Dlouhé jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=70e102ea7089270431b563018215e6e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2015 2:49 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenosti s tímto?
http://www.svetove-zbozi.cz/p/podlozka-pod-culik-pro-vytvoreni-objemu/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 10:52 am    Předmět: Citovat

[quote="Annyssek"]Musím se podělit s mým objevem pro skladné/jemné vlasy a pro ty, co mají místo culíku krysí ocásky Wink Objevila jsem v Claire's takové "udělátko", které vypadá jako gumová trubička, která se jmenuje Perfect Pony od firmy Conair. Stála mě asi 7 Euro a v balení byly ještě tři docela kvalitní gumičky. (pevné/bez spoje/pružné) Kolem trubičky přijdou vlasy, zagumičkuje se a hurá, culík tlustý jako zápěstí. Normálně jsem ráda i za 5 centimetrů v obvodu kolem gumičky. S tímto zázrakem mám 13. Vidět to není a culík drží celý den. Zním jako chodící billboard, ale mě to opravdu zvedá sebevědomí. Kdyžtak přidám fotky (aby bylo vidět, že to opticky zvětší i celý culík, ne jen tu část u gumičky).[/quote

Ahojky,tak na zaklade tve recenze,jenz me velice zaujala,jsem si perfect pony sehnala a naprosto souhlasim se vsim co pises Very Happy. Neskutecny,jinak mam silenej mysi ocasek,a tohle je rozdil jak..blazen. Pár fotek jsem dala k sobě do galerie, nejsou nic moc, ani ten culík neni zrovna upravený, ale zkoušela jsem v euforii hned večer když jsem přijela domu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so březen 11, 2017 6:33 pm    Předmět: Citovat

Holky, nebyla byste některá ochotna mi perfect pony koupit a poslat? Moc ráda nosím culík a mooooc by se mít to hodilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so březen 18, 2017 8:16 am    Předmět: Citovat

Mám tip pro jemnovlásky, kterým moc nevyhovuje používat bezoplachové přípravky. Používám teď normální olej (Alverde mandle-argan) po umytí vlasů. Vezmu si ho do sprchy a na konci po spláchnutí balzámu kápnu cca 2 kapky do dlaně, rozetřu s druhou dlaní a otírám o vlasy, začnu na 5cm konečcích a pořádně promnu vlasy (ne kůži na hlavě). Potom propláchnu teplou vodou, vyždímu a jdu se sušit. Vtip je v tom, že se olej v úplně tenoučké vrstvě líp rozptýlí, takže vůbec vlasy nezatěžuje. Výsledek má i ten efekt, že po umytí a proschnutí vlasů nejsou takový rozchlupacený po celym povrchu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: st březen 22, 2017 3:13 pm    Předmět: Citovat

hadecko napsal:
Nemáte někdo zkušenosti s tímto?
http://www.svetove-zbozi.cz/p/podlozka-pod-culik-pro-vytvoreni-objemu/


Jé, tak konečně vím, jak se to nasazuje Laughing . Mám to už tak čtyři roky a vůbec jsem netušila, co se s tím má dělat Embarassed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 9:57 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Mám tip pro jemnovlásky, kterým moc nevyhovuje používat bezoplachové přípravky. Používám teď normální olej (Alverde mandle-argan) po umytí vlasů. Vezmu si ho do sprchy a na konci po spláchnutí balzámu kápnu cca 2 kapky do dlaně, rozetřu s druhou dlaní a otírám o vlasy, začnu na 5cm konečcích a pořádně promnu vlasy (ne kůži na hlavě). Potom propláchnu teplou vodou, vyždímu a jdu se sušit. Vtip je v tom, že se olej v úplně tenoučké vrstvě líp rozptýlí, takže vůbec vlasy nezatěžuje. Výsledek má i ten efekt, že po umytí a proschnutí vlasů nejsou takový rozchlupacený po celym povrchu. Very Happy


Harik, myslíš že na to můžu použít makadamiový olej od Saloos? Docela ráda bych ten tvůj trik zkusila Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 1:56 pm    Předmět: Citovat

Jozefka napsal:
Harik napsal:
Mám tip pro jemnovlásky, kterým moc nevyhovuje používat bezoplachové přípravky. Používám teď normální olej (Alverde mandle-argan) po umytí vlasů. Vezmu si ho do sprchy a na konci po spláchnutí balzámu kápnu cca 2 kapky do dlaně, rozetřu s druhou dlaní a otírám o vlasy, začnu na 5cm konečcích a pořádně promnu vlasy (ne kůži na hlavě). Potom propláchnu teplou vodou, vyždímu a jdu se sušit. Vtip je v tom, že se olej v úplně tenoučké vrstvě líp rozptýlí, takže vůbec vlasy nezatěžuje. Výsledek má i ten efekt, že po umytí a proschnutí vlasů nejsou takový rozchlupacený po celym povrchu. Very Happy


Harik, myslíš že na to můžu použít makadamiový olej od Saloos? Docela ráda bych ten tvůj trik zkusila Very Happy
Myslím, že to půjde s jakýmkoliv olejem. Jen pozor na dávkování. Je zhruba stejné, jako bys dávala na suché vlasy. Jen se líp rozprostře. Prostě měj na zřeteli, že kolik oleje dáš, tolik ho tam zůstane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 31, 2017 9:51 am    Předmět: Citovat

Jestli je tu někdo s jemnými kluzkými vlasy, je tu jedna nově zjištěná možnost. Umyjte si hlavu, až vám doma zastaví vodu a poteče taková ta hnědozrzavá. Začala jsem si mýt vlasy hned po zapnutí vody a nezbylo mi, než smýt šampón zrzavou vodou. Výsledek:
Rozčesávání mínus 50%
Objem plus 50%
Poslušnost vlasů plus 50%.
Laughing Laughing
Možná zkusim příště propláchnout minerálkou, to by mohlo fungovat podobně. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: čt srpen 31, 2017 12:22 pm    Předmět: Citovat

Pochopila jsem to dobře? To jako si umýt vlasy v té rezavé vodě!? Tak na to bych odvahu neměla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 2:36 pm    Předmět: Citovat

Nojo, já taky ne, ale probíhalo to tak, že když jsem vstala, netekla voda. A jakmile jsem zjistila, že už je zase puštěná, spláchla jsem si hlavu, našampónovala a při oplachování začala téct rezavá. Nejdřív jsem myslela, že mi takhle hodně pouští henna Laughing , ale nebylo to tak. Teď druhý den mám vlasy trochu jak po lávové zemi bez kondicionéru. A když je pročešu kartáčem, tak je na něm zrzavo Cool Laughing Laughing Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.