Dlouhé jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cbca6b703df189c441eb4a5192aa7008Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 8:07 pm    Předmět: Citovat

tak ta ikonka, co má mairi, je přesně ten typ vlasů, co se mi tak líbí! ten malíř to dobře vystřih
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 9:25 pm    Předmět: Citovat

Jemné, rovné a vlny mi taky nedrží. Nebo ano, ale tak tu hodinu, jak píšete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 2:09 pm    Předmět: Má to i své výhody Citovat

Jak si tady hodně stěžujete na jemné vlasy, tak já přidám svou trošku do mlýna:
Mě na nich štve jenom hustota. Nemám jich málo, nejsou nemocné, ale cuchají se a jak jsou tenoučké, tak prostě nikdy nebudu mít pořádné copisko. Každopádně mám hojné podrůsty a počítám, že za cca 2-3 roky se to s tou hustotou spraví. Měla jsem před pár lety ošklivé období, kdy mi díky tomu vlasy hodně padaly, ale už regeneruji a je to dobré. Teď mám nové hojné podrůsty staré dva roky. (Taky jsem se pustila do patlání hořčice, tak schválně jak mi ty podrůsty poskočí.)

V porovnání s kamarádkou, co má vlasiska hustá jako blázen, mám ale výhody následující:

Můžu jít večer spát s vlhkou i mokrou hlavou. Ráno to mám suché (nebo skoro suché) a vlnky mi po rozpletení vydrží skoro celý den. K večeru polehnou, ale vlasy pořád vypadají jemně nadýchané a je to hezké. Vypadají přirozeně a nemusím používat žádné laky, gely ani podobné srance, protože vlasy se nerovnají svojí tíhou. Neváží takřka nic.
Oproti tomu mé známé hustovlasatkyni vlnky buď vůbec nejdou udělat, anebo jí za dvě hodiny spadnou a už to má zase rovné.

Taky se mi líbí, jak mi ty dlouhé pramínky poletují, když je mírný vítr. Je to roztomilé. Nemám je prostě připlesklé k hlavě, ale pořád kolem mě poletují a je to takové poetické.

Další velká výhoda je celkově sušení. Prý když má někdo extra husté, nemůže jít spát s mokrou hlavou, protože mu to do rána neuschne a akorát se nachladí (true story). Musí vždy fénovat, přirozeně to schne až den a půl...
No na to bych se mohla zvysoka vysr.., já mám sucho tak za 4 hodiny a v pohodě schnu přes noc i za pochodu.

Oproti tomu moje známá hustovlasatkyně pořád fénuje a fénuje a ačkoliv si vlasy myje jednou za 5 dnů (já za 2-3 dny podle toho), tak má ty vlasy vysušené a poničené. Jsou sice krásně husté, silné, kdyby chtěla tak má vlasiska až na zem... Ale na povrchu to je tak trošku smeták, právě díky tomu pitomému fénu a ještě blond melírům.
Já nic takového řešit nemusím. Umyju a nechám být, vlasy si poradí samy a zbytečně se nevysušují.

Další výhodou je, že mi drží všechny účesy, co si udělám. Když drdol, tak není vůbec těžký a vydrží krásně celý den, aniž by klesl, nebo se rozpadal. Oproti tomu hustovlasatkyně to už ani nezkouší, protože jí všechno hned spadne.

Další velká výhoda je, když mě někdo pohladí. ,,Jé, ty máš heboučké vlásky, co si na ně dáváš?" - To není o přípravku, je to genetika. I můj chlap mě moc rád hladí, i já se pořád na temeni hladím. Jsou zkrátka příjemné.

Takže možná nemám copisko, ale nenadávám, protože se mi s těmi vlasy skvěle pracuje a když jim dám tvar, tak ho dodržují. A se správným kondicionérem nemusím řešit ani to zacuchávání. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 3:06 pm    Předmět: Citovat

Jé, konečně někdo, kdo má svoji jemnovlasatost upřímně rád. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yunatami
8-20
8-20


Založen: 31.3.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 3:30 pm    Předmět: Citovat

Aj ja mám rada to že sú také prijemné na dotyk a nie ako konský chvost Very Happy mala som spolužiaka ten sa mi cez hodinu rád hrával s vlasmi lebo boli proste prijemné a prídediacej ktorá ich mala pevné vždy vravel že sa o ne málo stará lebo ich nemá také hebké ako ja Very HappyD ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2014 8:11 am    Předmět: Citovat

Yunatami napsal:
Aj ja mám rada to že sú také prijemné na dotyk a nie ako konský chvost Very Happy mala som spolužiaka ten sa mi cez hodinu rád hrával s vlasmi lebo boli proste prijemné a prídediacej ktorá ich mala pevné vždy vravel že sa o ne málo stará lebo ich nemá také hebké ako ja Very HappyD ...
Já sem měla spolužáka, kterej mě popotahoval za cop, nebo chytal za dva culíky jako za řidítka na kole. Smile Ale to sem nepatří.
Je pravda, že jemné vlasy budou vždycky příjemný na omak. Nebo když leží volně na holých ramenech. Mám ráda ten pocit. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2014 9:29 pm    Předmět: Citovat

ja mam presne to, co popisala mairi Very Happy nikdy som si nemyslela, ze mam jemne vlasy, ale asi mam, lebo moje sa spravaju tak isto....cuchaju sa, priamienkuju, lahko sa poskodia, vyzeraju, ze mam vlasov 5...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2015 8:06 pm    Předmět: Citovat

Musím se podělit s mým objevem pro skladné/jemné vlasy a pro ty, co mají místo culíku krysí ocásky Wink Objevila jsem v Claire's takové "udělátko", které vypadá jako gumová trubička, která se jmenuje Perfect Pony od firmy Conair. Stála mě asi 7 Euro a v balení byly ještě tři docela kvalitní gumičky. (pevné/bez spoje/pružné) Kolem trubičky přijdou vlasy, zagumičkuje se a hurá, culík tlustý jako zápěstí. Normálně jsem ráda i za 5 centimetrů v obvodu kolem gumičky. S tímto zázrakem mám 13. Vidět to není a culík drží celý den. Zním jako chodící billboard, ale mě to opravdu zvedá sebevědomí. Kdyžtak přidám fotky (aby bylo vidět, že to opticky zvětší i celý culík, ne jen tu část u gumičky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2015 8:24 pm    Předmět: Citovat

Annyssek napsal:
Musím se podělit s mým objevem pro skladné/jemné vlasy a pro ty, co mají místo culíku krysí ocásky Wink Objevila jsem v Claire's takové "udělátko", které vypadá jako gumová trubička, která se jmenuje Perfect Pony od firmy Conair. Stála mě asi 7 Euro a v balení byly ještě tři docela kvalitní gumičky. (pevné/bez spoje/pružné) Kolem trubičky přijdou vlasy, zagumičkuje se a hurá, culík tlustý jako zápěstí. Normálně jsem ráda i za 5 centimetrů v obvodu kolem gumičky. S tímto zázrakem mám 13. Vidět to není a culík drží celý den. Zním jako chodící billboard, ale mě to opravdu zvedá sebevědomí. Kdyžtak přidám fotky (aby bylo vidět, že to opticky zvětší i celý culík, ne jen tu část u gumičky).
Uka, to si neumím představit! Very Happy

Slavinko, ty ale žádnejch pět chlupů nemáš, co to říkáš! Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2015 8:45 pm    Předmět: Citovat

Výběr fotek je špatný ale jsou to jediné momenty, které se mi vybavily když jsem měla culík.

Bez: (já opravdu přísahám, že to je jediná fotka s culíkem, kterou jsem našla! Laughing )


A tramtadadá, nyní s:


Kromě toho mi to neuvěřitelně zvedá sebevědomí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.