Akvaristi, rybičky a vše o tom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c70c536de464f997c72286d2bb82486Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
My máme akvárko v ložnici a je to fakt super intimní osvětlení Very Happy


To my máme taky, cca 300 litrů. Akorát je mi líto té vody, co se na to vyplýtvá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 1:11 pm    Předmět: Citovat

Jinak: Kato, nemohla bys mi prosim napsat neco o te akvar. burze? (jak zjistit, kdy a kde? Bydlim ted v Praze)

Dám vědět.Vetšinou byvaji kazdou druhou neděli v měsici na nějake ZŠ. Jinak seženeš tam vše za skvělou cenu- ryby, kytky, jídlo, vybavení...
Kvůli řasám není dobré mít akvárko celý den rosvícené, doporučuje se naprogramovat to tak, aby denně aspoň na 3 hodiny zhaslo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 7:56 pm    Předmět: Akvaristi vše o rybičkách...atd. Citovat

Laughing ahojky mam zivorodky avy?
1.molly
2.pavi ocka
3.xify

nezivorode:
1.kardinalky
2.neonku (1) Rolling Eyes
3.krunyrovce (2)

mame celkem male akvarecko mame take odchovnicku a tam mame male pavi ocka co si o porodnicce myslite?
mate nejakou prihodu souvisejici s rybickami?
piste piste a piste..... Razz Smile Very Happy Laughing


ja mam prihodu jak nam krunyrovec (duverne hubak) Laughing vyskocil z akvarka (v noci) nic jsme nevedely a kocour si s nim začal hrat a honil ho Laughing bouhzel to hubak neprezil Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Já měla dva perletové čichavce aty se nevhali "vzit do ruky". Prostě jsem ponořila ruce do akvárka a mohla je pohladit. měla jsem je 3 roky. Pak jeden umřel a druhy šel týden po něm...
Oni sou na sobě závislí a když jeden odejde, druhý přestane žrát a umře steskem Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

To nám sa minulý týždeň stalo to, z čoho sme si dlho robili srandu a síce, že nám akvárko prasklo...do obýváku a zároveň ložnice sa nám vylialo niekoľko desiatok litrov vody, všade rybičky...no vzrúšo. Navyše sa to stalo (údajne "samo", ale v tej miestnosti bol okrem akvárka už len priateľ...Cool) okolo polnoci, keď sme sa unavení vrátili z výletu...
Rybičky sa nám nakoniec podarilo zachrániť a darovať kamarátovi, koberec po pár dňoch uschol tiež, ale inak sme s akvaristikou asi na chvíľu skončili Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

ejméně náročné jsou
pavi ocka urcite je nedavat:
s parmickami
s cichavci

platy jsou zivorode a vhodne pro chov nenarocne Laughing
mnozi se s xifami (mecovkami)
ja mam akvarko v pokojiku........
nenarocne jsou molly
xify.....zivorode ryby...

narocnejsi jsou skalary cichavci parmicky a morske ryby Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 10:39 pm    Předmět: Citovat

u nás v ložnici máme akvárka na 120 litrů vody a povedlo se mi udělat takovou biokultůru, že vlastně jednou za týden dolévám 10 litrů vody a tím to hasne, máme x kusů pavých oček, které se vesele množí a jednoho žrouta řas, kterému je asi 10 let a pak jeden výkonný filtr, který přefiltruje 120 litrů vody za hodinu a to je vše , co v rámci rybiček dělám, jovlastně, ještě se musí krmít... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Jinak: Kato, nemohla bys mi prosim napsat neco o te akvar. burze? (jak zjistit, kdy a kde? Bydlim ted v Praze)

Dám vědět.Vetšinou byvaji kazdou druhou neděli v měsici na nějake ZŠ. Jinak seženeš tam vše za skvělou cenu- ryby, kytky, jídlo, vybavení...
Kvůli řasám není dobré mít akvárko celý den rosvícené, doporučuje se naprogramovat to tak, aby denně aspoň na 3 hodiny zhaslo.
moc bych šla take na nejakou tu burzu bydlim take v praze kdybyste neco vedely piste bud vzkazy emaily nebo prostrednictvym tohoto fora zdar všem rybam Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 1:45 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
... jovlastně, ještě se musí krmít... Wink Laughing


Laughing Tak to mě pobavilo Smile

Taky mám paví očka. Ale akvárko o trochu menší. Ale krmit je musím taky, čím to bude? Laughing
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejka
21-40
21-40


Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 5:28 pm    Předmět: Citovat

Jo,s rybičkama jsem si taky užila svoje... Very Happy Maminčin ,,expřítel,, ,byl posedlý akvaristikou...Začalo to Pavými očky v malém akvárku,a zkončilo(respektive nynější stav,který se stále rozvíjí) to cca šesti ,,gigaakvárky,, rozmístěnými po celém bytě a jedním zabírajícím celou jednu obývákovou stěnu,ve kterém je slaná voda,mořské rybičky,sasanky a všechna tahle ostatní havěť...Obsahem dalších akvárek byli žraloci,platýzi,ráčci,diskovci atd... Confused No,koukalo se na to krásně,ale lítal kolem toho bez přestání.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.