepřidává, nemusíš se bát Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 5:15 pm    Předmět: Citovat

a skúšal z vás niekto srvátku na vlasy ? ako masku alebo zábal ? ak áno pomáha ??je dobrá na vlasy ? pretože sa to chystám práve vyskúšat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 5:16 pm    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
a skúšal z vás niekto srvátku na vlasy ? ako masku alebo zábal ? ak áno pomáha ??je dobrá na vlasy ? pretože sa to chystám práve vyskúšat...

Ano, skusala a dopadlo to katastrofalne. Vlasy boli mastne a zlepene, porobili sa mi lupiny, celkovo im to viac poskodilo ako pomohlo. Za seba - neodporucam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 5:18 pm    Předmět: Citovat

Paola napsal:
HairyGirl19 napsal:
a skúšal z vás niekto srvátku na vlasy ? ako masku alebo zábal ? ak áno pomáha ??je dobrá na vlasy ? pretože sa to chystám práve vyskúšat...

Ano, skusala a dopadlo to katastrofalne. Vlasy boli mastne a zlepene, porobili sa mi lupiny, celkovo im to viac poskodilo ako pomohlo. Za seba - neodporucam.



fuuha ..to vazne ? ale ja mam suché vlasy dost...tak ta mastnota by im prospela ci nie ? Very Happy a ako si si to spravila tu masku ? z vodou zriedila a dala na suche vlasy a potom normalne zmyla samponom ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 5:25 pm    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
fuuha ..to vazne ? ale ja mam suché vlasy dost...tak ta mastnota by im prospela ci nie ? Very Happy a ako si si to spravila tu masku ? z vodou zriedila a dala na suche vlasy a potom normalne zmyla samponom ?

Neviem ci ti to pomoze. Vyskusaj, za to nic nedas. Ja som sa kupaa vo vani, kde som mala trocha kozej srvatky a len som si tym oplachla vlasy a pocas kupania a potom som si ich oplachla cistou vodou, bez samponu. Na pokozku tela - super, na pokozku hlavy a vlasy - nikdy viac.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 5:29 pm    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
a skúšal z vás niekto srvátku na vlasy ? ako masku alebo zábal ? ak áno pomáha ??je dobrá na vlasy ? pretože sa to chystám práve vyskúšat...

já jsem dřív umývala vlasy směsí syrovátky a lávovky a vyhovovalo mi to Wink ale se zábalem nemám zkušenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 11:11 am    Předmět: Citovat

Tak u mě teď syrovátka absolutně zabodovala!

Vyzkoušela jsem ji nedávno do koupele a to, jak mi krásně zjemnila pleť, vážně předčilo veškerá moje očekávání. I v masce na obličej (ve směsi s trochou mého obvyklého krému, jogurtu a medu) zafungovala skvěle - pomohla mi na různé pupínky a skvrnky (kterých sice moc nemám, ale o to jsou pak na té čisté pleti nepříjemnější) a zanechala mi strašně příjemný, hebký, a jakoby "pohlazený" pocit. Wink

Do vlasů jsem ji pravda zkusila zatím jen jednou a výsledek byl taky dobrý, i když mi přišlo, že trochu vysušuje. Možná, kdyby se doplnila něčím dalším...

Škoda jen, že chuťově je pro mně zatím naprosto odpuzující, strašně ráda bych ji začala používat i vnitřně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

Já bych se po ní teda utloukla Very Happy

Na vlasy bych ale tu odvahu neměla, když jsem viděla, jak to zaschlo když jsem si z ní dělala masku na obličej a ruce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 1:44 pm    Předmět: Citovat

Což, já už si docela zvykla na tu z prášku - dělám si ji trochu slabší a jde to. Smile

Do vlasových zábalů jsem ji postupně používat přestala - nepřijde mi tak dobrá jako třeba jogurt, ale na pleť mi pořád přijde skvělá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.