Dlouhé jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55e326d6b834a8c122376eed129d5924Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

delate moc dobre holky zlaty Very Happy Very Happy Very Happy jen do toho nadseni,vlasky vas odmeni Very Happy )jee to se rymuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
delate moc dobre holky zlaty Very Happy Very Happy Very Happy jen do toho nadseni,vlasky vas odmeni Very Happy )jee to se rymuje Very Happy

Júú, děkuji vílenko Very Happy A za ten krásný rým ti jakožto studentka českého jazyka a literatury dávám velikááánskou jedničku pětkrát podtrženou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

dekuju dekuju Very Happy Very Happy Very Happy to uz sem dlouho nedostala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:03 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Monis napsal:
Ahoj holky, taky mám stejný problém a to jemné vlasy. Ty moje k tomu nejsou ani husté Sad , ale přesto jsem takový blázen a pěstuju si dlouhé vlasy. Každá kadeřnice mi zatím radila udržovat si délku tak mikádo po ramena víc ne anebo melír, kterým se objem vlasů opticky zvětší. Blonďatý melír jsem měla v 18, ale vlasy jsem měla potom na mé rychle se mastící vlasy docela vysušené, připomínaly slámu Sad a zničené. Protože se mi mastí pokožka hlavy, lidé okolo se mě ptali, jestli mi odrůstá blond, rozhodla jsem se koupit Zesvětlovací sprej od Palette, kde je napsáno Beach look nebo tak nějak. A dílo bylo dokonáno. Tuto zimu jsem měla s vlasy takový problémy, že jsem uvažovala nechat se ostříhat i do hola. Vlasy byly vyloženě hnusné, pokožka hlavy mě svědila i v noci tak, že jsem si drápala hlavu nehtama a nemohla za boha usnout. Přikládala jsem to za vinu kožní alergii, kterou mám a tak jsem polykala Zyrtec, ale žádné výsledky. Asi po měsíci a něco jsem se konečně odhodlala ke kadeřnici, chtěla jsem zastřihnout jen konečky, ale po umytí hlavy jsme byly zhrozené obě. Řekla mi, že vlasy pod ramana už dávno nejsou vlasy, ale umělá divná gumová hmota. Byla tak hodná, že odstřihla opravdu to nejnutnější, procházela skoro každý vlas. A tak jsem se začala zajímat nejen o pěkný obal šamponu, ale i o obsah. Pak jsem narazila na tyto stránky. tak piju Křemíkovou bombu, mám doma koupené už 3 přirodní šampony Very Happy - Botanico, Cannaderm a Sante. Chystám se na Urtekram a Logonu. Z těch co mám doma, mi připadá nejlepší Cannaderm. Je to dnes třetí den od umytí vlasů, a vlasy jsou skvélé. Taky se mi přestaly tak mastit vlasy. Příští měsíc se chystám na vitámínový zábal z henny a šetřím si na koupi kančího kartáče. Myslím, že teď už svým vlasům žádnou hrůzu neprovedu Smile


Zdravím Monis Wink Tak musím říct, že jsem na tom byla velmi podobně jako ty! Mívala jsem dlouhé nebarvené vlasy skoro po pas, jemné, ale celkem husté...Pak přišla doba, že se všichni nechávali barvit, byly moderní melíry a sestříhané vlasy, a když jsem byla jednou u kadeřnice, tak mě začla přemlouvat, že by mi slušely sestříhané vlasy, dlouhé jen po ramena, že by se ty vlasy odlehčily Rolling Eyes NO TO URČITĚ Evil or Very Mad Byly děsné, po melíru přišel kolotoč barvení a bez podtočení vlasů kulmou jsem vypadala hrozně, vlasy splihlé, bez tvaru...takže jsem tomu už víc jak před rokem udělala přítrž - nasadila přírodní kosmetiku, používala různé aktivátory na urchlení růstu, přestala sušit fénem...koncem minulého roku jsem začala dávat co 14 dní hennu, nakoupila kvalitní hřebeny a teď mám i kančí kartáč...až do minulého měsíce jsem vlasy každý měsíc zarovnávala a odstříhovala ty poškozené konce...teď už mám vlasy v jedné rovině po ramena a plánuju nestříhat tak dlouho, jak to jen půjde...Tak uvidím, chce to trpělivost a čas Rolling Eyes Mamča mi sice pořád říká, jestli už to s těma vlasama nepřeháním, ale taky si všimla, že je mám mnohem lepší, sinější a hustší...Tak snad to vyjde a vlasy budu mít zase dlouhé.....A tobě taky přeji hodně štěstí Wink




Jen tak dál, hlavně trpělivost a výdrž. Laughing Držím palečky , ať se zadaří k vaší spokojenosti. Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzka K.
0-7
0-7


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 6:37 pm    Předmět: henna a vitaminy na huste vlasy Citovat

Ahoj,

ja sama sice nemam jemne vlasy, ale co poslednich par let pozoruju segru, tak vim, jak docilit fakt hustych vlasu. Segra mela vzdycky uplne normalni vlasy, nijak huste ani vylozene zdrave, ale ted se ji uplne lesknou a kdyz ji treba chci dat vlasy do culiku, tak si vsimnu, ze ten objem je tak trikrat vetsi nez u me.
Segra totiz dela dve veci, ktere predtim nedelala:
1) ji desne zdrave (ovoce, zelenina...)
2) hodne casto si na vlasy dava hennu, maximalne jednou za mesic, ale vetsinou casteji

Fakticky to funguje, takhle krasny vlasy nikdy nemela - takze vsichni, kdo chcete mit hustsi vlasy, si patlejte na hlavu hennu furt dokola - ne ze by tim tech vlasu bylo vic, ale za nejakou dobu jsou jakoby tlustsi.

Ja sama mam trvalou, takze henna pro me odpada, coz me strasne stve, vim, jak jsou po tom krasne a zdrave vlasy a ja je mam trvalou tak znicene. Jenze ja proste ve splihlych rovnych vlasech vypadam desne blbe, tak nemuzu nic delat:-( Kdybych mela prirozene kudrnate a huste, necham si je narust az na zem:-)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 6:23 pm    Předmět: Re: henna a vitaminy na huste vlasy Citovat

zuzka K. napsal:
Ahoj,

ja sama sice nemam jemne vlasy, ale co poslednich par let pozoruju segru, tak vim, jak docilit fakt hustych vlasu. Segra mela vzdycky uplne normalni vlasy, nijak huste ani vylozene zdrave, ale ted se ji uplne lesknou a kdyz ji treba chci dat vlasy do culiku, tak si vsimnu, ze ten objem je tak trikrat vetsi nez u me.
Segra totiz dela dve veci, ktere predtim nedelala:
1) ji desne zdrave (ovoce, zelenina...)
2) hodne casto si na vlasy dava hennu, maximalne jednou za mesic, ale vetsinou casteji

Fakticky to funguje, takhle krasny vlasy nikdy nemela - takze vsichni, kdo chcete mit hustsi vlasy, si patlejte na hlavu hennu furt dokola - ne ze by tim tech vlasu bylo vic, ale za nejakou dobu jsou jakoby tlustsi.

Ja sama mam trvalou, takze henna pro me odpada, coz me strasne stve, vim, jak jsou po tom krasne a zdrave vlasy a ja je mam trvalou tak znicene. Jenze ja proste ve splihlych rovnych vlasech vypadam desne blbe, tak nemuzu nic delat:-( Kdybych mela prirozene kudrnate a huste, necham si je narust az na zem:-)))

Jojo, souhlasím s tím, že po henně jsou vlasy "tlustší", nikdy jsem neměla tak husté vlasy jako teď. A dokonce začínají přicházet i první komplimenty, že mám krásné vlasy, lesklé, husté a nádhernou barvu Embarassed Very Happy Takže taky doporučuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 5:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj všichni,
tak moje vlasy nutně potřebujou hydrataci, jinak jsou jako bez života, takové mdlé. Mám jemné vlasy a tak nemohu používat jako dost lidí zde na fóru přípravky pro suché nebo poškozené vlasy, protože mně pak po nich vlasy okamžitě plihnou a jsou bez objemu. Problém je, že hydratačních šamponů moc není. Teď jsem si koupila Sunsilk kondicionér, je tedy na citlivou pokožku a proti lupům a zároveň dodává i hydrataci a musím říct, že zatím z těch drogerkových kondicionérů je tenhle na hydrataci skutečně nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gecittka
21-40
21-40


Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Ahoj všichni,
tak moje vlasy nutně potřebujou hydrataci, jinak jsou jako bez života, takové mdlé. Mám jemné vlasy a tak nemohu používat jako dost lidí zde na fóru přípravky pro suché nebo poškozené vlasy, protože mně pak po nich vlasy okamžitě plihnou a jsou bez objemu. Problém je, že hydratačních šamponů moc není. Teď jsem si koupila Sunsilk kondicionér, je tedy na citlivou pokožku a proti lupům a zároveň dodává i hydrataci a musím říct, že zatím z těch drogerkových kondicionérů je tenhle na hydrataci skutečně nejlepší.



Ahoj! Mam taky hrozně jemné vlasy a tedka v létě je mám i suché. Koupila jsem si letní péči k moři od Sunsilku (oranžová série) a na dlouhodobé používání je nic moc - vysušilo mi to vlasy ještě víc Sad . Ted jsem si koupila od Gliss Kur šampon a kondicioner s tím olejem a myslím, že je to lepší a dokonce mi neplihnou vlasy Very Happy .... budeš muset zkoušet... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

gecittka napsal:
kopretinka napsal:
Ahoj všichni,
tak moje vlasy nutně potřebujou hydrataci, jinak jsou jako bez života, takové mdlé. Mám jemné vlasy a tak nemohu používat jako dost lidí zde na fóru přípravky pro suché nebo poškozené vlasy, protože mně pak po nich vlasy okamžitě plihnou a jsou bez objemu. Problém je, že hydratačních šamponů moc není. Teď jsem si koupila Sunsilk kondicionér, je tedy na citlivou pokožku a proti lupům a zároveň dodává i hydrataci a musím říct, že zatím z těch drogerkových kondicionérů je tenhle na hydrataci skutečně nejlepší.



Ahoj! Mam taky hrozně jemné vlasy a tedka v létě je mám i suché. Koupila jsem si letní péči k moři od Sunsilku (oranžová série) a na dlouhodobé používání je nic moc - vysušilo mi to vlasy ještě víc Sad . Ted jsem si koupila od Gliss Kur šampon a kondicioner s tím olejem a myslím, že je to lepší a dokonce mi neplihnou vlasy Very Happy .... budeš muset zkoušet... Wink



Tu letní řadu od Sunsilku jsem si koupila kdysi, když jí začali vyrábět a také mě nesedla. Ne že bych měla od toho vysušené vlasy, ale byly tak nějak až moc přepečované, takže totálně splihly Sad (od Sunsilku mně vysušoval akorát šampon pro objem, objem jsem sice měla, ale na úkor kvality vlasů) a stejně to dopadlo s jejich šamponem na vlnité vlasy. Jak už jsem tu někde psala, tak z letních vlas. přípravků mě sednula akorát Schauma se slunečnicovým olejem, ale už se nevyrábí Sad
No tak když říkáš, že po tom novém Gliss Kuru neplihnou ani jemné vlasy, tak ho možná také vyzkouším. Už jsem po něm pokukovala v obchodě, protože tak nádherně voní Smile , což mě opravdu mile překvapilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cookie
21-40
21-40


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

To, že jsou po henně vlasy silnější, to pozoruju taky (teď jsem začala dávat bezbarvou, ale ten účinek to má), mám hodně jemné vlasy a tohle zabírá, všem doporučuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.