Dlouhé jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a7fe68267fefc401e9eab470b6d475dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 11:22 pm    Předmět: Citovat

Ahojky vsem. Chci se zeptat, jestli nepozorujete ze by henna vlasy vysusovala? Me to henna delala, ale nejsem si jitsa, jestli to nebylo hlavne tim, ze jsem na vlasech mela chemii.

A pak se chci zeptat, jakou hennu konkretne pouzivate a jak casto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 7:05 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ahojky vsem. Chci se zeptat, jestli nepozorujete ze by henna vlasy vysusovala? Me to henna delala, ale nejsem si jitsa, jestli to nebylo hlavne tim, ze jsem na vlasech mela chemii.

A pak se chci zeptat, jakou hennu konkretne pouzivate a jak casto?


ja pouzivam vitaminovou Hennecolor, davam ji tak jednou za 3 tydny/za mesic. Vzdy do ni musim pridat olej (jojobak, kokosak, nebo olivovy), jinak je desne vysusi. Spis nez objem mi doda lesk a pevnost. Vlasy se mi nelamou ani netrepi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gecittka
21-40
21-40


Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

cookie napsal:
To, že jsou po henně vlasy silnější, to pozoruju taky (teď jsem začala dávat bezbarvou, ale ten účinek to má), mám hodně jemné vlasy a tohle zabírá, všem doporučuju


Ahoj! Jak dlouho míváš tu hennu na vlasech? Mam je taky jemné a suché a mám docela strach, že mi je ta henna přesuší Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cookie
21-40
21-40


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 1:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj! Jak dlouho míváš tu hennu na vlasech? Mam je taky jemné a suché a mám docela strach, že mi je ta henna přesuší


Hennu si tam dávám minimálně na 3 hodiny, když to jde, tak i dýl, ale když si ji připravuju, tak tam dávám olivový olej, střídavě to ředím vodou a olejem, až je ta kašička akorát. Po henně to umyju šamponem a dám ještě oplachovací kondicionér. Suché konečky mi to zatím spíš vylepšilo než vysušilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 10:28 pm    Předmět: Citovat

No docela se bojim do henny znovu jit, i kdyz jsem pouzivala bezbarvou, chytalo mi to na hornich vysislych vlasech do takove hnusne zrz. Nekolikrat jsem opravdu mela pocit, ze vlasy jsou hustsi, ale rekla bych ze treba konce jsem musela kompletne ostrihat, jelikoz z nich henna udelala peknou slamu. Znam holky, co ji pouzivaji a maji opravdu pekne vlasy, ale ja se ted cokoliv bojim delat, nechala jsem vlasy uz vic jak rok bez vseho, mam uz komplet svoje, myju obycejnym samponem, vlasy jsou zdrave, leskle, akorat by mohly byt pevnejsi, mam je dost jemne, i kdyz bych rekla, ze co jim davam pokoj, tak se to o hodne zlepsilo. I pouzivanim ne moc pecujicih samponu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
No docela se bojim do henny znovu jit, i kdyz jsem pouzivala bezbarvou, chytalo mi to na hornich vysislych vlasech do takove hnusne zrz. Nekolikrat jsem opravdu mela pocit, ze vlasy jsou hustsi, ale rekla bych ze treba konce jsem musela kompletne ostrihat, jelikoz z nich henna udelala peknou slamu. Znam holky, co ji pouzivaji a maji opravdu pekne vlasy, ale ja se ted cokoliv bojim delat, nechala jsem vlasy uz vic jak rok bez vseho, mam uz komplet svoje, myju obycejnym samponem, vlasy jsou zdrave, leskle, akorat by mohly byt pevnejsi, mam je dost jemne, i kdyz bych rekla, ze co jim davam pokoj, tak se to o hodne zlepsilo. I pouzivanim ne moc pecujicih samponu


Gal, co kdyby jsi tam dala dost oleje? Třeba ten olivový se taky používá jenom jako zábal na vysušené vlasy, a pokud ho přidáš do henny dostatek, ten efekt by to mít mělo. Prostě dej do směsi tak 3 nebo 4 polévkové lžíce olivového oleje a určitě to dopadne dobře. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 12:26 am    Předmět: Citovat

jo presne jak rikate dostatecne mnozstvi oleje je vyborne na suche vlasy po henne a ja jeste ten tyden(pred prvnim mytim po henne) konecky olejuju trosku vic nez jindy(a to i tak delam tak dvakrat denne).ale rozhodne u henny pujde o dlouhodobejsi uzivani Wink ale je perfektni Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cheekily
0-7
0-7


Založen: 24.3.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 9:25 am    Předmět: Dlouhé jemné vlasy Citovat

Ahoj všem dlouhovlasým lidem Smile
Moc by mě zajímalo jestli je dobrý nápad narůst si dlouhé vlasy, když je mám jemné. Už je mám dlouhé asi po lopatky a strašně bych si přála dlouhé vlasy po pas, jenomže nevím jestli je to dobrý nápad Shocked
Taky je mám barvené (původní světlé hnědá, teď černá). Už bych si je nechtěla barvit, abych je měla co nejvíce zdravé (ps: beru Panthenol), ale už mi jsou vidět odrosty, tak mě to docela trápí. Nevíte co s tím? Asi půjdu na svoji původní barvu, ale ta je taková nevýrazné, tvrdím, že i trošku do šeda (a to mi ještě nebylo ani dvacet) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

ahoj,
taky mám jemné vlasy, mám je do pasu a chtěla bych aby byly po boky. Takže si nemyslím, že jemné vlasy by neměly být dlouhé. Kadeřníci jemné, dlouhé vlasy nedoporučují, protože rychle ztrácejí objem, ale málo která dlouhovláska at už má vlasy hrubé nebo jemné je nosí stále rozpuštěné, tak neč se tím trápit Very Happy
a já to řeším tak, že si udělám na noc "šneky" nebo pletený cop a pak mám objem na několik dní Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 10:06 am    Předmět: Citovat

ahojky, ja si myslim, ze to poznas sama, bud ti to bude vyhovovat anebo ne a vratis se ke sve puvodni delce. ja mam taky celkem jemny a nechavam rust, uvidime , co se z toho vyklube Cool kazdopadne to chce spravnou peci a vytrvalost Wink drzim ti palecky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.