Dlouhé jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4406a0ced0d30a37ecf64919f72f0d74Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 8:04 am    Předmět: Citovat

Annyssek, super objev, po tom se musím také podívat. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 8:47 am    Předmět: Citovat

Už jsem o tom slyšela, ale nedokázala si představit co to udělá se zbytkem culíku/copu. To musím mít!! Very Happy díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 11:42 am    Předmět: Citovat

Jé, díky za tip - sice culík od tý doby, co mi vlasy přelezly přes lopatky, moc nenosím, ale tohle by mohla bejt dobrá vychytávka. Cool Něco jako když si nastavuju cop paranthou - ne snad kvůli dýlce, ale právě kvůli tý tloušťce.
A ještě OT - úžasnej špagát! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 4:25 pm    Předmět: Citovat

Jsem moc ráda, že jsem mohla pomoct! Very Happy a děkuju za pochvalu provazu Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 10:45 pm    Předmět: Citovat

Annyssku, a jak to vypadá? Mohla bys to vyfotit, nebo poslat název?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verca78
8-20
8-20


Založen: 27.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 10:15 am    Předmět: Citovat

Ahojte.Tak pridam par skusenosti aj z mojej strany. Vzdy som mala velmi jemne a rychlo sa mastiace vlasy (umyvala som ich kazde rano) a od isteho casu aj velmi riedke. Niekolko rokov (uz mozem ratat ze aj viac ako desat) sa s tym trapim. Presla som si cez vsetko mozne...ampulky a kury na rast vlasov, vitaminove bomby, drahe sampony ci uz z lekarne alebo drogerie, staylingove pripravky, ale nikdy nic mi nepomohlo a ani ziadna zmena nenastala, dokonca som mala pocit ze rokmi sa tie vlasy stale viac a viac trapia. Prva zmena prisla ked som zacala pouzivat prirodne sampony (zihlavovy, lopuchovy, brezovy...) a prelievala som si vlasy zihlavovym a lopuchovym odvarom. Vlasy boli viac nadychane ale stale to nebolo ono. Prva vacsia zmena nastala ked som objavila lavovku. Chvilku trvalo kym som si zvykla ze si davam na hlavu blato a kym som zistila aka konzistencia a sposob umyvania s nou mi najviac vyhovuje. Vdaka nej moje vlasy posobia podstatne hustejsie a umyvat mi staci kazde dva dni. Dalsiu zmenu sposobila henna. Dva roky dozadu som zacala farbit vlasy len hennou, asi rok trvalo kym mi hennu na vlasoch bolo aj vidiet a vydrzala mi. Po dvoch rokoch mozem vyhlasit ze mam vlasy silnejsie. Najpodstatnejsiu zmenu som vsak zbadala ked som objavila prirodnu indicku kozmetiku khadi. Po pouzivani oleja vitalita na podporu rastu vlasov su moje vlasy neuveritelne leskle a posobia zdravo a husto. Vyskusala som aj praskovy sampon z viacerych bylin ale zjavne mi niektora zlozka uplne nesadla lebo po pouziti mam pocit ze im nieco chyba. Objavila som ale u nich sampon z cistej amly a ten je priam uzasny. Musim povedat ze moje vlasy su momentalne krasne leskle posobia hustejsie a zdravo. Dnes by som asi khadi kozmetiku nevymenila za ziadnu inu aj ked nikdy nehovor nikdy:) Nikdy som nemala vlasy dlhe lebo posobili ako slize okolo hlavy a bolo mi vidiet pokozku, ale dnes mam vlasy nieco pod ramena a nemam ziaden problem ich nosit aj rozpustene co predtym bolo priam nemozne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 10:54 am    Předmět: Citovat

Ahoj Verco, vítej u nás. Very Happy Koukám, že Tvůj příběh je hodně podobnej tomu mýmu, akorát jsem to brala v jiným pořadí (od henny přes lávovku po šampony z mletých bylinek...) Jenom Khadi za mýho největšího vlasoexperimenování ještě nebyla, takže jsem si amlu a shikakai a nimbu i kvalitní hennu opatřovala jinde a bylo v tom o něco víc tápání (ale dneska Khadi ráda na střídačku sem tam použiju, Wink ).
Držím palce, ať ti vlasy dělají i nadále radost! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verca78
8-20
8-20


Založen: 27.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 12:45 pm    Předmět: Citovat

Dik:)
Musim povedat ze tato stranka mi pomohla sa vo vela veciach orientovat a aj vdaka nej sa uz teraz nebojim experimentovat s hocicim, v mojom pripade ale uz len s prirodnym. Vlasov uz asi viac mat nikdy nebudem s tym sa musim zmierit lebo zazraky sa nedeju:) uz ide len o to aby vyzerali co najzdravsie a nemusela som opat riesit to ze mi vidiet pokozku co sa mi cdaka bohu celkom podarilo dosiahnut:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 3:52 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Annyssku, a jak to vypadá? Mohla bys to vyfotit, nebo poslat název?


Myslím, že tenhle link to srhnuje vše Smile http://www.amazon.com/Conair-5555-Perfect-Pony/dp/B004RTMO9U
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2015 8:55 pm    Předmět: Citovat

Nebudete někdo Perfect pony objednávat? Přidala bych se.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.